Zavrieť

Porady

Z-technology s.r.o. pozor PODVOD!

Možno sa vám dostala do rúk brožura o produkte menom Zapper alebo Zapikator pripadne Syncrometer(jedna vec pod zazračťne znejucimi nazvami). Jedná sa o ponuku o kupu zariadenia za 120-150 eur. Slubujú vyliečenie viac ako 50 chorôb mimoto aj rakoviny.
JEDNÁ SA O PODVOD. avšak nemocný sa aj slamky chytí.
PODVODNE KONANIE JE NATOLKO .... že zavolaju ludi na prezentaciu ineho produktu a prezentuju toto.
nachytalo sa už 550 ludi zo SR a ČR.
(Jedna sa o oscilator o f=1kHz, takato frekvencia sa vzduchom šíri iba pri velkych vykonoch, a na bunky, bakterie ,virusy v žiadnom pripade NEPOSOBI. 1kHz = dlzka vlny 300km. , na porovnanie RTG žiarenie ma okolo 1nm - porovnatelne s velkostou buniek.)
Skoro na to dostali aj moju mamu - dokazu to zabalit do velmi lakavych a peknych slov.
Preto este raz pozor.
Dakujem. Oremus.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Komu má teda obyčajný človek veriť?

    Máš svoje tvrdenie nejak podložené? Odkiaľ čerpáš údaje?
    Udaje čerpám zo školy (elektrotechnicka) a z knihy Vysokofrekvenčna elektrotechnika J.Stransky. A ak by to fungovalo používali by to predsa UPLNE VŠADE.
    A uplne zavšetko hovori že Dr.Clarkova ktora sa tam spomina ako objavitelka toho celeho ma velmi divny diplom z univerzity ktora nikdy nemala akreditaciu. A zrejme to jej študium bol len nejaky kurz.

    viola55 je offline (nepripojený) viola55

    viola55
    Zaper mame uz niekolko rokov doma a pouzivame ho ,ked nas chyta angina,chripka,bolesti chrbta ....a zatial chvalabohu vzdy pomohol. Neviem skade niekto berie tolku drzost ,ze bez toho ,aby o veci nieco naozaj vedel,ju hned zavrhne.Nedavno som bola na vysetreni nejakym pristrojom Green Worldu...cakali,ze to bude zle a budem uzivat tie ich preparaty rad-radom,lebo skoro kazdemu na zaciatku namerali parazity ,ale mne nie-ja si ich uz davno riesim zaperom -prevencia.Faktom je,ze kto toto chce pouzivat ,nemusi vediet skoro nic o mikroboch ,ale ked chce tomu rozumiet ,to uz je ine...ja myslim,ze by to najviac vedeli vyuzit lekari,pokial teda chcu liecit pricinu ochorenia a nie len potlacat priznaky.Poznala som ten pristroj u jednej lekarky v KE a ked som nan natrafila ,nik ma nemusel presviedcat,hned som si ho objednala.Je bezpecny na domace pouzitie a hlavne ucinny.Mimochodom vyuziva poznatky N.Teslu ,ked teda by niekto chcel....Dr.Clarkova to v tej knihe dost polopatisticky vysvetluje... No ale z coho by zili farmaceuti,keby sme sa vsetci liecili sami? To len tak teoreticky....majte sa

    Z-technology s.r.o. pozor PODVOD!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.