Zavrieť

Porady

Pijem zdravú vodu...

aj keď nechcem stále musím niečo riešiť a kde sa to dá lepšie??? ...viac
Neviem ci niekto z vas o tom pocul ale citala som ze je zdrave vypit hned po prebudeni 1, 5 litra vody... samozrejme zdravej z vodovodu ... Ale bolo pisane ze by to malo mat iba pozitivne ucinky... ano mozem potvrdit, ze plet mam krajsiu, ale po vypiti mavam zimnicu a hnacky.. Tak teda neviem...
Ja len ze sa spytam, ci mi nevie niekto povedat ze ci je to vobec zdrave vypit tolko vody naraz... A ci s tym ma niekto dlhodobejsie skusenosti, zle, dobre vysledky...
Vopred dakujem...
Naposledy upravil Dav : 22.06.10 at 19:35
Usporiadat
ivantt ivantt

ivantt je offline (nepripojený) ivantt

obyčajný človek
Na tom pití vody niečo bude. Len treba vedieť aj množstvo vody, ktoré treba vypiť. Viem že boli na to nejaké tabuľky, podľa toho, aký chcel človek riešiť problém. Zo začiatku to robieva problémy, ako hovoríš s preháňaním ale časom by to malo prestať. Kde presne sa dajú zohnať tie tabuľky, to neviem, treba hľadať na internete.
0 0
mamka Danka mamka Danka

mamka Danka je offline (nepripojený) mamka Danka

Valčake Pozri príspevok
mamka Danka- ja som opísala čo robím ja. Ty nemusíš tomu veriť. Rob si svoje pokusy! Ver čomu chceš, maj svoj názor. Nepísala som to pre výsmech. Mne to robí dobre, iste som nevyzdravela, ale aj tak v tom pokračujem. Ďakujem, že ma necituješ.
Prepáč, nechcem aby si to brala ako výsmech. Ale ty si napísala, že tomu treba veriť. „...Len som na pochybách, či tomu veríš, alebo sa...“
Je mi divné, že niečo funguje len, ak tomu veríš. Podľa mňa buď niečo funguje, alebo nie, bez ohľadu na to či tomu niekto verí alebo nie. No a ja verím tomu čo vidím. Niekto tu písal, že mobil takmer nenabíja, odkedy používa špirálu. Tak som to vyskúšala. Tiež ma nebaví každú chvíľu nabíjať mobil. Keby to fungovalo bolo by to super. Používala by som to aj naďalej. Ale výsledky nepustia. Či so špirálou, alebo bez, musím dobiť cca každé tri dni.
Ešte raz, neber to ako výsmech.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

no comment...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alabut Pozri príspevok
Pre picky zdravej vody tu mate link na vyrobu a kontrlolu zdravej vody. Udajne skrati cas varenia o 10 minut.

Hm ...už len ˇ mi tam chýba ....
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
mamka Danka Pozri príspevok
Prepáč, nechcem aby si to brala ako výsmech. Ale ty si napísala, že tomu treba veriť. „...Len som na pochybách, či tomu veríš, alebo sa...“
Je mi divné, že niečo funguje len, ak tomu veríš. Podľa mňa buď niečo funguje, alebo nie, bez ohľadu na to či tomu niekto verí alebo nie. No a ja verím tomu čo vidím. Niekto tu písal, že mobil takmer nenabíja, odkedy používa špirálu. Tak som to vyskúšala. Tiež ma nebaví každú chvíľu nabíjať mobil. Keby to fungovalo bolo by to super. Používala by som to aj naďalej. Ale výsledky nepustia. Či so špirálou, alebo bez, musím dobiť cca každé tri dni.
Ešte raz, neber to ako výsmech.
Vies, na com bol zalozeny liecitelsky uspech Jezisa Krista? VIERA TVOJA TA UZDRAVILA. Na podobnom principe liecia este aj dnes filipinski liecitelia.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

alabut Pozri príspevok
Pozeral som v TV Mudr. Bukovskeho v relacii s Vasaryovou. Tvrdil zhruba to co Jezko v piatich bodoch. Rano po zobudeni pol hodiny pred ranajkami vypije dva pohare vody, potom tusim hodinu po jedle, a tak dalej cely den. Uviedol, ba aj uvaril to, co ma clovek jest. Co sa tyka zubnej pasty, nedoporucuje sa s fluorom, pretoze je udajne dost fluoru v soli a privela fluoru sposobuje krehkost zubnej skloviny a zvysuje lamavost zubov. Kuwa, strcit Bukovskeho do Pezinku sa mi paci, nech si to ti studovani lapidusi vykonzultuju medzi sebou v pokoji. :-)
Prečo sme si potom zúbky na ZŠ vyplachovali takou hnusnou tekutinou obsahujúcou fluór ?

A do soli sa jód pridáva
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
mamka Danka Pozri príspevok
Prepáč, nechcem aby si to brala ako výsmech. Ale ty si napísala, že tomu treba veriť. „...Len som na pochybách, či tomu veríš, alebo sa...“
Je mi divné, že niečo funguje len, ak tomu veríš. Podľa mňa buď niečo funguje, alebo nie, bez ohľadu na to či tomu niekto verí alebo nie...
...silu myšlienky neradno podceňovať... už iní mudrci na to prišli... len my sa akosi (z nevedomosti??) bránime tomu uveriť... pritom sa stačí občas zamyslieť nad relatívne jednoduchými procesmi, ktoré vnímame ako samozrejmosť... ale princíp nepustí.........
0 0
mamka Danka mamka Danka

mamka Danka je offline (nepripojený) mamka Danka

durisovad Pozri príspevok
Vies, na com bol zalozeny liecitelsky uspech Jezisa Krista? VIERA TVOJA TA UZDRAVILA. Na podobnom principe liecia este aj dnes filipinski liecitelia.
To myslíš tých Filipíncov, čo si na tebe spravia obrad obetovania. Keď sa podarilo ukradnúť vzorku krvi či toho čo akože vyoperovali, zistilo sa, že to je kohútia krv a vnútornosti.
Ale je fakt, že placebo efekt je veľmi silný.
Ale to sme už úplne odbočili od témy zadavateľa.
0 0
mamka Danka mamka Danka

mamka Danka je offline (nepripojený) mamka Danka

Ajuška Pozri príspevok
...silu myšlienky neradno podceňovať... už iní mudrci na to prišli... len my sa akosi (z nevedomosti??) bránime tomu uveriť... pritom sa stačí občas zamyslieť nad relatívne jednoduchými procesmi, ktoré vnímame ako samozrejmosť... ale princíp nepustí.........
To s tou vodou, povedzme, že ak budem veriť bude fungovať(nedá sa dokázať ani vyvrátiť) je to subjektívny pocit.
Ale ako mám veriť tomu, že po nalepení špirály na mobil (alebo odkladania mobilu na špirálu) sa takmer nebude vybíjať a nebude ho tak často treba dobíjať, keď ho musím či so špirálou, alebo bez vždy dobiť za rovnakú dobu? Ako mám presvedčiť mobil, že je na špirále, tak nech sa láskavo nevybíja, lebo ja tomu verím. Mimochodom natlačila som do hlavy mojim deťom, že to funguje, tak že tomu bezpodmienečne verili a oni samé prišli po čase za mnou, že to nefunguje a mobily sa im aj tak rýchlo vybijú. Tak čomu mám potom veriť, ak nie faktom.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

S mobilom je to tak, nalepil som nan spiralu, polozil pod pyramidu a div sa svete, dva mesiace vydrzal, co som ho nedobijal.

Pravda, nikde som ani nevolal. :-)
1 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
durisovad Pozri príspevok
Vies, na com bol zalozeny liecitelsky uspech Jezisa Krista? VIERA TVOJA TA UZDRAVILA. Na podobnom principe liecia este aj dnes filipinski liecitelia.
Všetko napísané v Biblii treba čítať "medzi riadkami". Aj Ježišov výrok o viere a uzdravení nie je dobré vnímať doslovne, má ešte iný rozmer.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Aky iny rozmer okrem viery?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
durisovad Pozri príspevok
Aky iny rozmer okrem viery?

Ajajááááj ...

Len tak na rýchlo si spomeniem ...

- nádej
- myšlienky
- postrehy
- pocity
- život ako taký

...čítať len treba , fakt aj medzi riadkami .

Myslím si , že desatoro nie je len o viere a pritom je to základ Biblie .

Či farár , kážuc z kazateľnice len o viere vraví ???

Dlho som v kostole nebol , ale asi sa nemýlim ...či ...???
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač Pozri príspevok

Ajajááááj ...

Len tak na rýchlo si spomeniem ...

- nádej
- myšlienky
- postrehy
- pocity
- život ako taký

...čítať len treba , fakt aj medzi riadkami .

Myslím si , že desatoro nie je len o viere a pritom je to základ Biblie .

Či farár , kážuc z kazateľnice len o viere vraví ???

Dlho som v kostole nebol , ale asi sa nemýlim ...či ...???
Nie, nemýliš. A polepši sa.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ak myslíš na ten kostol , tak to o inom je potom reč ...musíš inde hľadať indície , potom budeš vedieť , o čo ide ...

Ak myslíš správanie , hm ...už málo som sa ????

Viac už nehrozí ....
Naposledy upravil buchač : 13.10.10 at 18:04
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

fcterdad Pozri príspevok
Neviem ci niekto z vas o tom pocul ale citala som ze je zdrave vypit hned po prebudeni 1, 5 litra vody... samozrejme zdravej z vodovodu ... Ale bolo pisane ze by to malo mat iba pozitivne ucinky... ano mozem potvrdit, ze plet mam krajsiu, ale po vypiti mavam zimnicu a hnacky.. Tak teda neviem...
Ja len ze sa spytam, ci mi nevie niekto povedat ze ci je to vobec zdrave vypit tolko vody naraz... A ci s tym ma niekto dlhodobejsie skusenosti, zle, dobre vysledky...
Vopred dakujem...
Ano je to zdravé, ale nie pre každého. Mávala si hnačky aj pred tým?
Možno sa Ti dokonale čistí hrubé črevo, ako dlho to praktizuješ?
Ak je vyprázdnené hrubé črevo, môže to spôsobovať aj zimnicu, práve hrubé črevo je orgán, ktorý má na starosti teplo organizmu. To čo pociťuješ
môže byť dočasný stav, čistí sa Ti hrubé črevo , po "liečebnej kríze" ktorú zrejme prekonávaš nastane uzdravenie a budeš sa cítiť fit. Ak nemáš vážnejšie ochorenie obličiek, alebo srdiečka vydrž
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač Pozri príspevok
Ak myslíš na ten kostol , tak to o inom je potom reč ...musíš inde hľadať indície , potom budeš vedieť , o čo ide ...

Ak myslíš správanie , hm ...až málo som sa ????

Viac už nehrozí ....
No, to neviem, či málo, alebo veľa, ale ako sa hovorí, nikdy nie je dobrého dosť.
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

U nás sa zasa hovorí dobrého veľa nebýva
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Uhm...beriem .
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ale ani zleho vela netreba
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať