Zavrieť

Porady

kuchyne zn. ORESI

dôchodkyňa
Má niekto skúsenosti s kuchyňami zn. Oresi, česká výroba u nás?Vraj sa odlupuje dýha na dvierkach.
Naposledy upravil Dav : 13.09.10 at 18:37
Usporiadat
Debinka Debinka

Debinka je offline (nepripojený) Debinka

Oresi kuchyne sa vyrábajú v Polsku, je to masová výroba a oni to držia skladom, preto sa nedá pri jednotlivých linkách vybrať iná farba. Dýha? Oni majú len laminofólie. Tá cena za tú šuviks kvalitu je príliž vysoká.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
tibor. tibor.

tibor. je offline (nepripojený) tibor.

a co skusit popozerat slovenske?
napr. meuble.sk alebo skippi.sk
0 0
ErinErin ErinErin

ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

A čo poľská obdoba Ikea? BlackRedWhite majú dobrý výber
- Nika je lacná hromadná výroba
- a potom na zakázku - moderné i klasika pripomínajúca starožitnosti - oba štýly v lacnom i drahšom drevenom prevedení:
http://www.old.brw.com.pl/slo_index.php
0 0
lover lover

lover je offline (nepripojený) lover

Debinka Pozri príspevok
Oresi kuchyne sa vyrábajú v Polsku, je to masová výroba a oni to držia skladom, preto sa nedá pri jednotlivých linkách vybrať iná farba. Dýha? Oni majú len laminofólie. Tá cena za tú šuviks kvalitu je príliž vysoká.
My sme si dali nacenit viacero kuchynskych zostav na mieru a paradoxne Oresi vyslo najvyhodnejsie... Je mozne, ze je to polska znacka, ale je kvalitativne na tom tak zle?? Ma s nou niekto realne skusenosti?? My sme si vybrali farebnu kombinaciu, ktoru sme hladali aj inde, takze to, ze nie je mozne kombinovat nam nevadilo...

Skusali sme aj znacky Impuls v Moebelixe, ale tam je nevyhodou biele vnutro korpusu a nie vsetky skrinky boli ake sme chceli, v tomto bolo Oresi flexibilnejsie, napriklad rohove skrinky maju iba s otocnym systemom, ktory nechceme a ten paradoxne predrazuje tu skrinku... taktiez sme si dali nacenit v Kike nemecku znacku Blogg, ale ta uz cenovo prestrelila nas rozpocet, i ked vystavene kusy aj so spotrebicmi v obchodaku vyzerali cenovo dostupne...

Dalsou volbou bola kuchyna Zora od Decodomu, ale ta by tiez predrazila nasu kralikaren...

Viete mi niekto poradit moderne kuchyne v zdravom pomere cena - vykon??

Je Oresi menej kvalitna ako ine laminatove kuchyne?
Ma niekto skusenost s kuchynami Impuls z Moebelixu? Podla ponuky zatial iba tieto znacky ostavaju pre nas v hre...

DAKUJEM!
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

lover, a akú máš predstavu o kuchyni, vzhľad, cena, veľkosť?
0 0
lover lover

lover je offline (nepripojený) lover

ubka, napr nieco taketo, vrchne skrinky vsak chceme suvisle po celej linii: http://www.moebelix.sk/sortiment/c/p...601/index.html

Problem je v tom, ze potrebujeme L-ko o velkosti cca. 280 x 350 a tam uz je ta cena ina...
Cenu si predstavujeme asi cca. 2000 - 2500eur bez spotrebicov...
0 0
lover lover

lover je offline (nepripojený) lover

Ma s tymto vyrobcom (Oresi) niekto osobne skusenosti??

Podla obliehania kuchynskych studii nam ich ponuka vychadza najvyhodnejsie...
A to z tychto dovodov (vyhody):
- cenu prisposobia nizsej cene vyrobcu, ktoreho ponuku prinesiete a este daju navyse zlavu 5% (ponuka konkurencneho vyrobcu musi byt relevantna napr. ponuka od Decodomu, ktory nas sklamal nemoznostou vybrat sokel, svetelnu rampu a korpus vo farbe dvierok, ale nelogicky vo farbach ako vanila, strieborna a pod., i ked jeho cena bola vyhodnejsia - na tuto sa vsak automaticky dotiahne aj Oresi)) + dalsie zvyhodnenie pri nakupe spotrebicov cez nich...
- poskytuju 7 rocnu zaruku + dozivotnu na rakuske kovanie
- korpus je vo farbe dvierok (podla poziadaviek), tak isto aj policky a svetelna rampa a sokel
- V BA maju profesionalny pristup pri planovani kuchyne - poradia, ukazu, cenovu ponuku vytlacia zadarmo a obsahuje ceny komplet naplanovanej kuchyne + jej cenu, ak by boli pouzite lacnejsie alternativy (sufliky bez ABS, hrany bez ABS a pod...)
- max. 3 tyzdne vyroba
- pridu lesarovo vymerat miestnost
- cena montaze 10% z ceny kuchyne
- moznost kupy na splatky

Nevyhody:
- moznost kupit iba ponukane farebne varianty kuchyn, i ked da sa vybrat, kedze od zaciatku sme mali jasnu predstavu o farbe linky a to wenge + latte vanilla. A tuto ponukaju...
- ceska spolocnost vyrabajuca v Polsku, co moze viest k nazoru o nizsej kvalite kuchyn

Ak ma niekto osobne skusenosti (negativne, pozitivne), prosim, dajte vediet, kedze kuchynu nekupujeme na 1 rok, tak velmi dbame na korektny vyber.

DAKUJEM!!!
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

vyskúšaj Domoss, teraz majú -30% a je možné sa dojednať.
Osobnú skúsenosť s Oresi nemám, ale montér od nich mi
"pošepol". že tiež sú to poliaci, no ja nevidím dôvod, veď aj v Poľsku sú dobré výrobky. a ak dávajú 7 rokov záruku!?
Vyskúšal si v ASKO? majú rôznych dodávateľov,alebo potom súkromník, iba tam neviem čo so zárukou
0 0
Poradak Michal Poradak Michal

Poradak Michal je offline (nepripojený) Poradak Michal

Za tie peniaze sa da urcite zohnat kuchyna aj na mieru. My sme sa nakontaktovali na firmu www.namieru.sk, a ponukli nam najlepsiu cenu kuchyne , v podstate nam zariadovali cely byt ale co sa tyka kuchyne prisli si zamerat miestnost, spravili nam graficky nakres a co sa tyka vzoriek dekorov tak tych maju tolko ze sme mali co dve hodiny pozerat zo zenou . Kuchynu dodali presne v dohodnutom termine, dokonca ju vraj mali o nejaky tyzden skor vyrobenu len cakali na nas kym dorobime podlahu.
Montaz nam zvlast uz neuctovali v podstate bola v cene kuchyne.
Zabudovali nam vsetky spotrebice (umyvacku, mikrovlnku, ruru, varnu sklo keramicku dosku a drez).
Kuchyne vyrabaju, maju velku dielnu cize ziadne polsko a co nam ukazovali tak mali materiali znacky egger a ddl, ze vraj rakuske a ceske.
0 0
lover lover

lover je offline (nepripojený) lover

Mate niekto skusenost alebo vedomost o tom, aky material je pri kuchynskych linkach kvalitnejsi a aj drahsi???

Oresi ponuka akciu, kde slubuju, ze ak prinesiete porovnatelnu ponuku od renomovaneho vyrobcu, ktora je lacnejsia, tak sa dotiahnu na tuto cenu a dokonca ju prekonaju o 5%. Chytili sme sa toho a kedze sme mali aj cenovu ponuku od Decodomu, co sa nam ako alternativa zdalo relevantne, ktora bola vyhodnejsia, tak sme poziadali o prehodnotenie danej ceny Oresi, avsak po dlhsom case sa nam ozvali, ze zrovnavame neporovnatelne, kedze oni ponukaju MELAMIN ako povrchovu upravu a Decodom vraj len FOLIU, takze akciu pre nas nie je mozne uplatnit.

Vie mi niekto povedat, ktory material je kvalitnejsi, trvacnejsi, pripadne hodnotnejsi??? Ci vazne zrovnavame nezrovnatelne?

DAKUJEM!!!
0 0
alabina alabina

alabina je offline (nepripojený) alabina

Nemam skusenost s Oresi, ale podla skusenosti decodom (polsky material)okrem toho ratajte ze si uctuje + 10% z ceny kuchyne za monataz navyse - predrazeny. Poznam zivnostinka co urobi na mieru (presne dopasovane) - material kvalitny, podla vasho vyberu, prisposoby sa vasim poziadavkam. A mozno aj za nizsiu cenu ako decodom, myslim ze urcite by sa dalo dohodnut.
0 0
pavolB2 pavolB2

pavolB2 je offline (nepripojený) pavolB2

Objednali sme si kuchyňu Oresi. Priviezli nám dvere na skrinky v inom farebnom prevedení ako sme chceli. Zistilo sa to až pri montáži kuchyne. Ak sme chceli správne dvere, museli sme na ne čakať v rozmontovanej nedokončenej kuchyni
takmer dva týždne. Nič príjemné !!!
Všetkým potenciálnym zákazníkom želám pevné nervy a nech si pre istotu zabezpečia náhradné stravovanie
Naposledy upravil pavolB2 : 15.11.10 at 13:25
0 0
alabina alabina

alabina je offline (nepripojený) alabina

Ja by som si ziadala zlavu
0 0
tiger111 tiger111

tiger111 je offline (nepripojený) tiger111

ma niekto skusenost s touto firmou?
0 0
tiger111 tiger111

tiger111 je offline (nepripojený) tiger111

nieco aktualne,alebo nove nazory?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

neviem akej kvality je ORESI ale my máme 3 roky kuchyňu od www.trenab.sk a sme absolútne spokojní. nerobím im reklamu ale 7 rokov záruka je myslím celkom slušná.
0 0
otrava1 otrava1

otrava1 je offline (nepripojený) otrava1

Ja som spokojná a mám kuchyňu zo studia remar je to slovenská výroba . Urobili mi ju na mieru a za dobrú cenu a čo sa teším poskytujú tiež dlhú záruku až 7 rokov. Takže v pohodke :-)
0 0
Drahoša Drahoša

Drahoša je offline (nepripojený) Drahoša

Dobrý deň, chcem sa spýtať aké mate skusenosti s touto firmou, nakoľko zvažujem objednať u nich, ked hodiím do googlu nejaké referencie tak väčšinou sú z čiech a veľmi zlé ale čo u nás, čo sú zač (viem že polské) vie niekto niečo o tejto firmičke.... dik
0 0
Katarína Cigánová Katarína Cigánová
Drahoša Pozri príspevok
Dobrý deň, chcem sa spýtať aké mate skusenosti s touto firmou, nakoľko zvažujem objednať u nich, ked hodiím do googlu nejaké referencie tak väčšinou sú z čiech a veľmi zlé ale čo u nás, čo sú zač (viem že polské) vie niekto niečo o tejto firmičke.... dik
ja ich nepoznám , ale ked su v Čechách zlé referencie , prečo myslíš , že na Slovensku budú dobré ??????
0 0
Drahoša Drahoša

Drahoša je offline (nepripojený) Drahoša

neviem, a v cz sa často sťažujú na monterov, ktorí im ju skladali a mám pocit že u nás dosť fičia, nakoľko nie sú drahí, tak rada by som vedela či ju niekto má a ako je spokojný
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať