Zavrieť

Porady

Ako na boky a zadok???

aj keď nechcem stále musím niečo riešiť a kde sa to dá lepšie??? ...viac
Mám otázku zameranú na športových expertov... Kto mi vie poradiť ako čo najskôr a najefektívnejšie zhodiť môj ťažko vyjedený tuk na bokoch a na zadku??? Ak niekto má nejaký tajný cvik alebo športovú aktivitu ktorou by som ho zlikvidovala sem s ním... Ďakujeeem
Usporiadat
zdenka131 zdenka131

zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac
http://www.porada.sk/t125343-p2-ako-...ml#post1225462
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

fcterdad Pozri príspevok
Mám otázku zameranú na športových expertov... Kto mi vie poradiť ako čo najskôr a najefektívnejšie zhodiť môj ťažko vyjedený tuk na bokoch a na zadku??? Ak niekto má nejaký tajný cvik alebo športovú aktivitu ktorou by som ho zlikvidovala sem s ním... Ďakujeeem
Pri vsetkych aktivitach chudnes z celeho tela. Ci to bude bicyklovanie, korculovanie .... pri tychto aktivitach dokonca dokazes este "nabrat na objeme", lebo naberas rychlo svalstvo...

Najprirodzenejsi je vzdy beh.
1 0
fcterdad fcterdad

fcterdad je offline (nepripojený) fcterdad

aj keď nechcem stále musím niečo riešiť a kde sa to dá lepšie??? ...viac
ano ano.. ako ich zostihlit... pretoze mam stihly pas, ploche brucho a potom nastane zvlastny skok a boky... vyzera to komicky a nejako sa toho neviem zbavit
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

no boky idú strašne ťažko, ja som si napozerala určité cviky na tie partie od czoborovej a pilates je dobrý, kalanetika sa zameriava na boky, zhodila som 12 cm na bokoch za asi 2 mesiace ale makala som niekdy mi až slzy tiekli , ale ešte stále mám čo zhadzovať.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

fcterdad Pozri príspevok
Mám otázku zameranú na športových expertov... Kto mi vie poradiť ako čo najskôr a najefektívnejšie zhodiť môj ťažko vyjedený tuk na bokoch a na zadku??? Ak niekto má nejaký tajný cvik alebo športovú aktivitu ktorou by som ho zlikvidovala sem s ním... Ďakujeeem
Jedine francúzskou diétou "nežér".
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Chobot Pozri príspevok
Jedine francúzskou diétou "nežér".
Dietou vzdy schnudnes prave na tom mieste, ktore mas od prirody chude. Do najproblematickejsi casti priberas ako prve a chudnes ako posledne. A opacne.

My zeny si rozumieme
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

fcterdad Pozri príspevok
Mám otázku zameranú na športových expertov... Kto mi vie poradiť ako čo najskôr a najefektívnejšie zhodiť môj ťažko vyjedený tuk na bokoch a na zadku??? Ak niekto má nejaký tajný cvik alebo športovú aktivitu ktorou by som ho zlikvidovala sem s ním... Ďakujeeem
v prvom rade by som sa na tvojom mieste zbavila myšlienky " čo najskôr" ja som si svoj vyjedený tuk na bokoch a zadku, teda ako tomu ja hovorím "slaninu", vyskákala najprv cca. 2roky Body -work-frekvencia rýchlosti cvičenia našej cvičiteľky veľmi rýchla a teraz cca. 1rok Tae-bo frekvencia rýchlosti veľmi ale veľmi rýchla a samozrejme zmena formy stravovanie
0 0
ErinErin ErinErin

ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

Celkom dobrý článok - okrem iného o bokoch...
http://elle.cz/Krasa/Zdravi-a-fitnes...nez-si-myslite
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

nežrať a makať cica, hlavne cviky na boky aj pri varení sa dá cvičiť.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

zk24 Pozri príspevok
Pri vsetkych aktivitach chudnes z celeho tela. Ci to bude bicyklovanie, korculovanie .... pri tychto aktivitach dokonca dokazes este "nabrat na objeme", lebo naberas rychlo svalstvo...

Najprirodzenejsi je vzdy beh.
Keď som si pred X rokmi kúpila korčule, tak som schudla za nejaké 2 - 3 mesiace na bokoch 6 cm, pritom som v stravovaní nič nemenila a iné som necvičila. Svaly z korčuľovania som nemala a to bol môj "tréning" - prísť domov, rýchlo ovocie alebo jogurt, korčuľovanie aspoň 1 hod., potom domov na večeru, TV noviny, zase korčuľovanie cca 1 hod.
Na biku prejdem tiež dosť km, ale svaly z neho nemám.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Llívia Pozri príspevok
Keď som si pred X rokmi kúpila korčule, tak som schudla za nejaké 2 - 3 mesiace na bokoch 6 cm, pritom som v stravovaní nič nemenila a iné som necvičila. Svaly z korčuľovania som nemala a to bol môj "tréning" - prísť domov, rýchlo ovocie alebo jogurt, korčuľovanie aspoň 1 hod., potom domov na večeru, TV noviny, zase korčuľovanie cca 1 hod.
Na biku prejdem tiež dosť km, ale svaly z neho nemám.
korčule sú určite super, ale treba na nich makať určitým tempom tak ako na biku, len škoda že to je sezónna záležitosť
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Keď je dobrá sezóna, tak trvá aj od apríla až do októbra, možno aj novembra, ak neprší (a ak sa človeku chce ). A niektorí sa aj v zime na in-linoch preháňajú, pokiaľ nie je sneh
(Teraz sa už skoro vôbec nekorčuľujem, keď šport vonku - tak bike, ale na zadku som z neho neschudla. Ale zase na druhej strane, ani som nepribrala
Treba sa zmieriť s tým, že keď je raz postava hruška, tak to bude stále hruška Možno až tak pri postave anorektičky by neboli boky také nápadné.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Najlepším cvičením na zadok sú vraj výpady.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Llívia Pozri príspevok
Najlepším cvičením na zadok sú vraj výpady.
áno, ale zaťažujú kolená ja už nemá 20r čiže kilá už nejdú tak rýchlo dolu, ale ja si proste nepomôžem ja som momentálne tak namotaná na Tae-bo o ktorom som písala, že na úbytok slaniny na bokoch, stehnách a zadku budem každému odporúčať to čo mne zabralo a to bojujem s týmito partiami celý život v genetickom balíčku som si zdedila, veľké "kozy" riť,boky ale teraz som zo sebou fakt spokojná všetko mám také primerané, nie som naivná a viem, že 45kg mať nikdy nebudem a vlastne ani nechcem, to už by som len ako vyzerala "kozy" 75F a 45kg?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Jedine zníženie objemu celkového tuku v tele. Telo si samo určí, z ktorých partií tuk spotrebuje najprv a odkiaľ neskôr.

Inšpiračné videjko z youtube

na zadok

na stehná

To je štvrťhodinka denne - ale má zmysel, sú z toho dobré výsledky, podľa toho ako intenzívne cviky prevádzate viac alebo menej.

Potom behanie ale striedavou intenzitou napr. - 1min rýchly beh (šprint aspoň z časti) a 1 min rýchla chôdza. Celkový čas podľa kondičky 15-20 min denne.

Veľa úspechov prajem, hlavná je motivácia a potom poctivo cvičiť a znižovať celkový podiel tuku na hmotnosti tela.
2 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

lujza.j Pozri príspevok
áno, ale zaťažujú kolená ja už nemá 20r čiže kilá už nejdú tak rýchlo dolu, ale ja si proste nepomôžem ja som momentálne tak namotaná na Tae-bo o ktorom som písala, že na úbytok slaniny na bokoch, stehnách a zadku budem každému odporúčať to čo mne zabralo a to bojujem s týmito partiami celý život v genetickom balíčku som si zdedila, veľké "kozy" riť,boky ale teraz som zo sebou fakt spokojná všetko mám také primerané, nie som naivná a viem, že 45kg mať nikdy nebudem a vlastne ani nechcem, to už by som len ako vyzerala "kozy" 75F a 45kg?
Tae bo je super, na prvej hodine som si myslela, že fakt umriem a už si nepamätám, koľko som po ňom nemohla chodiť Lenže potom odišla cvičiteľka, prišla druhá, ktorá bola lepšia v tom, že aj vysvetľovala, ktorá cviky sú na čo a viac nás sledovala, či cvičíme správne, ale bola staršia a už to nebolo také tempo
Výpady a kolená - neviem, či zaťažujú kolená, ale majú sa robiť tak, aby sa koleno nedostalo pred členok.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Llívia Pozri príspevok
Tae bo je super, na prvej hodine som si myslela, že fakt umriem a už si nepamätám, koľko som po ňom nemohla chodiť Lenže potom odišla cvičiteľka, prišla druhá, ktorá bola lepšia v tom, že aj vysvetľovala, ktorá cviky sú na čo a viac nás sledovala, či cvičíme správne, ale bola staršia a už to nebolo také tempo
Výpady a kolená - neviem, či zaťažujú kolená, ale majú sa robiť tak, aby sa koleno nedostalo pred členok.
ja keď som minulý rok v októbri "naskočila" na Tae-bo, tak už som kondičku mala, pretože cvičiteľka ktorú sme mali na Body-worku ho ponímala strašne ale strašne kondične a keď musela odísť a na miesto nej prišli druhé tak mi ich tempo bolo pomalé. keď prišlo toto Tae-bo v rýchlosti cca o 2levely rýchlejšie tak som to len privítala je to super makačka zmena cvičiteliek do dosť rušivé a ešte k tým výpadom ja ich úúúplne neznášam
0 0
Aankaa Aankaa

Aankaa je offline (nepripojený) Aankaa

lujza.j Pozri príspevok
ja keď som minulý rok v októbri "naskočila" na Tae-bo, tak už som kondičku mala, pretože cvičiteľka ktorú sme mali na Body-worku ho ponímala strašne ale strašne kondične a keď musela odísť a na miesto nej prišli druhé tak mi ich tempo bolo pomalé. keď prišlo toto Tae-bo v rýchlosti cca o 2levely rýchlejšie tak som to len privítala je to super makačka zmena cvičiteliek do dosť rušivé a ešte k tým výpadom ja ich úúúplne neznášam
... ja som tiež Tae-bo .. cvičila som poctivo takmer rok, ja nepotrebujem veľmi chudnúť, skôr spevňovať... takže to bolo OK. No veľmi mi vadila stále ta istá hudobná zostava, vlastne dve -stále tie isté dookola... teraz nechodím, ale po lete začnem.
Sú obdobia, keď už telo nechce pustiť ani gram, nech cvičíme koľkokoľvek, držíme hoci aj "vodovú" diétu, neposunie sa ručička na váhe ani len trošinku. Vtedy sa treba prestať vážiť, merať a zameniť šport -spôsob pohybu - aspoň na nejaký čas.. a zase to pôjde dole.

Po detičkách a ako výsledok sedenia pri pc mi trčí pneumatička, a tak som včera skúsila kavitáciu... pssst, doma som sa nepriznala, stálo to teda dooosť, no dám vedieť ako to vyzerá. Na prvý krát vraj mínus 2 cm, no ONA merala, nie ja, tak ale vraj až po týždni je viditeľný výsledok. Som teda zvedavá - dám vedieť, či som zbytočne nevyhodila peniaze.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Aankaa Pozri príspevok
... ja som tiež Tae-bo .. cvičila som poctivo takmer rok, ja nepotrebujem veľmi chudnúť, skôr spevňovať... takže to bolo OK. No veľmi mi vadila stále ta istá hudobná zostava, vlastne dve -stále tie isté dookola... teraz nechodím, ale po lete začnem.
Sú obdobia, keď už telo nechce pustiť ani gram, nech cvičíme koľkokoľvek, držíme hoci aj "vodovú" diétu, neposunie sa ručička na váhe ani len trošinku. Vtedy sa treba prestať vážiť, merať a zameniť šport -spôsob pohybu - aspoň na nejaký čas.. a zase to pôjde dole.

Po detičkách a ako výsledok sedenia pri pc mi trčí pneumatička, a tak som včera skúsila kavitáciu... pssst, doma som sa nepriznala, stálo to teda dooosť, no dám vedieť ako to vyzerá. Na prvý krát vraj mínus 2 cm, no ONA merala, nie ja, tak ale vraj až po týždni je viditeľný výsledok. Som teda zvedavá - dám vedieť, či som zbytočne nevyhodila peniaze.
...áno Tae-bo je také občas sa zaradí nejaký iný cvik do zostavy, ale ja toto neriešim, alebo nechcem riešiť spotím sa ako blázon a odchádzam spokojná je pravda aj to, že telo si zvykne na druh cvičenia ktorý vykonávame a stojí na váhe. toto ja má vyriešené, ja sa proste nevážim no ty tomu hovoríš "pneumatička" no tak to som ja mala poriadnu "mišelinku" teraz mám "pupík", že keby som mala menej rokov asi si šupnej nejaký pírsing viem, že brucho je sviňa, ale nejak som ho skrotila
0 0
simbata simbata

simbata je offline (nepripojený) simbata

fcterdad Pozri príspevok
Mám otázku zameranú na športových expertov... Kto mi vie poradiť ako čo najskôr a najefektívnejšie zhodiť môj ťažko vyjedený tuk na bokoch a na zadku??? Ak niekto má nejaký tajný cvik alebo športovú aktivitu ktorou by som ho zlikvidovala sem s ním... Ďakujeeem
Cviky, ktoré ti poradili poraďáci sú super, ale pri postave hruška je dôležité cvičiť komplexne celé telo, tzn. že treba posilniť a nabrať trošku svalovej hmoty na chrbát a ruky, čím sa opticky tá postava zosúmerní. Schudnúť len zo zadku proste nejde, musíš pritom posilovať aj vrchú časť. Držím palce do zhadzovania a vela pevnej vôle.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať