Zavrieť

Porady

Prihlásenie na dva učty gmail

Dobrý deň.
Ako sa prosím Vás dá prihlásiť na dva rôzne účty na gmail na jednom PC.
Ďakujem.
Usporiadat
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

Otvor si dva rôzne prehliadače, napr Internet Explorer a Mozillu, alebo Operu a Safari, alebo tak ďalej.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

..aha, dik
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Nie, nedá sa...z jedného ťa vždy vyhodí.

Ale ak sa nechceš odhlasovať z jedného a chceš nakúknuť do druhého môžeš napr. cez režim "súkromné prehliadanie"(v mozille). Vtedy ťa z prvého nevyhodí, môžeš sa doň vrátiť.
1 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

..nefunguje to ani tak ako píše zamestnankyna?
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
A prečo sa chceš prihlasovať k dvom účtom naraz?

Ja som si to vyriešil importom z ďalších gmail účtov, takže mi stačí otvoriť jeden, a vidím došlú poštu i na ostatných ...
1 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Vraj takú službu potichu spúšťajú. Viď správy.
0 0
calmi calmi

calmi je offline (nepripojený) calmi

Mne normálne funguje keď si otvorím dva prehliadače (Firefox a Operu) a v každom sa prihlásim na iný účet.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No ja sa prihlásim k dvom účtom z jedného prehliadača (ale na dvoch kartách) . Nepotrebujem ani otvárať ďalší prehliadač.
BTW: Aj v gmaili i windowslive sa dajú zlúčiť účty (odosielaš z jedného pod hlavičkou druhého)
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

Ako uz spominal sthruska vyssie, gmail uz umoznuje prihlasit sa do viacerych uctov v jednom prehliadaci. Staci tuto moznost zapnut v nastaveniach uctu (je tam moznost "Multiple Sign-in"). Bud mozes mat otvoreny kazdy ucet na inom tabe alebo sa mozes medzi uctami prepinat na jednom tabe.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
marko182 Pozri príspevok
Ako uz spominal sthruska vyssie, gmail uz umoznuje prihlasit sa do viacerych uctov v jednom prehliadaci. Staci tuto moznost zapnut v nastaveniach uctu (je tam moznost "Multiple Sign-in"). Bud mozes mat otvoreny kazdy ucet na inom tabe alebo sa mozes medzi uctami prepinat na jednom tabe.
... problém je len v tom, že nie každému (neviem prečo) sa zobrazuje táto možnosť. Ani mne nie.

Malo by to vyzerať takto:
Multiple Sign-in.jpg  
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Našiel som na webe, že "táto nová služba sa objavuje postupne". Takže počkať, kým dorazí aj ku mne...
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

Je to mozne, ze to postupne pridavaju jednotlivym uctom. Ja som to mal na oboch uctoch uz vcera, ale mozno to bola iba nahoda.
0 0
TomasHC TomasHC

TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

http://www.zive.sk/subezne-pracovat-...1/default.aspx

Tam je to pekne popisane
3 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Doteraz mi nepribudla voľba "Multiple Sign-in".
Pravdu povediac ani mi nechýba, neviem načo by som ju využil; mám totiž v rámci hlavného g-mail účtu nadefinovaných viacej e-mailových adries, resp. využívam kontrolu pošty pomocou protokolu POP3 na ostatných účtoch...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Stefan2005 Pozri príspevok
Doteraz mi nepribudla voľba "Multiple Sign-in".
Pravdu povediac ani mi nechýba, neviem načo by som ju využil; mám totiž v rámci hlavného g-mail účtu nadefinovaných viacej e-mailových adries, resp. využívam kontrolu pošty pomocou protokolu POP3 na ostatných účtoch...
Štefan, prosím ťa, to sa ako robí? Viem aj teraz dodatočne, keď už mám zvlášť zriadený ešte jeden účet? Funguje to tak, že ak je prihlásenie z "hlavného" účtu, do "vedľajšieho" sa nik nedostane?
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Marína Pozri príspevok
Štefan, prosím ťa, to sa ako robí? Viem aj teraz dodatočne, keď už mám zvlášť zriadený ešte jeden účet? Funguje to tak, že ak je prihlásenie z "hlavného" účtu, do "vedľajšieho" sa nik nedostane?
/nastavenie / účty a import
... tu si v "Kontrolovať poštu pomocou protoku POP3" dajú pridať ďalšie účty, z ktorých ti naimportuje došlú poštu (ale môžeš "v ich mene" i odosielať poštu)

resp. cez

/nastavenie / účty a import / nastavenie účtu Google

voľba E-mailove adresy / Úprava

možno 3-4 krokmi pridať ďalšie účty (nielen g-mailové ). Aby sa však dalo dostať k danej pošte i z pôvodného účtu, treba zaškrtnúť voľbu (prvu zo štyroch ponúkaných možností), aby sa pošta ponechávala na serveri - inač sa stiahnutím zmaže a už sa k nej nedá dostať.

Používam rozšírenie pre Firefox G-mail Manager, takže prakticky nemusím mať aktívneho žiadneho poštového klienta, v lište Firefoxu sa mi automaticky zobrazí došlá pošta; resp. ráno odkliknutím ikonky sa mi otvorí g-mail účet a na ňom naimportnovaná pošta zo všetkych ostatných účtov ...
2 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Vďaka Štefan. Hádam nič nepobabrem. Tým G-mail manager myslíš Gmail notifier? Ten používam.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Marína Pozri príspevok
... Tým G-mail manager myslíš Gmail notifier?..
.... nie, je to tento (ktorým používam ja):
http://www.longfocus.com/firefox/gmanager/

ale možná to bude rovnako fungovať aj cez notifier...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ďakujem, skúsim a uvidím. Ak to nepôjde, nainštalujem gmanager.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Marína Pozri príspevok
... Funguje to tak, že ak je prihlásenie z "hlavného" účtu, do "vedľajšieho" sa nik nedostane?
Evka, nie celkom chápem otázku, ale odpoviem takto:

Nadefinovanie kontroly e-mail účtov či už pomocou kontroly POP3, alebo vytvorenie alternatívneho e-mail účtu k hlavnému g-mail účtu "neblokuje" používanie ostatných e-mailových účtov.

Teda, ak si otvorím hlavný gmailový účet, skontroluje mi poštu na všetkých zadefinovaných mailových účtov a naimportuje ich (pritom ich nemaže na pôvodných účtoch, takže sú prístupné aj prostredníctvom samotných "kontrolovaných" účtov.

Teda mám otvorený hlavný účet, a kliknutím v Gmail Manager-i na ďalší z kontrolovaných účtov - ten sa bez problémov otvorí v novom okne (a to nemám ani Multiple Sign-in). Ak zhodou okolnosti bola iba jedna pošta na kontrolovanom účtu, tak ju vidím na hlavnom účte, i na kontrolovanom.

P.S. čo sa týka možnosti vrátenia sa späť k pôvodnému stavu, tak účty zadefinované v kontrole pomocou POP3 i vytvorenené alternatívne účty k hlavnému účtu možno kedykoľvek zrušiť - po ich vytvorení sa objaví k v nim voľba zrušenia. Však pre začiatok stačí to skúsiť s jedným vedľajším účtom, ponastavovať, a keď to bude fungovať, možno pridať ďalšie...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať