Zavrieť

Porady

Majstrovstvá sveta vo futbale 2010

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac

Uskutočnia sa od 11.6.do 11.7. 2010 v Juhoafrickej republike na 10 štadiónoch v 9 mestách. Kvalifikácie sa zúčastnilo 204 z 208 členov FIFA, z ktorých vzišlo 32 účastníkov záverečného turnaja, medzi ktorými je aj Slovensko, vôbec prvýkrát v histórii samostatnosti.


Sú to prvé Majstrovstvá sveta vo futbale na africkom kontinente. Rozlosovanie do skupín sa uskutočnilo 4. decembra 2009 v Kapskom meste.




Pre všetkých fanúšikov futbalu ->Tabuľka zápasov :http://www.marca.com/deporte/futbol/...o-english.html

Držíme palce.... aby neskončili ako naši hokejisti



Usporiadat
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
buchač Pozri príspevok


A toto tu je čo ???

KALERÁB ???

...ani veľmi dlho nie ...len rok ...

http://www.porada.sk/t108464-sportova-rubrika.html
Kaleráb??? Juri, prečo občas neoprášiš tvoju tému od prachu? Kto má vedieť, že si založil športovú rubriku ?



hááá??????
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Futbalové MS: Slovensko - Paraguaj 0:2 = katastrofa
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alla66 Pozri príspevok
Kaleráb???
Juri, prečo občas neoprášiš tvoju tému od prachu? Kto má vedieť, že si založil športovú rubriku ?

hááá?????
ETIKETA ....ale ja som ju nevymyslel ....ja sa jej len držím ...
4. Pred založením novej témy si dobre rozmyslím, do ktorej Porady ju založím. Nezakladám tú istú tému duplicitne do viacerých Porád! Ak sa mi podarí zle umiestniť novú tému, nehanbím sa požiadať Richarda, aby ju premiestnil tam, kam patrí.
...preto Alenka , preto ....
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
alla66 Pozri príspevok
...katastrofa
zápas mal aj jedno unikum: za 90 minút naši nevystrelili ani raz do priestoru súperovej bránky - absolutorium "pokazil" Vitek v 93. minúte (pritom pred zápasom tréner i hráči unissimo tvrdili, že Paraguaj možno poraziť). Neviem či v histórii MS existuje podobný prípad.
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

alla66 Pozri príspevok
Futbalové MS: Slovensko - Paraguaj 0:2 = katastrofa
ee

Normál .
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

Stefan2005 Pozri príspevok
zápas mal aj jedno unikum: za 90 minút naši nevystrelili ani raz do priestoru súperovej bránky - absolutorium "pokazil" Vitek v 93. minúte (pritom pred zápasom tréner i hráči unissimo tvrdili, že Paraguaj možno poraziť). Neviem či v histórii MS existuje podobný prípad.
A to je pravda.

PS
Aj vo futbale platí :
Vyhrá ten, kto dá viac (súperovmu brankárovi ).
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stefan2005 Pozri príspevok
zápas mal aj jedno unikum: za 90 minút naši nevystrelili ani raz do priestoru súperovej bránky - absolutorium "pokazil" Vitek v 93. minúte (pritom pred zápasom tréner i hráči unissimo tvrdili, že Paraguaj možno poraziť). Neviem či v histórii MS existuje podobný prípad.
Podotýkam ...zápas som nepozeral ...

Odkedy je ten - ktorý " ŠPORT " / je jedno , aký .../ tak nehorázne o peniazoch , tak ma to ani nebaví ...

Ale ...

Každý mančaft / porovnateľných kvalít / je poraziteľný , o tom niet pochýb , o tom sa už viaceré mužstvá hocakej športovej veľmoci presvedčili .
Takže aj Paraguaj ...
Je však ale rozdiel , kto to tvrdí .
Ak náš tréner , tak je to v poriadku ...
Ak naši hráči , tak to je už iná káva ...
Kua , už len LAURINEC si mal polievočku prihriať ...aj s Gallisom ...
0 0
ritzo ritzo

ritzo je offline (nepripojený) ritzo

neuveritelnee!!!!! presne tento zapas sa da definovat ako sportova tragedia!!! presne toto sa da zaradit do ucebnic futbalu ako nieco comu sa hovori antifutbal,nefutbal...nasa hra mala spolocne s futbalom iba tri pismenka na konci slova " bal "..na druhej strane existuje asi futbalovy boh ked nedopustil ani najmensie ohrozenie paraguajskej brany...dakujem boze!!! ave slovensky fut BAL...pokazena nedela...one more??? no thanks!!!!!!
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Stefan2005 Pozri príspevok
zápas mal aj jedno unikum: za 90 minút naši nevystrelili ani raz do priestoru súperovej bránky - absolutorium "pokazil" Vitek v 93. minúte (pritom pred zápasom tréner i hráči unissimo tvrdili, že Paraguaj možno poraziť). Neviem či v histórii MS existuje podobný prípad.
Ja si myslím, že v celom zápase sme mali iba jednu smolu - že si súper nedal góly sám. (Až na toto, všetko podľa očakávania... )
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

alla66 Pozri príspevok
Futbalové MS: Slovensko - Paraguaj 0:2 = katastrofa
..mne sa zdalo, ako keby ani nechceli vyhrat..bolo im to suma fuk..
..mozno im bola slubena odmena pred volbami, no situacia sa zmenila k horsiemu..tak aj preto menej snahy..
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

JankaO Pozri príspevok
Ja si myslím, že v celom zápase sme mali iba jednu smolu - že si súper nedal góly sám. (Až na toto, všetko podľa očakávania... )

Ako kedysi ten japonský hokejista
.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Veríme, veríme Vám.
2 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Tréner V.W. pred zápasom:

"Toto mužstvo má svoju kvalitu, srdce a dušu a chceme to ukázať v ďalších dvoch zápasoch. Žijeme do posledného duelu."

Po zápase:
Martin Škrtel: "V prvom polčase sme dostali gól, v druhom sme sa snažili kontrolovať hru... "

Stanislav Šesták: "... Lenže Paraguajčania nám nenechali priestor na rozvinutie našich akcií. ...."

Po prvých reakciách som mal dojem, že som sa pozeral asi na iný zápas. Ešteže Stano Šesták našiel vinníka. Dúfam, že za to nebude zase pokarhaný...
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Úspechom je aj to, že sme sa tam vôbec dostali, aj bod máme za remízu. Hold na tých lepších nemáme, ale taký malý štátik, ako sme my sa prebojoval a zúčastnil sa a to je to hlavné
1 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

truch Pozri príspevok
Úspechom je aj to, že sme sa tam vôbec dostali, aj bod máme za remízu. Hold na tých lepších nemáme, ale taký malý štátik, ako sme my sa prebojoval a zúčastnil sa a to je to hlavné
Myslíš, že Slovincov je nejako oveľa viac ?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Taliansko: Nový Zéland 1:1 a to čoo??? že outsider

http://sport.cas.sk/clanok/170058/no...-sokujuce.html
Naposledy upravil Ivana Š : 20.06.10 at 19:54
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

pepsikova Pozri príspevok
Taliansko: Nový Zéland 1:1 a to čoo??? že outsider

http://sport.cas.sk/clanok/170058/no...-sokujuce.html
Len aby sme nejakou blbou zlomyseľnou náhodou neposlali nakoniec talianov domov.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

milláčikk Pozri príspevok
Len aby sme nejakou blbou zlomyseľnou náhodou neposlali nakoniec talianov domov.
Nie nejakou blbou náhodou, ale Talianov rozbijeme, že pojdu domov so sklopenými ušami...

TALIANSKO- SLOVENSKO 0-6, goly- 2.-šesták, 11.,25.,33.,55.,80- hamšík alias dede...
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nie nejakou blbou náhodou, ale Talianov rozbijeme, že pojdu domov so sklopenými ušami...

TALIANSKO- SLOVENSKO 0-6, goly- 2.-šesták, 11.,25.,33.,55.,80- hamšík alias dede...
Tak zatiaľ to vyzerá tak, že Taliansko je tam v tej skupine jasný outsider
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Martin Mocko Pozri príspevok
Tak zatiaľ to vyzerá tak, že Taliansko je tam v tej skupine jasný outsider
Ale vždy lepšie ako francuzi-tí sa aj medzi sebou už bijú a odmietajú trenovať a v šatni majú údajne zradcu...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať