Zavrieť

Porady

Nové príspevky - nefunguje mi to

Ahojte, pripojila som sa po údržbe Porady na stránku a všimla som si, že sa neviem dostať na Nové príspevky alebo Dnešné príspevky. Nedodržala som totiž 15 sekúnd a vypísalo mi to známu hlášku, až na to, že s čudným číslom:

Porada požaduje čakať 15 sekúnd medzi jednotlivými vyhľadávaniami. Skúste znovu o 6928 sekúnd.

Ale najhoršie je, že ono to naozaj odpočítava z tej vysokej sumy. Pred chvíľou som mala skúsiť už len o 6920 sekúnd.

Nebude to tou údržbou, že sa niečo "poharkalo"?

Ešte som teraz zvedavá, či mi to vôbec pridá novú tému.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Zita5 Pozri príspevok
Mozillu používam.Tu do témy som sa dostala z hlavnej stránky PORADY.Blbne mi to takto iba dnes večer , ale problémy s Poradou zaznamenávam možno 10-14 dní .
Zitka, tiež mám mozillu, ale žiadne "sekundy" mi nenačítava.
jednoducho ma vyhodí , alebo načítava... a nič.
Trvá to už niekoľko dní, je to otrasné!!!

Snáď by sa mohol vyjadriť Richard , čo sa deje...
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

arizona Pozri príspevok
Zitka, tiež mám mozillu, ale žiadne "sekundy" mi nenačítava.
jednoducho ma vyhodí , alebo načítava... a nič.
Trvá to už niekoľko dní, je to otrasné!!!

Snáď by sa mohol vyjadriť Richard , čo sa deje...
Ta posledná avizovaná oprava stála za h...o. Presne ako píšeš, nenapíšeš. Lebo neotvorí PORADU. Možno vylepšil operu a ... mozillu.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
sito Pozri príspevok
Ta posledná avizovaná oprava stála za h...o. Presne ako píšeš, nenapíšeš. Lebo neotvorí PORADU. Možno vylepšil operu a ... mozillu.


ahoj schválne som sa prihlásila cez Operu, nepostrehla som žiadnu zmenu. napr. zobrazenie nicku - ov, ktorý - í sa má - majú ukázať pod príspevkom nefunguje.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Čauko. Pamätal som si, že niektorým to sľúbil, dám do poriadku. Skôr sa to kazí, čo už.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
arizona Pozri príspevok
Zitka, tiež mám mozillu, ale žiadne "sekundy" mi nenačítava.
jednoducho ma vyhodí , alebo načítava... a nič.
Trvá to už niekoľko dní, je to otrasné!!!

Snáď by sa mohol vyjadriť Richard , čo sa deje...
Súhlasím s Tebou Janka. Načítava do zbláznenia .Všetky stránky sú OK, len Porada blbne už dlhú dobu .Najskôr som myslela , že len doma sa mi to prejavuje na notbooku ,ale som zistila ,že aj vo firme na PC.To je jedno či je ráno,deň,večer ...stále v určitých intervaloch len načítava ....
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
aj mne to poriadne liezlo na nervy, že sa niekoľko dní len načítavalo, a načítavalo,....... nuž asik porada má predvolebnú horúčku,
dnes prvýkrát čo sa mi načítalo v pohode.
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

Tak dnes hneď na prvý krát v pohode :-) Verím, že to už tak bude a žiadny škriatok tu nebude strašiť ! Je to veru závislosť. Ale to ma práve presvedčilo o mojom správnom rozhodnutí neodhlásiť "papierového" Poradcu. Ten aj keď sa stratí, mám ho ešte na CD, prípadne na www stránke. Takže 3 možnosti. Keď naša porada vypadne, tak nie som celkom "nahratá" :-)
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Mne už funguje všetko. Asi zapracoval kúzelník. Uvidím do kedy.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Zita5 Pozri príspevok
Súhlasím s Tebou Janka. Načítava do zbláznenia .Všetky stránky sú OK, len Porada blbne už dlhú dobu .Najskôr som myslela , že len doma sa mi to prejavuje na notbooku ,ale som zistila ,že aj vo firme na PC.To je jedno či je ráno,deň,večer ...stále v určitých intervaloch len načítava ....
Ja som bola dlhšie v zahraničí, na mobilnom nete. Už som prehľadávala katalógy a hľadala iného operátora, lebo som myslela , že chyba je tam... (už som chcela aj reklamovať ich služby...,)Vôbec ma nenapadlo, že chyba môže byť v Porade. Po príchode domov to pokračovalo, ale našťastie som sa medzitým dozvedela od vás, že problém je niekde inde, ked ho máme viacerí...

Ale aspon sa my, závisláci dostaneme aj do prírody, či k nejakej inej činnosti, ako vysedávaniu pri monitore, chi, chi...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Petra Nová
Asi zapracoval kúzelník. Uvidím do kedy.
Dokiaľ nepríde nejaký severský troll
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

stále mám výpadky porady, tiež mi to nefunguje na 100%, asi musíme vydržať, snáď bude lepšie?!?
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
sito Pozri príspevok
Ta posledná avizovaná oprava stála za h...o. Presne ako píšeš, nenapíšeš. Lebo neotvorí PORADU. Možno vylepšil operu a ... mozillu.

Marcel a čo vylepšil na Opere? Veď tí, čo používame Operu - od začiatku zmien nevidíme, kto dal užitočné a pod., jedine tak, keď klikneme na číslo príspevku. Bolo sľúbené, že nastane náprava, no nič sa neudialo, všetko je po starom. Nevidím naozaj zlepšenie ani o jedno percento.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Máte ešte problémy s najnovšími príspevkami?

Minulý týždeň sa nám pokazil server a zálohový tiež blbol, takže sme museli rýchlo zakúpiť nový.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Richard Pozri príspevok
Máte ešte problémy s najnovšími príspevkami?

Minulý týždeň sa nám pokazil server a zálohový tiež blbol, takže sme museli rýchlo zakúpiť nový.
Zaznamenali sme problém , ale už je to v poriadku .Myslím, že sa priklonia aj ďalší poraďáci .
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Richard Pozri príspevok
Máte ešte problémy s najnovšími príspevkami?

Minulý týždeň sa nám pokazil server a zálohový tiež blbol, takže sme museli rýchlo zakúpiť nový.
Ďakujeme.

Mne to teraz funguje dobre. Až v minulých dňoch som sama sebe musela priznať, aká som už závislá na Porade. Veľmi mi chýbala.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať