Zavrieť

Porady

stravné lístky a koniec pracovného pomeru

dobré rano...na konci apríla som objednala pre dvoch zamestnancov a szčo SL, keďže dovtedy tu nebola žiadna evidencia SL, objednala som mi ich na máj, jún....tí dvaja zamestnanci však od 1. júna prešli pod novú s.r.o., kde sú konatelia. Co s lístkami, ktoré dalej používaju, z firmy, kde boli zamestnancami? (podotýkam, že ty zamestnanci su vlastne synovia szčo a spoločne založili s.ro.....čo s tým ked už mínaju aj lístky za jún?? nemôžem tu čast dať ako VNZD??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    plavčík je offline (nepripojený) plavčík

    človek s dušou plavčík
    No a nebolo by riešenie tak, že by za jún si objednala tá" nová" sro...kam išli 2 zamestnanci lístky - taký počet aký využili tí 2 zamestnanci a dali ti ich...
    Takže napríklad:Ty si firma "A" a oni sú firma "B"
    Ty si mala na jún 60 lístkov ale po odchode zamestnancov si mala mať iba 20.... ten rozdiel 40SL budeš mať evidovaný akože v stravných lístkoch na sklade... a keď si firma B objedná pre svojich 2 nových zamestnancov 40 lístkov, tak im ich vlastne nedá, lebo veď ich majú od teba... No ale dá ich Tebe a ty ich využiješ v nasledujúcom období.

    No a práve z tohoto dôvodu odchodu, PN a iného, dávame stravné lístky pozadu spolu s výplatov za ten-ktorý daný mesiac, na základe skutočného nároku.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    tinkas Pozri príspevok
    dobré rano...na konci apríla som objednala pre dvoch zamestnancov a szčo SL, keďže dovtedy tu nebola žiadna evidencia SL, objednala som mi ich na máj, jún....tí dvaja zamestnanci však od 1. júna prešli pod novú s.r.o., kde sú konatelia. Co s lístkami, ktoré dalej používaju, z firmy, kde boli zamestnancami? (podotýkam, že ty zamestnanci su vlastne synovia szčo a spoločne založili s.ro.....čo s tým ked už mínaju aj lístky za jún?? nemôžem tu čast dať ako VNZD??
    Máj je vysporiadaný , nakoľko zamestnanci pracovali .
    Júnové SL účtovať ako VNZD , alebo ak ich môže využiť SZČO , tak možné ich vyčerpať práve touto SZČO .

    V s.r.o. treba zakúpiť lístky na mesiac jún 2010 nové .

    stravné lístky a koniec pracovného pomeru

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.