Zavrieť

Porady

Kanárske ostrovy

Bývalá spolužiačka cez zimu alebo na budúci rok niekedy nás pozvala na Kanárske ostrovy, kde momentálne žije a pracuje. Bolo by to na týždeň, avšak my by sme tam chceli zostať min. ešte ten týždeň, aby sme si to poriadne užili.
Vedel by nám niekto poradiť ako cestovať - keby sme cestu chceli sami vybaviť, príp. akou cestovnou kanceláriou a kam?
Usporiadat
simbata simbata

simbata je offline (nepripojený) simbata

pivko Pozri príspevok
Tu si pozerala?
http://www.grancanariaairportcarhire...FYeWzAoddwauYQ
A letenky 480 EUR pre všetkých??? alebo jedna? aká spoločnosť? odkial odlet? Za 120 by to bola super cena, ani sa mi nechce veriť.
Odkaz pozriem doma, v práci mi to otvoriť nejde.
Hej, letenky boli za takú cenu (480 pre 4 osoby). Ryanair začal lietať aj na Gran Canaria letisko Las Palmas. Ale ako som ti písala vyššie, je to cena bez batožiny. Batožina stojí 15 kg - 30 Eur, 20kg - 50 Eur. Ale batožinu si chceme zaplatiť asi len 1, na osušky, kozmetiku, a také veci čo nemôžu do príručnej. Ryanair má veľmi veľkú príručnú batožinu (10 kg a rozmer teraz z hlavy neviem, ale je to až taký ten menší kufor)
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
a odlet? Viedeň?
0 0
simbata simbata

simbata je offline (nepripojený) simbata

odlet Bratislava
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
V ktorom mesiaci ti dalo takú cenu? Ja som skúša v júny a neviem sa na takú dostať. Išiel by som na 3 týždne.
0 0
simbata simbata

simbata je offline (nepripojený) simbata

my sme brali prelom júna a júla, dnes som ráno pozerala letenky a menili sa ceny. Pri niektorých je taxa, pri niektorých nie je.
Na odlet napr. v júly nie sú taxy na termín: 4,11,18,25. v auguste: 8,15 a na prílety: júl: 15,22 a august 5, 19,26 a september 9. Inak neviem z akého dôvodu, ale keď si zadáš 1 ks letenky, tak je to lacnejšie, ako keď dáš, že objednávaš napr. ako ja pre skupinu 4 osôb. Skús to takto mrknúť. Prípadne chvíľu vyčkaj. Ryanair robí priebežne akcie. My sme ešte včera v noci pozerali letenky a dnes ráno už mali iné ceny.
Občas sa vyčkať oplatí, mne sa tak podarilo v marci na apríl kúpiť do Bruselu letenky za 3 eurá :
Naposledy upravil simbata : 29.12.10 at 11:38
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Vetroňom?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
A aké má na tej linke Ryanar lietadlo , lebo na Kanáre sa letí cca 4-4,5 hod tak že kolibríkom niesom ochotný letieť
0 0
simbata simbata

simbata je offline (nepripojený) simbata

no aké majú lietadlo to ti povedať neviem, ale hádam to ten kolibrík nebude, lebo chudák by asi ani nevyštartoval Hlavne nie, keď nabalíš cestou späť to stehno
Inak asi stačí crrn na letisko.
0 0
simbata simbata

simbata je offline (nepripojený) simbata

nie nie, poslali nám papierové krídielká a išli sme pešibusom a mávali rukami
Ale vážne. Letenka tam a späť 6 eur, poplatok 10 a z Charleroi do centra Brusselu bus 22 eur, takže za 38 eur som sa dostala zo SVK do centra Bruselu.
Ach, toto patrilo do príspevku vyššie. Asi som už mimo, lebo mi to nejde ani vymazať.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Už som sa dostal- odlet jún na 3 týždne cena 367 bez batožiny 2 dospelí + jedno kindervajco tak že spolu ako poznám moju ženu to bude min. + 100 za 2 kufre. Idem pozerať nejaký aparthotel . A niekto tu písal že na Kanároch majú hotely vyhrievané bazény Tak ja som tam bol 10x ale o takom niečom neviem. Bol som v jednom Gloria palace San Augustín ,ale ten mal vyhrievaný bazén len vnútorný.Tak že ak niekto o nejakom vie tak šup sem s ním.
Naposledy upravil pivko : 29.12.10 at 13:58
0 0
simbata simbata

simbata je offline (nepripojený) simbata

Inak neviem či si si tú batožinu zrátal, ale keď 15 kg. víde na 30 € a 20 na 50€, tak za tých 100 € sa vám viac oplatí zobrať 4 - 15kg kufre. To bude mať manželka radostiiii
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
+ jeden kufor kozmetiky naspať tak že 150 EUR
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Na tejto stránke sa dočítaš veľa zaujímavého.
klikni na diskusia a vyber miesto ktoré Ťa zaujíma:

http://www.orbion.cz/
2 0
simbata simbata

simbata je offline (nepripojený) simbata

"pivko" , ešte som sa ťa chcela spýtať, ako sa asi pohybujú ceny potravín?? je to niečo ako u nás, alebo o niečo drahšie alebo o veľmi drahšie? Aby sme ešte vedeli koľko budeme potrebovať peniažkov zo sebou.
Ďakujem
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
simbata Pozri príspevok
"pivko" , ešte som sa ťa chcela spýtať, ako sa asi pohybujú ceny potravín?? je to niečo ako u nás, alebo o niečo drahšie alebo o veľmi drahšie? Aby sme ešte vedeli koľko budeme potrebovať peniažkov zo sebou.
Ďakujem
Bol som sa trochu okúpať na Bali tak že odpovedám neskor.
Ja som mal doteraz stále polpenziu ,tak že som kupoval len vodu a pivko Voda stojí cca ako u nás a pivko je tam v obchode lacnejšie.Čo som pozeral potraviny tak všetky tie dobroty ako šunky ,klobásky atd sa dajú lacnejšie kúpiť v nákupnom centre Atlantico vo Vecindariu/Carrefour/ tam sú ceny potravín cca ako u nás.
V reštaurácii na pláži stojí obrovská piza cca 10 EUR ,ale taká čo majú dvaja problém zjesť.
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

a fotečky z kúpania sú kde?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Nakoľko na Bali už som bol tak som prírodu nefotil , vynechal fakult.výlety a ani sa nepotápal/ponory ako Tulamben-vrak, Nusa-Penida-super prúd mám za sebou/tak že teraz to bolo o silvestri.Na každej fotke som ja alebo žena tak že tu nechcem vystavovať na obdiv svoje vyšportované telo.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

no dobre teda
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
A čo sa týka Kanárov tak na základe toho že sa dá na Kanáre letieť za 100 EUR mením svoj názor že treba cestovať cez CK, na názor že jednoznačne indivuálne a do apartmánov vybavených kuchyňou/moj prípad nakoľko mám 2,5r KUBA/ ináč hotel. Lebo predtým stála len holá linková letenka do Las Palmas cca 400 Eur a zájazd komplet na týždeň 500
0 0
Qmox Qmox

Qmox je offline (nepripojený) Qmox

no ja som vcera kupoval letenky na Gran Canaria pre dvoch spiatocna v Maji 16/27 stala :
188 Euro + 80 Euro za batozinu (2x15KG) + 20 Euro (administratyvny poplatok) = 288 (pre 2 s batozinov)

Teraz kedze vyberame hotel rozmyslam, oplati sa zobrat all inclusive alebo radsej pol penzia ?
Na 12 dni pre 2 to robi rozdiel tak okolo 250euro tak neviem 10 euro na osobu/den neni take zle.

Miesto na dovolenku chceme Playa del Ingles, len hotelov je tam dost vela tak je trochu si problem vybrat

Co sa tyka pozicania auta , plati tam standartny slovensky vodicak? (myslim je to v Eu alebo treba este nieco vybavovat)
Ako je to s pokutami a s poistenim kedze som tak 4 roky nebol za volantom?
Kde najlepsie pozicat auto na playa del ingles ?

Nakupy by mali byt dutyfree len zasa neviem o kolko je v priemere drahsie na Paya del ingles / Masspalomas oproti letisku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať