Zavrieť

Porady

grécke ostrovy

Ja by som chcela poprosiť, či mi niekto vie poradiť pekný, nie veľký, ostrov v Grécku na ktorom príliš nefúka/ako nie napr. Kréta kde fúka dosť/okrem Zakynthos, Rhodos, Kréta tam som už bola , niečo čo sa oplatí vidieť a aké názory máte na Samos, Lefkada /o tej som počula, že má pekne pláže, môže byť aj menej známi, zatiaľ ma najviac uchvatiľ z tých čo som bola Zakynthos, nechám si poradiť, vopred ďakujem za všetky rady.
Usporiadat
slabikar slabikar

slabikar je offline (nepripojený) slabikar

ake je pocasie na roznych ostrovoch od zaciatku do polovice septembra?
ano viem, ze su stranky kde je to opisane, ale mna zaujimaju priamo vase skusenosti s pocasim na roznych greckych ostrovoch v obdobi od zaciatku do polovice septembra.
Dakujem vam vopred za info a vase skusenosti
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Nuz ustalene pocasie by malo byt na greckych ostrovoch smerom na Turecko, alebo co najnizsie k Afrike, cim vyssie polozeny ostrov k europe tym neustalenejsie pocasie, ale v tomto obdobi, ktore pises je väcsinou este na vsetkych greckych ostrovoch pekne pocasie a tepla voda.
0 0
Peterkrk Peterkrk

Peterkrk je offline (nepripojený) Peterkrk

Skúste Skiatos alebo Skopelos (natáčal sa tam film Mamma Mia!). Skopelos je nádherný, každému vrelo odporúčam, ešte nie je prepchaný turistami ako napr. Korfu (najhoršie miesto na Korfu je Kavos).
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Peterkrk Pozri príspevok
Skúste Skiatos alebo Skopelos (natáčal sa tam film Mamma Mia!). Skopelos je nádherný, každému vrelo odporúčam, ešte nie je prepchaný turistami ako napr. Korfu (najhoršie miesto na Korfu je Kavos).
No, natacal sa, tazko povedat.. Zabery pozadia a scenerii sa tam mozno natacali, no podla mojho nazoru bez hercov, staci si ten film pozriet, hrozne to bije do oci ako je to tam dorabane...
0 0
Peterkrk Peterkrk

Peterkrk je offline (nepripojený) Peterkrk

rickman Pozri príspevok
No, natacal sa, tazko povedat.. Zabery pozadia a scenerii sa tam mozno natacali, no podla mojho nazoru bez hercov, staci si ten film pozriet, hrozne to bije do oci ako je to tam dorabane...
Stačí si pozrieť bonusový materiál na DVD-čku - ako sa natáčal film, tí herci tam boli reálne... No nič to nemení na veci, že Skopelos je veľmi pekný ostrov, na dovolenku ako stvorený...
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Peterkrk Pozri príspevok
Stačí si pozrieť bonusový materiál na DVD-čku - ako sa natáčal film, tí herci tam boli reálne... No nič to nemení na veci, že Skopelos je veľmi pekný ostrov, na dovolenku ako stvorený...
bonusy som nevidel , mozno aj bonusy natacali v studiach
0 0
Beulka Beulka

Beulka je offline (nepripojený) Beulka

Dávam do pozornosti všetkým g r é k o f i l o m ! ! !
Dňa 31.08.2010 (v utorok) o 20.00 hod. bude TV DOMA vysielať celovečerný film "Sesterstvo putovných nohavíc". Je to film o 4 študentkách - priateľkach, ktoré idú tráviť leto každá inam. Jedna z nich ide k svojim starým rodičom, ktorí žijú na ostrove SANTORINI. Vo filme je veľa krásnych záberov z tohto nádherného ostrova, takže tým, ktorí chcú dopriať potešenie svojim očiam prajem príjemnú zábavu.
2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať