Zavrieť

Porady

reklamacia obuvi - rozdielny vykroj

dobry den, potrebujem poradit... vcera som si kupila topanky /balerinky/ z cinaku. dnes rano som si ich obula do prace, avsak jedna topanka mi ako keby bola volnejsia... a tu som si zrazu vsimla, ze ta, ktora je volnejsia, ma mensi predny vykroj ako druha... dnes ich idem reklamovat a najradsej by som bola, keby mi ich vymenili za bezvadne , len neviem, ci budu mat este taku velkost... prosim o radu, ze v pripade ak nebudu mat moju velkost z tohto typu topanok a ine nechcem, ci je moznost, ze mi vratia peniaze, alebo si musim vybrat ine - nechcene... dakujem velmi pekne!!! citala som aj zakony a hladala na nete, ale neviem sa z toho vymotat DAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jana987 je offline (nepripojený) jana987

    jana987
    ak ste ich este ani raz nepouzili,su v originalnom baleni,mate zo zakona pravo na vratenie penazi bez udania dovodu do 14 dni od kupi.ak ste ich pouzili,mozte si narokovat na vratenie penazi z titulu zavady o ktorej ste pri kupe nevedeli a nieje opravitelna.u cinanov je tu vsak problem nechcu vracat peniaze ani menit tovar.ak vam to nebu chciet zreklamovat poproste si doklad o reklamacii,ak vas odbiju,ze oni to nemaju,tak nech vam aspon na druhu stranu bloku napisu dovod preco reklamaciu neuznavaju a datum .potom si na www.soi.sk vyhladajte v kontaktoch kraj kam patrite a telefonicky alebo mailom im vsetko vysvetlite.maju na starosti ochranu spotrebitela,takze vam minimalne poradia,alebo rovno zacnu kontrolu predajne.drzim prsty.tu u nas su cinania v obchodoch drzi,na cloveka vrieskaju a vyhadzuju z obchodu,hned ako sa zjavi nejaka reklamacia.

    numphi je offline (nepripojený) numphi

    numphi
    Dobry den, prosim vas, chcela by som sa spytat, kde v zakone je uvedene, ze ak zakupeny tovar nebol pouzivany a je v originalnom baleni, mozem ho vratit do 14 dni bez uvedenia dovodu a predavajuci mi je povinny vratit peniaze? Dakujem

    reklamacia obuvi - rozdielny vykroj

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.