Zavrieť

Porady

Uctovnicky-ekonomky bez VS

Majka Majka

Majka je offline (nepripojený) Majka

Koleg. mi poslala link na debadu lady fora o tom ake je dolezite mat VS pre zodpovednost k praci - koniec diskusie............ brrr
pre zabavu mrknite si
http://www.lady.sk/index.php?kategor...&zobraz=vsetky
Usporiadat
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Tweety
V diskusii na stránke Lady sa problémy ani riešiť nedajú ,je to v duchu môjho príspevku č.2.
Mária M
Tak to som pochopila, že sa tu nedajú riešiť problémy. Len nechápem ženy, resp.ľudí, ktorí aby zabili čas, tak si problémy nájdu. Je príjemnejšie "pokecať" s priateľmi ako naprázdno zabiť čas. Ale to je iba môj názor. Radšej dobrú knihu.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Aj Ja som toho názoru, že hovoriť treba iba vtedy, ak mám čo povedať.
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Majka
Koleg. mi poslala link na debadu lady fora o tom ake je dolezite mat VS pre zodpovednost k praci - koniec diskusie............ brrr
pre zabavu mrknite si
http://www.lady.sk/index.php?kategor...&zobraz=vsetky
tam je niečo o bábätkach a financiach, iné tam nevidím
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Priznám sa, nečítala som všetko, len tie, na ktoré som bola upozornená. Je to medzi poslednými príspevkami.
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

shaky
nikto múdry z neba nespadol. :-)
.... len sprostých ako keby zhadzovali. Taký mám z niektorých osôb dojem po tej diskusii, keď som tam veľmi narýchlo pozrel .
Naposledy upravil andrej_rv : 25.10.05 at 17:42
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
pyton
tam je niečo o bábätkach a financiach, iné tam nevidím
Čítaj tam napr. príspevok 63
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Táto vysokoškoláčka z toho príspevku č. 63 musí byť ozaj veľmo múdra !!!
Naposledy upravil Tweety : 25.10.05 at 16:48
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Mne tam zas vadí, ako všetko, čo súvisí s úplne inými vecami prepočítavajú na peniaze.


Mňa sa zas veľmi dotkla debata na "sme", ktorá tam bola už dávno ale určite na ňu tak skoro nezabudnem a hocikedy ma napadne. Už som to raz priložila do témy "pošuškajte..." ale priložím to zas.

http://72.14.207.104/search?q=cache:...tovnicka&hl=sk

a tu najmä príspevky od BeatyBB o 13.28 a 14.57!
__________________________________________
0 0
Ingrid G. Ingrid G.

Ingrid G. je offline (nepripojený) Ingrid G.

Tweety
Táto vysokoškoláčka z toho príspevku č. 63 musí byť ozaj veľmo múdra !!!
Pri čítaní príspevku č. 63 som žasla nad osobou s titulom - hlavne s akýmkoľvek.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
pyton
Mne tam zas vadí, ako všetko, čo súvisí s úplne inými vecami prepočítavajú na peniaze.


Mňa sa zas veľmi dotkla debata na "sme", ktorá tam bola už dávno ale určite na ňu tak skoro nezabudnem a hocikedy ma napadne. Už som to raz priložila do témy "pošuškajte..." ale priložím to zas.

http://72.14.207.104/search?q=cache:...tovnicka&hl=sk

a tu najmä príspevky od BeatyBB o 13.28 a 14.57!
__________________________________________
Já sa už nad ničím nepozastavujem , beriem to ako realitu a ľudí nepresvedčíš o niečom , o čom sú neni osobne presvedčení . Je to bohužial tak , "účtovníci sú podľa rečí pomaly zbohatlíci a zdierajú chudákov podnikateľov ". Já viem , že sa nedá takýto článok nevšimnúť si a toho citlivejšieho sa osobne dotkne , ale treba sa cez to preniesť .


Mám dcéru , ktorá robí pre jedného klienta / náš dobrý známy a priateľ/ účto za 500,- Sk mesačne + DPH , pretože chodil k nám domov a stále nariekal , že aké sú drahé účtovníčky .... atď. Ľutovali sme ho , tak dcéra sa podujala , že za pár šupiek mu bude účto robiť . Má novinový stánok , nemusím Ti nič viac o tom hovoriť ani písať , vieš si predstaviť účto takého stánku. To je nič , ale stal sa plátcom DPH , cena sa stále nemení a on je spokojný . Nakoľko je to môj kamarát zatiaľ nehovorím nič , ale už ma začína z toto zdvíhať zo stoličky , že čo všetko musí človek preglgnúť , len aby bol v rámci kamarátstva pokoj . No a nehovorím o tom , že mu kupuje ešte aj kancelárske potreby všetky , ktoré treba k účtu ..... tlačivo DPH, DzP , VPD,PPD,obaly atď .

Takže , môjho zlatého kamaráta , tiež zaraďujem medzi ľudí , ktorý si myslia presne to isté , že účtovníčky zdierajú podnikateľov . Neviem nájsť stále odvahu a pohovoriť si s ním o tom , ale ten vhodný čas určite príde .
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
pyton
Mne tam zas vadí, ako všetko, čo súvisí s úplne inými vecami prepočítavajú na peniaze.


Mňa sa zas veľmi dotkla debata na "sme", ktorá tam bola už dávno ale určite na ňu tak skoro nezabudnem a hocikedy ma napadne. Už som to raz priložila do témy "pošuškajte..." ale priložím to zas.

http://72.14.207.104/search?q=cache:...tovnicka&hl=sk

a tu najmä príspevky od BeatyBB o 13.28 a 14.57!
__________________________________________
.......nakukla som tam, nechaj ich... pri prvej kontrole sa zbadajú...., aj som chcela reagovať , ale len sekundu, moje nervy a čas za takých ľudí veru nestoja. Mám rada svoju robotku, vážim si že ju mám a myslím že aj moji klienti a na takých ľudí sa môžeš vykašľať...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale takíto ľudia si nebudú nikdy vážiť prácu iných pre nich. Normálne mi prišlo z tých, akože múdrych rečí, zle. A to podľa príspevkov do diskusie by mali byť ľudia na úrovni.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ani som článok neprečítala do konca, nemá žiadnu úroveň. Tí ľudia si nevážia okrem seba nikoho iného.
0 0
Majka Majka

Majka je offline (nepripojený) Majka

no skutocne katastrofa.... ked je niekto mudry...budes ho presviedcat o tom ze nemusi mat vo vsetkom pravdu?
to je jedno ci diskusia na lady.sk od prispevku 60/ alebo tato....fakt bohuzial aj taki sme
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať