Zavrieť

Porady

Ahojte všetci poradaci

Ahojte všetci poradaci som nováčik hoc túto stránku sledujem už dlhší čas ale až teraz som sa rozhodla zaregistrovat lebo potrebujem poradit v konkretnej veci a verím že sa tu nájde niekto kto aj mne poradí.Trošku sa predstavím volám sa Lucia a mám 30 rokov,pochádzam z východu a pracujem ako predavačka spoloč.šiat a oblekov.
Usporiadat
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

no prááávda, aby som si monitor rozbila...
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

slavica Pozri príspevok
Pauli, však to tie nové duše musia vedieť, čo za zbojstvá nám Stanko vyvádzal pred 13timi rokmi... Mamičko moja, keby som to vedela, tak budem preňho "drhnúť" dobrovoľne!! a zadara

Tak si tu trepte, kto, kde a kedy bol čím "hrdina" naďalej. Takí Stankovci a im osobnosťou príbuzní, ma neohúhria ani keby boli odliati zo zlata........znechutená odchádzam a je mi smutno. Naozaj.
Dobrú noc
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Lucka vítaj medzi nami, každá mladá krv je vítaná. Tu sa dozvieš veľa pekného a budeš s radosťou sa prihlasovať aj vtedy, keď sa nebudeš chcieť nič opýtať.
....ale daj si pozor!!!...vieš koľko nás poraďákov je závislák od nej ?... ani pre nás nie je nutné "marišku legalizovať"
3 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Paula Pozri príspevok
Tak si tu trepte, kto, kde a kedy bol čím "hrdina" naďalej. Takí Stankovci a im osobnosťou príbuzní, ma neohúhria ani keby boli odliati zo zlata........znechutená odchádzam a je mi smutno. Naozaj.
Dobrú noc
No len choď moja, tí noví možno čakajú, že si tu aj oni raz zasrandujú a zasmejú sa. Aj to je PORADA...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
No dnes troška Stanko šantí na Porade, tak nekazme mu radosť. Keď inak nešantí , tak nech si poslúži.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
No dnes troška Stanko šantí na Porade, tak nekazme mu radosť. Keď inak nešantí , tak nech si poslúži.
však ja došantím velmi rýchlo-príde na psa mráz...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ja, že sa ešte len rozbiehaš
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
ja, že sa ešte len rozbiehaš
ale kde už končím...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

slavica Pozri príspevok
Pauli, však to tie nové duše musia vedieť, čo za zbojstvá nám Stanko vyvádzal pred 13timi rokmi... Mamičko moja, keby som to vedela, tak budem preňho "drhnúť" dobrovoľne!! a zadara
1000 bývalých sk na hodinu sa zdá málo? Bralo sa 2000 od zákazníka,tak pol na pol..., ale už išli ceny o 30% dole...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
to vidím.
ale ja končím,ešte mi zostalo pár dokladov, nech tie rýchlo dokončím.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
to vidím.
ale ja končím,ešte mi zostalo pár dokladov, nech tie rýchlo dokončím.
Má dať-dal, alebo T-éčko?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ani jedno.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

že T-čko,....... Leni, tak ty riadny pracoholik
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Slavi,
tak keď cez deň pri malom nestíham, tak aspoň kým spí, ináč ako zaspal, som už 2x bola pri ňom. Kontrola, či som nezdrhla
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

No aj keď to už bolo dávno pamatám si to dobre, tak už poďme aj my hajať, bo ráno zase odznova
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

slavica Pozri príspevok
No len choď moja , tí noví možno čakajú, že si tu aj oni raz zasrandujú a zasmejú sa. Aj to je PORADA...


Rozkaz, šéfe! Už nebudem obťažovať členov Porady svojou prítomnosťou .
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Paula neber to tak vážne.
P.S. To nie je rozkaz.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Paula Pozri príspevok
Rozkaz, šéfe! Už nebudem obťažovať členov Porady svojou prítomnosťou .
Som rada, že vieš aj ty srandovať...a my ti sľubujeme, že budeme hocikedy trepať a radovať sa zo života na porade, ale nebudeme ťa znechucovať Pekný den Paula
1 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Bodaj by si mala pravdu.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Paula Pozri príspevok
Mamičko moja! Kam ste sa v tejto téme dopracovali . Tu aby sa človek ani nepredstavil a s nami ani neprivítal .
A potom, že "ahojte všetci poraďáci".
Tak tak Paula , musíme ich vyhrešiť .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať