Zavrieť

Porady

Štvrťročný prehľad o zrazených preddavkoch na daň

Prosím o radu. Robím prehľad a neviem čo mám napísať do riadku 7:
r. 4 mám 1,34
r. 5 mám 20,0
r. 6 mám 0,0
r. 7 čo má byť 1,34 alebo 0,0?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Andyke je offline (nepripojený) Andyke

    Andyke
    sybila3 Pozri príspevok
    mali sme preddavkovú daň za 6/10, mzda bola vyplatená 9.7. dátum do r. 1, takže uvádzam do stlpca 3 do mesiaca 6 a r. 1,4,7 a keď bola odvedená 14.7. tieto údaje dáš do prehľadu za II.Q. , dátum úhrady dane do r. 8 uvádzam až v prehľade v III.Q alebo uvádzam do stlpca 6 s júlovým dátumom v r. 8? díky
    Do prehľadu za II.Q.- viď odpovede červeným.

    euina je offline (nepripojený) euina

    euina
    súhlasím s Ivenkou a v časti IV. - žiadosť o poukázanie daňového bonusu si vyžiadaš 18,66 poukázať buď na účet, alebo pošt.pouk.
    /všetky rozdiely čo ti vyjdu v R.D./

    kimart je offline (nepripojený) kimart

    kimart
    Poprosím o radu, neviem čo mám napísať do E za 4/2010 - zostatok za IQ - H? alebo celkovú sumu zamestnaneckej prémie- vyplatenej ?

    kimart je offline (nepripojený) kimart

    kimart
    Ešte raz poprosím niekoho o radu, pretože akosi sa mi nedarí v spracovaní štvrťročného výkazu. Minulý Q som mala zostatokH - 213,-€, o ktoré som tento Q ponižovala preddavky + zrážkovú daň. Neviem ako to nám v sumárnej časti E rozpisovať, a či vôbec túto časť vyplňovať. Od preddavkov som odčítala cca 13€, zo zrážkovej dane 150€ zostatok je cca 50€, nájde sa niekto kto mi poradí?

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    mali sme preddavkovú daň za 6/10, mzda bola vyplatená 9.7., takže uvádzam do stlpca 3 do mesiaca 6 a r. 1,4,7 a keď bola odvedená 14.7. uvádzam až v prehľade v III.Q alebo uvádzam do stlpca 6 s júlovým dátumom v r. 8? díky
    Naposledy upravil sybila3 : 26.07.10 at 07:51

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    veď tak som myslela, že dátumy dávam do r. 1 za všetky 3 mesiace, daň predd. bola len v 6/10 lebo mala odstupné, takže tam r. 1 dát. mzdy 9.7. pod to suma 110,66, tá istá suma r. 4,7 a r. 8 dátum odvodu 14.7. a pod to suma, to by malo byť všetko. To všetko mám v stlpci 6 - jún. díky dúfam, že je to dobre.

    Štvrťročný prehľad o zrazených preddavkoch na daň

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.