Zavrieť

Porady

Sledovanie tém

!
Pred dvoma dňami m.hladka založila http://www.porada.sk/t145104-ja-nech...-sledovat.html ; traja dobráci už svojím "vyriešené" uzavreli tému, hoci sa mi vôbec nezdá, že by bola vyriešená. Ak niekomu nechodia upozornenia na mail, neznamená, že ešte iným nemusia.

Od roku 2005 mám nastavené "neželám si upozornenia" a ani mi nechodili. Až do predvčera - ale zaujímavé, že nie na všetky, ale iba na niektoré (mne neznáme prečo) sledované témy...

Pravdu mali alla66 i m.hladky, že to nebude v nastaveniach. Ak sa to nezmení, budem si musieť zmeniť mailovú adresu na nejakú virtuálnu, aby ma to neobťažovalo.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Dnes zas ten istý kolotoč. Zmažem si sledovanie tém, kliknem na sledované témy sú tam stále. Potom som dala zrušiť notifikáciu - napísalo mi sledovanie pre danú tému bolo zrušené. Za hodinu kuknem a zas mám sledovanie tém. Proste samo od seba a aspoň prestali chodiť emaily
Naposledy upravil Zdenka175 : 11.08.10 at 07:05
1 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Teraz som prispievala a dole pod oknom ma upútali dodatočné možnosti . Je tam nadstavené sledovanie tém - upozorniť 1x denne.To doteraz nebolo. Takže problém je v programe.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Zdenka175 Pozri príspevok
Teraz som prispievala a dole pod oknom ma upútali dodatočné možnosti . Je tam nadstavené sledovanie tém - upozorniť 1x denne.To doteraz nebolo. Takže problém je v programe.
Nie náhodou v tvojom nastavení? Mne tam svieti iný oznam
editor.jpg  
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Alenka, to nastavenie "upozorniť 1x denne" tam naozaj nabehlo "SAMO". Keď som si ho zmenila, meily nechodia. Ale treba zmazať aj témy, ktoré boli pridané do sledovania a majú nastavenie "upozorniť 1x denne".
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Naozaj neviem, kde je chyba...už som si povedala..."Alena čuš...nerieš, čo ťa nepáli". Nedajú mi vaše upozornenia pokoj. Budem musieť zrušiť sledovanie témy, aby ma prestali svrbieť prsty.
PS: Veronika, témy sa nemusia mazať...stačilo ich označiť a zmeniť nastavenie.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

alla66 Pozri príspevok
Naozaj neviem, kde je chyba...už som si povedala..."Alena čuš...nerieš, čo ťa nepáli". Nedajú mi vaše upozornenia pokoj. Budem musieť zrušiť sledovanie témy, aby ma prestali svrbieť prsty.
PS: Veronika, témy sa nemusia mazať...stačilo ich označiť a zmeniť nastavenie.
Súhlasím, ale u ňa to boli témy, ktoré som nechcela alebo nepotrebovala sledovať. Preto som ich zmazala.
1 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

alla66 Pozri príspevok
Nie náhodou v tvojom nastavení? Mne tam svieti iný oznam
Alenka, v mojich nastaveniach mám sledované témy = 0. Ale píšem nejaký príspevok a pod príspevkom sú dodatočné možnosti a tam je už prednastavené upozorniť 1x denne. Je to v hocijakej téme. Predtým som si to spodné okno nevšímala. Teraz to musím pri každom príspevku rušiť.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Ja som zistil, že ak odpoviem v nejakej téme, automaticky sa pridá do sledovania a toto asi neovplyvním. S tým by mal niečo spraviť admin. Nastavenia mám dobré.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Alenka, v mojich nastaveniach mám sledované témy = 0. Ale píšem nejaký príspevok a pod príspevkom sú dodatočné možnosti a tam je už prednastavené upozorniť 1x denne. Je to v hocijakej téme. Predtým som si to spodné okno nevšímala. Teraz to musím pri každom príspevku rušiť.
idem experimentovať....V dodatočných možnostiach som klikla na Okamžité upozornenie. pohľadám ďalšiu tému na reakciu a som zvedavá, či mi zostane prednastavené : Neželám si upozornenie, alebo nové nastavenie....Okamžité upozornenie

Edit: upozornenie mi zostalo iba v tomto príspevku
Naposledy upravil alla66 : 12.08.10 at 08:00
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Manual Pozri príspevok
Ja som zistil, že ak odpoviem v nejakej téme, automaticky sa pridá do sledovania a toto asi neovplyvním. S tým by mal niečo spraviť admin. Nastavenia mám dobré.
toto pridávalo už hned od začiatku do sledovania...
že aby sme rýchlejšie našli, kde sme odpovedali a ako to pokračuje...
akurát že vtedy bolo založených len pár desiatok tém...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Zdenka175 Pozri príspevok
Alenka, v mojich nastaveniach mám sledované témy = 0. Ale píšem nejaký príspevok a pod príspevkom sú dodatočné možnosti a tam je už prednastavené upozorniť 1x denne. Je to v hocijakej téme. Predtým som si to spodné okno nevšímala. Teraz to musím pri každom príspevku rušiť.
Ešte mi prosím ťa napíš, aké nastavenie nájdeš v tabuľke, keď klikneš > MojeNastavenia >> Upraviť možnosti >>> Zasielanie notifikácií a správ >>>> klik >>>>>Sledovanie tém - nastavenia
1 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Heni Pozri príspevok
toto pridávalo už hned od začiatku do sledovania...
že aby sme rýchlejšie našli, kde sme odpovedali a ako to pokračuje...
akurát že vtedy bolo založených len pár desiatok tém...
A ako si toto deaktivujem ? Dá sa to ?
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Z akého dôvodu mi pri založení nových tém naskočí Okamžité sledovanie, ak mám v nastaveniach uložené Neželám si upozornenia?
Treba ešte niečo nastaviť? Alebo už aj ja mám protekciu ako poniektoré kočky z porady?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

alla66 Pozri príspevok
Z akého dôvodu mi pri založení nových tém naskočí Okamžité sledovanie, ak mám v nastaveniach uložené Neželám si upozornenia?
Treba ešte niečo nastaviť? Alebo už aj ja mám protekciu ako poniektoré kočky z porady?
Je tu zmena, pozri TU : http://www.porada.sk/t147864-automat...e-zmenene.html
2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať