Zavrieť

Porady

Chorvátsko v septembri

Je ešte v Chorvátsku začiatkom septembra pekne počasie a teplo?Dá sa ešte v pohode kúpať?Ktorú lokalitu by ste mi na september odporučili, asi už nižšie k juhu alebo aj na severe bude ešte teplo?Neviete akú hlásia dlhodobú predpoveď počasia pre Chorvátsko na september?
Usporiadat
majuška22 majuška22

majuška22 je offline (nepripojený) majuška22

My sme tiež stale doma,,len s tym rozdielom že pobalení niesme,,čo by ale určite nebol problém,,len neviem či by to ešte malo nejaký zmysel,,to počasie čo predpovedajú sa mi vôbec nepáči
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Ja som to už vzdala, dennodenne pozerám predpovede a všade je taká studená voda, že by som ani prst nestrčila Budem dovolenkovať doma, veď za tie prachy my donesú obed až domov aj na striebornej tácke
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
airin.nice Pozri príspevok
a mali sme jeden kiks totiz..preto je auto stale nabalene...vratili sme sa z madarsko/chorvatskych hranic...kvoli pasu...
takze by sme sa tam mali vybrat v piatok-ak teda pocasie nam to umozni.ja uz fakt neviem co robit...

Kvôli pasu? a občiansky ste nemali so sebou?
0 0
airin.nice airin.nice

airin.nice je offline (nepripojený) airin.nice

Rozalka Pozri príspevok
Kvôli pasu? a občiansky ste nemali so sebou?
...ved prave...nemali...

len ked tak stale pozeram na internete-pekne pocasie v chorvatsku je uz asi za nami...uz je to tam vselijake, len nie na kupanie v mori....no vzdy je tam zrejme teplejsie ako u nas...zrejme to teda este riskneme bud v piatok alebo sobotu vcas rano a zotrvame tam tyzden...vsetko zavisi od pocasia...
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Vrátili sme sa v nedeľu z Istrie, bola príjemne teplo, 25 - 28 st. C, voda je síce chladnejšia, ale my sme sa kúpali.
0 0
makiki makiki

makiki je offline (nepripojený) makiki

blbost aj na dnes dazd hovorili a zatial pohoda slnko svieti jak dive :))
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

makiki Pozri príspevok
no nazdar
som v chorvatsku uz od 3 septembra a zatial stale je tak 30 -35 stupnov, voda tepla takze ziadny problem ako kazdy rok uplne super
som v Splite
Super že ja tam tak teplo. Uži si to, peknú dovolenku!
5 0
airin.nice airin.nice

airin.nice je offline (nepripojený) airin.nice

tak ja som uz zbalena po druhy krat...
uz nech sa deje co sa diat ma.
Snad slniecko este vykukne spoza mrakov, hadam aj tie plavky este vytiahnem.)
V najhorsom skratime pobyt a vratime sa domov skor...
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

airin.nice Pozri príspevok
tak ja som uz zbalena po druhy krat...
uz nech sa deje co sa diat ma.
Snad slniecko este vykukne spoza mrakov, hadam aj tie plavky este vytiahnem.)
V najhorsom skratime pobyt a vratime sa domov skor...
Držím všetkých 20 palcov
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Teraz som dorazilPočasie od 30.8.do včera TUČEPI FANTÁZIA teplota medzi 24c-28c
30.8. ráno príchod , cez deň oblačno potom celú noc pršalo. Ďalšia kvapka až 7.9. utorok a to len 2 hodiny doobedu. Včera sa počasie pokazilo boli celý deň prehánky a cesta naspať zabijakSvaty Rok tunel zárvahttp://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/o...mp-kucicu.html pred odbočkou z dialnice 6km kolóna , potom po starej ceste do Gračacu + Yugo + prietrž mračien celé Maďarsko a nakoniec aj ráno o 7 hod v KE pri vybalovaníOd zajtra hlásia v Makarskej 28c tak že kto chce nech ide
http://www.accuweather.com/nwo/quick...HR000|Makarska
Ja musím pracovať ďalej na dome
Naposledy upravil pivko : 11.09.10 at 13:40
2 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
makiki Pozri príspevok
no nazdar
som v chorvatsku uz od 3 septembra a zatial stale je tak 30 -35 stupnov, voda tepla takze ziadny problem ako kazdy rok uplne super
som v Splite
Neklam ľudí , teraz som došiel z Tučepov a nebolo viac ako 29c v stredu ináč tak okolo 24-27c ,a voda mala čo každý deň hlásilo rádio Split 20-21 c Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
A na Istrii už týždeň prší.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pivko Pozri príspevok
Teraz som dorazilPočasie od 30.8.do včera TUČEPI FANTÁZIA teplota medzi 24c-28c
30.8. ráno príchod , cez deň oblačno potom celú noc pršalo. Ďalšia kvapka až 7.9. utorok a to len 2 hodiny doobedu. Včera sa počasie pokazilo boli celý deň prehánky a cesta naspať zabijakSvaty Rok tunel zárvahttp://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/o...mp-kucicu.html pred odbočkou z dialnice 6km kolóna , potom po starej ceste do Gračacu + Yugo + prietrž mračien celé Maďarsko a nakoniec aj ráno o 7 hod v KE pri vybalovaníOd zajtra hlásia v Makarskej 28c tak že kto chce nech ide
Ja musím pracovať ďalej na dome
je pravda, že tam keď je Bura tak to je teda riadny vjetar, my sme raz zažili, že tiež bola Bura, už to bolo vypisované aj na info. tabuliach v tuneli , že treba znížiť rýchlosť, ale keďže ludia sú dementní a rýchlosť neznížia, tak ako sme vyšli z tunelu teda zo sv.Roku, tak už tam bol problém chlapovi z auta uletel strešný box no konštatovanie toho domáceho, že takéto počasie je znakom , že bude dlhá tuhá zima
Naposledy upravil lujza.j : 11.09.10 at 20:57
3 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ráno čo ráno pozerám TW1, kde o.i. dávajú aj panorámu miest Tribunj, Primošten, Jelsa, Gradac, Trpanj. Na 3 dni hlásia slnečno, ale teplota do 25°C, čo na kúpanie nestačí.
Ale je pravda, dovolenkovať sa dá aj inak, než kúpaním, to len ja som taký vodník, že v prvý deň vleziem do vody a okrem spania a jedenia som v nej takmer celý čas.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
[QUOTE=Rozalka;1503511]Ráno čo ráno pozerám TW1, kde o.i. dávajú aj panorámu miest Tribunj, Primošten, Jelsa, Gradac, Trpanj. Na 3 dni hlásia slnečno, ale teplota do 25°C, čo na kúpanie nestačí.
Ale je pravda, dovolenkovať sa dá aj inak, než kúpaním, to len ja som taký vodník, že v prvý deň vleziem do vody a okrem spania a jedenia som v nej takmer celý čas. [/QUOTE

Vodníkov tam je dosť aj v septembri
A posledné dve fotky su princíp dobrého počasia V Makarskej a Tučepoch kde všetky mraky zastaví Biokovo
Takto to vyzeralo 9.9.2010
DSC01767.jpg  
DSC01722.jpg  
DSC01723.jpg  
DSC01762.jpg  
DSC01763.jpg  

1/1
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Polihovanie na pláži nepovažujem za vodníčenie, vo vode je pár pajkov, aj to len po kolená.
Niekedy sa tam nájdu aj ľadoví medvedi (inkognito).
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

[QUOTE=pivko;1503662]
Rozalka Pozri príspevok
Ráno čo ráno pozerám TW1, kde o.i. dávajú aj panorámu miest Tribunj, Primošten, Jelsa, Gradac, Trpanj. Na 3 dni hlásia slnečno, ale teplota do 25°C, čo na kúpanie nestačí.
Ale je pravda, dovolenkovať sa dá aj inak, než kúpaním, to len ja som taký vodník, že v prvý deň vleziem do vody a okrem spania a jedenia som v nej takmer celý čas. [/QUOTE

Vodníkov tam je dosť aj v septembri
A posledné dve fotky su princíp dobrého počasia V Makarskej a Tučepoch kde všetky mraky zastaví Biokovo
Takto to vyzeralo 9.9.2010
takže ešte stále hromadné dekovanie krásne foto, ďakujem za aktualitu
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Nejako sa ti zlepili citácie, ten druhý odstavec nie je odo mňa.
Môžeš opraviť svoj príspevok?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
[QUOTE=lujza.j;1503780]
pivko Pozri príspevok
takže ešte stále hromadné dekovanie krásne foto, ďakujem za aktualitu
Tak ešte pre potešenie oka
Tá tretia to bol odpust v Makarskej a tá posledna je loď Makarski Jadran .Keď výlet loďou tak jednoznačne Makarski Jadran pre každého kto navštívi Makarsku.
DSC01678.jpg  
DSC01743.jpg  
DSC01731.jpg  
DSC01719.jpg  
DSC01709.jpg  

DSC01721.jpg  
DSC01727.jpg  
1/1
0 0
tomasenkoslav tomasenkoslav

tomasenkoslav je offline (nepripojený) tomasenkoslav

makiki Pozri príspevok
no nazdar
som v chorvatsku uz od 3 septembra a zatial stale je tak 30 -35 stupnov, voda tepla takze ziadny problem ako kazdy rok uplne super
som v Splite
no vidiš a ja som bol na Murteri od 4. septembra a mali sme max 25°C 2x celodenny dažd a kolega sa vratil s anginou a kolegyna za cely cas nebola hlbsie ako po pas vo vode-tak studena.
0 0
airin.nice airin.nice

airin.nice je offline (nepripojený) airin.nice

Tak ja poslusne hlasim prichod.)
Ked sme tam sli-cestou som mala pocit, ze sme jedini dovolenkari ktori sa vyberaju na Jadran.)proste nikoho.Cestou lialo, bolo chladno, az ked sme presli tunelom Svaty Rok a vychadzali sme z neho-akoby sa pred nami otvoril novy svet.Normalne svietilo slniecko.)
Co sme si vsak vsimli-dovolenkari z opacneho smeru hufne odchadzali domov.-prave v ten tyzden tam naozaj bolo chladne dazdive pocasie...
Prvy den pobytu bol taky polooblacny, ale potom postupne slniecko naberalo na sile a bolo prijemnych 27-28C.Takze sme sa vyvalovali na plazi kazdy den.
Voda bola uz len pre otuzilcov-odhadujem tak na 21-22C.No ale nechodte do nej-ked bola taka nadherna priezracna a presli sme kvoli nej 1000 km.)Takze kazdy den sa konalo jednorazove polhodinove kupanie a potom rychlo von z vody.)
Co je vsak pre mna dost podstatne-oddychla som si...zmenila prostredie aj myslienky...Nelutujem ze sme sa nakoniec rozhodli ist.
Ked stiahnem fotky do PC, tak sem co-to prilepim pre buducorocnu inspiraciu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať