Zavrieť

Porady

Dostal som "mimotémy" mám sa hnevať?

admin
Ak píšem nejaký "ľahký koment" lebo mi to nedá, treba rátať s tým že dostanem zopár hlasov mimotémy aby to tam nezavadzalo.

Týmto by som rád vyzval všetkých aby sa nebáli hlasovať za príspevky, ktoré sú mimotémy, alebo ich situačný humor skôr zavadzia ako pomáha.

Rovnako poprosím aby sa tí ktorí dostanú hlas mimotémy, alebo neužitočný nehnevali na tých ktorí tieto body dávajú. Dúfam že aj tvojim cieľom je sprehľadnenie riešenia témy.

Ak už vám to nedá niečo napísať mimotémy (čo je ľudské) tak prosím prijmite aj hlasy ktoré to takto označia. Je to win-win situácia. Vy ste si napísali čo ste potrebovali, ostatní to sprehľadnili a pekný deň a téma je za nami

Rovnako keď niekto šliapne vedľa a je fakt mimotémy nech sa nehnevá na tých, ktorí sa snažia udržať prehľadnosť témy.
Usporiadat
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
hmm, z mojej strany to bola snaha o vecnú odpoveď, práve táto téma je o tom aby sme sa nehnevali keď Vás niekto upozorní že sme mimotémy
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Každý sa môže hnevať, ale tak, aby si pri tom neublížil. Radšej takto,
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Mám rada témy Už zopár krát sa mi stalo, že som sa z toho mimotémovéhé príspevku dozvedela užitočnú informáciu a to čo je pre zadávateľa už zbytočné blá-blá pre iného môže byť celkom zaujímavé. A o to predsa ide, radiť všetkým, vždy, zadarmo a za každých okolností
5 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Tak to je super že sa nájdu užitočné príspevky, pravdepodobne to budú odpovede už na mimotémy otázku.

Ja si neželám nič viac, len to aby NEboli užitočné veci niekde zahrabané, kde by som ich nehľadal... pretože vtedy jej ich využitie veľmi náhodné a s istotou môžem tvrdiť že efektivita snahy poradiť je minimalizovaná...

Užitočné rady tu vždy boli, Porada sa len snaží aby boli dostupné čo naefektívnejšie a čo najširšej mase ľudí.

Porada nie je len diskusný server, je to databáza informácií ktorá sa vytvára otázkami a odpoveďami. Tak sa snažím dať tomu čo najefektívnejšiu formu.

Koniec koncov prax ukáže, čo je možné dokázať a čo nie v rámci takejto platformy.


Táto téma je len o jednej veci. Skúsme sa pozerať na tlačítko mimotémy ako na tlačítko ktoré nám chce pomôcť zorganizovať obsah na Porade a nie ako na tlačítko ktoré nás chce uraziť že píšeme zle.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Veci majú vždy širší zmysle. Pokiaľ si niekto určí svoju hranicu, môže si byť istý, že za tou jeho hranicou je už len nezmysel?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Porada má momentálne veľký problém s tým že sa v téme vyskytujú komentáre ktoré nijak nepomáhajú a zároveň v témach vznikajú otázky, ktoré sú jemne súvisiace, alebo vôbec nesúvisiace.

Ja tu vidím veľkú výzvu v tom aby sme dokázali potlačiť neodbornú diskusiu (toto nie je zábavné diskusné fórum) a zároveň zorganizovali odbornú diskusiu do prehľadnej databázy informácií.

Ak by táto komunita dokázala tlačítkom mimotémy udržať tému v rámci jej zamerania, bolo by to omnoho lepšie riešenie ako uzatváranie tém.

Ľudia a hlavne nováčikovia prirodzene hľadajú cestu najrýchlejšieho a najlepšieho riešenia a preto dávajú otázky kľudne v rámci témy. Im je jedno či to čo potrebujú bude slúžiť niekomu ďalšiemu a v prvom rade sa vôbec nezamýšľajú nad tým, že svojim pôsobením môžu vytvárať databázu informácií.

My tu však potrebujeme niečo viac ako len vyriešiť problém tomu kto sa pýta. To je len jedna úloha. Ďalšia dôležitá úloha Porady je usporiadať informácie, aby boli čo najlepšie dostupné aj pre ďalších ktorí ich hľadajú. V tomto nie sme zatiaľ veľmi dobrý.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Stačilo napísať Tvoje obľubené : " Nevytvárajte témy v téme !
Naposledy upravil Richard : 31.07.10 at 22:34
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Alla, aj keď rozumiem, prečo to píšeš, nestálo by za úvahu, prečo je v niektorých témach toľko "mimotémy"? Na jednej strane usiluješ o zviditeľňovanie a na druhej zas o schovanie príspevkov.

Aj ja mám tisíc pripomienok k fungovaniu porady, návrhov na vylepšenie, o ktorých si myslím, žeby boli fajn. Len v rámci samokontroly rozmýšľam, či by som mu s tými návrhmi nemala poslať aj jedného programátora, ako posilu.
2 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

alla66 Pozri príspevok
Zviditeľňovanie členov a schovávanie príspevkov je miešanie jabĺk s hruškami
Ako pre koho.
0 0
Katija Katija

Katija je offline (nepripojený) Katija

alla66 Pozri príspevok
Koľko členov musí udeliť aby sa schoval príspevok, ktorý nepatrí do danej témy? Tri? Ako pri uzatvorení témy?
Áno traja ktorých je vidieť. Aj v tejto téme na začiatku sú dva príspevky zbalené. Dúfam, že to zabalovači v zdraví prežili.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať