Zavrieť

Porady

Čo pre 10 ročnú kočku???

Prosím poradte čo mám kúpiť 10 ročnej dievčine?Je to sesternicina dcéra,takže moc neviem na čom momentálne frčí . Nič drahé ale niečo aby mala radosť.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    iv01 je offline (nepripojený) iv01

    iv01
    ja som kúpila krsniatku k 8 rokom značkovú šiltovku, na nete sa dajú zohnať aj pod 10e

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Neviem či tu frčí sekcia Hannah Montana....

    dudlo je offline (nepripojený) dudlo

    dudlo
    Martin Mocko Pozri príspevok
    Neviem či tu frčí sekcia Hannah Montana....
    Tú našťastie nemusí Bleeee

    pohodička je offline (nepripojený) pohodička

    pohodička
    Ja mám 10 ročnú vnučku a tiež často riešime takéto problémy s darčekmi, ale aby som bola úprimná veľmi ma prekvapila, keď sa na Vianoce najviac tešila z kreatívneho kufríka, ktorý som kúpila v Dračiku za pár eur a mobil, fotoaparát a mnoho iných drahých vecí ostalo nezaujímavých. Ja by som radila knihy, puzle so zvieratkami, veľmi zaujímavé sú vešiačiky na šperky(postavičky).

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Tak sa skús orientovať na to, o čo sa zaujíma. Či ju baví čítať knihy, nejaký šport alebo má zvieratko..

    patalia je offline (nepripojený) patalia

    Obycajna studentka plna snov a ambicii ...viac patalia
    Sice take dietko v rodine nemame, ale sak neni to az tak davno co som mala ja desat u mna frcali bud barbiny alebo potom som vzdy tuzila po tych kufrikoch s odseknutou hlavou, ktoru som mohla cesat a nakoniec vystrihat hadam az dohola
    no asi by som radila len tak ju vziat do hrackarstva a po com bude tuzit tak to jej neskor nenapadne kupit

    euina je offline (nepripojený) euina

    euina
    Mám 11-ročnú dcéru, a u nás fičia rôzne zápisníky, diáre, gélové perá,
    fixy. Ale poteší aj bižutéria, voňavka. A už je v takom veku, že sa teší
    aj z oblečenia, hlavne, keď ju nechám, nech si vyberie sama, čo sa jej
    páči. Hlavne sa opýtaj, čo ju zaujíma a podľa toho sa snaž niečo kúpiť.

    witch je offline (nepripojený) witch

    človek milujúci a chybujúci witch
    Treba zistiť záujmové oblasti.
    Ja mám 10 ročnú dcéru, ktorá má rada zvieratká - aj živé, aj hračky. S kamarátkami frčali na petshopoch - zbierka čudných zvieratiek s doplnkami a teraz je No1 zhu zhu škrečok s doplnkami. Vyzerá ako živý, pohybuje sa, je ich veľa druhov... K nemu sú domčeky, oblečky a iné. Keby ju bavil, tak môžeš dokupovať do zbierky aj k meninám, k narodeninám, vianociam....

    Olomolo je offline (nepripojený) Olomolo

    Olomolo
    Mám 10ročnú dcéru a zaujíma sa hlavne o hudbu a zivotny styl s touto hudbou spojeny, vzdy ju potesi CD, alebo DVD oblubenej kapely.

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    Ja by som sa jej rovno spýtala (veď možno je ako ja - radšej žiadne prekvapenie, ako nemilé prekvapenie).

    Lotarka je offline (nepripojený) Lotarka

    Lotarka
    My sme toto riešili v apríli. Dcéra veľmi chcela všeobecnú encyklopédiu, aj ten kufrík z Dráčika tiež dostala pod stromček. Spomínané pamätníky, bižutérie a aj oblečenie, to ju tiež potešilo.

    U nás som už zatrhla hračky, lebo tých je habadej a len ležia na poličkách a zapadajú prachom. No ak by to bolo niečo na vonka, tak tomu sa poteší.

    Ak je tvorivá, dá sa kúpiť napr. aj lacná sada na maľovanie - plátno s obrázkom a farby k tomu a podobné veci. Záleží, čo ju zaujíma.

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    Presne, opýtať sa je naistejšie a radosť bude o to väčšia.... mojej staršej keď mala 10 som tuším kúpila prvý strieborný prsteň ( predsa len začínajú byť v tomto veku slečnami a nie už deťmi)

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Čo pre 10 ročnú kočku??? 22-06-10
    08:20 PM

    No predsa kočku! Ak po nej túži a nemá ju...
    A nemusí byť ani "značková" - perzská...

    jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

    jaros5
    dudlo Pozri príspevok
    Prosím poradte čo mám kúpiť 10 ročnej dievčine?Je to sesternicina dcéra,takže moc neviem na čom momentálne frčí . Nič drahé ale niečo aby mala radosť.
    Ďakujem
    Neviem čo je u teba drahé a čo ešte drahé nie je. Pre niekoho je drahý darček už za desať eur, pre iného nie je drahý ani za 500 eur.
    Ak nepoznáš jej záľuby, resp. po čom túži a chceš jej skutočne urobiť radosť, rovno jej povedz koľko chceš investovať do darčeka pre ňu, zober ju do obchodov, nech si vyberie sama.

    dudlo je offline (nepripojený) dudlo

    dudlo
    Spytat sa jej nemozem,sme malo v kontakte,zije v Cechach.Takze aj spolocny nakup je nerealny.
    Dakujem aj tak za rady,isto nieco vyuzijem

    macika78 je offline (nepripojený) macika78

    macika78
    Ja som krsna 11 rocnemu dievcatku a minuly rok sme jej na desiate narodeniny kupyli striebornu retiazku zo zlatnictva, ktora bola v skatulke pekne zabalena ozdobnym papierom a ulozena v malej papierovej tasticke. No a este sladkosti.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.