Zavrieť

Porady

Ako kvalitne umyvaju a susia Vase umyvacky riadu?

Zaujima ma kvalita umyvania umyvaciek a ich susenia. Mate riady uplne ciste po umyti v umyvacke a su uplne suche?
Dakujem za prispevky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    viki2 je offline (nepripojený) viki2

    viki2
    my sme mali najskôr Whirpool, ale nebola som spokojná - aní dobre neumývala, ani nesušila. Teraz máme Bosch (kupovala som podľa referencií svokry) a som naozaj spokojná - aj s umývaním aj sušením. Ešte chcem napísať, že umytie ovplyvňuje aj rozloženie riadu v umývačke a to platí aj pre sušenie.

    calawen je offline (nepripojený) calawen

    calawen
    Máme INDESIT a umýva dobre, riady sú úplne suché, keď ich z umývačky vyberiem tak do hodiny po ukončení programu.

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    whirpool 6 zmysel... spokojný... nespokojný som bol len s tabletkami Calgonit. Kúpil som ich v akcii a nakoniec som musel davat 1 a pol aby bol vysledok dobry, inak pohare neboli dobre vyleštené
    Aj ja mám Indesit a je super až na tie tablety vôbec niesú dobré otávajú fľaky a tak no po tekutom sa všetko krárne leskne..

    otázka je offline (nepripojený) otázka

    účtovníčka otázka
    Ja mám Whirlpool 2 roky, som maximálne spokojná, používam tablety Calgonit, riad je kompletne usušený, hoci zo začiatku som spokojná nebola so sušením. Po preštudovaní manuálu ku sušičke som problém vyriešila " štelovaním - otáčaním na polohu 4 - 5 " krúžkom, do ktorého sa nalieva leštička do umývačky.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ja mam Whirlpoolku 6 zmysel a som s nou neskutocne spokojna a mam Boschku (v inom byte ) a s tou az taka spokojna nie som. Oproti Whirlpoolke nepoorovnatelne horsia kvalita ...

    Ako kvalitne umyvaju a susia Vase umyvacky riadu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.