Zavrieť

Porady

Uloženie zmien vo wordovskom súbor

Chcel by som Vás poprosiť o riešeni nasledovného problému, ktorý som doteraz na mojom notebooku neregistroval:

- pri snahe uložiť zmeny v existujúcom wordovskom súbore alebo zmien v novootvorenom wordovskom súbore som dostal nasledovnú hlášku/informáciu :

"Credential manager - You need to log on to Credential manager to use this funcionality."

Neviem kde je problém a ako mám postupovať pri obdržaní tejto hlášky.

Za Vašu pomoc Vám vopred ďakujem.

Rasťo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    trocha , ale predsa s ňou môže trocha súvisieť.
    Ak by ti naďalej blokovalo uloženie, a potrebuješ pracovať s aplikáciami MS Office, je možnosť zadarmo na http://office.live.com ... Vyhodné aj pre tých, čo občas potrebujú niečo v nich vytvoriť.

    Dvacko je offline (nepripojený) Dvacko

    Dvacko
    Skúšal som to teraz, ale keď som vošiel do "Ovládacích panelov" a Credential manager - advanced setting dostal som tú istú hlášku ako pri ukladaní zmien vo wordovskom súbore :-(

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    Dvacko Pozri príspevok
    Skúšal som to teraz, ale keď som vošiel do "Ovládacích panelov" a Credential manager - advanced setting dostal som tú istú hlášku ako pri ukladaní zmien vo wordovskom súbore :-(
    ...no podľa všetkého si nejakým spôsobom aktivoval Credential Managera - a bez znalosti ako do neho vstúpiť (hesla) asi veľa vecí na notebooku nespravíš. On je totiž aj správca, ktorá preberá namiesto OS i zmenu hesiel, užívateľov a pod. Zabezpečuje notebook v prípade straty, neoprávneného prístupu...
    Známa si nedávno aktivovala, problém vyriešili až v značkovom servise.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Nemáš náhodou notebook HP a program ProtectTools.Ak áno ,tak si preinštaluj ten program na novšiu verziu.
    http://h20331.www2.hp.com/Hpsub/cach...0-225-121.html
    Naposledy upravil Vlado40 : 20.06.10 at 18:11

    Dvacko je offline (nepripojený) Dvacko

    Dvacko
    presné mám notebook HP a program Protect Tools, tak ako si to uviedol.
    Ďakujem Ti za pomoc, vyskúšam Tvoju radu a dúfam, že mi to pomôže.
    dik

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    No ak sú Protect Tools aktívne, bez zadania hesla by nemalo povoliť ani inštalácie .... Alebo bude inde galiba. V každom prípade treba vedieť, čo človek robí, aby nespôsobil väčšie problémy.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    zk24 Pozri príspevok
    podoba sa to na tvoje symptomy....

    http://support.microsoft.com/kb/918729
    ... môže to byť ono; potom platí, čo navrhol i Vlado40. Len je divné, že to predtým nerobilo - teda vtedy nevadila staršia verzia Protect Tools .

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Taketo veci sa mi stavaju ked si nechavam stahovat a instalovat automaticke aktualizacie, z casu na cas sa stane ze dve aplikacie uz nie su vzajomne kompatibilne.

    Moze to byt nieco podobne.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.