Zavrieť

Porady

ZEP - ako vytvoriť viacstranovú prílohu tif

Rád by som využil možnosť podania návrhu na zápis s.r.o. do Obchodného registra v elektronickej podobe, problém je, že keď chcem naskenovať akýkoľvek viacstranový dokument do formátu tif, tak mi počítač z neho vytvorí vždy viac osobitných súborov, keď zase chcem previesť odskenované súbory z formátu pdf. do formátu rtf., tak dôjde k úplnému poprehadzovaniu textu. Ak viete ako tento problém vyriešiť, prosím poraďte.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    mne tiež urobí každú stranu osobitne.tif, doteraz som to neriešila. Som zvedavá, aký problém to spôsobuje a samozrejme uvítam aj prípadne riešenie pre zadávateľa otázky.

    vmsux je offline (nepripojený) vmsux

    vmsux
    Toto je jeden z problemov, s ktorym som sa trapil, ked som zacal nedavno pouzivat ZEP. Nam skaner tiez zoskanuje kazdu stranu osobitne a napriek snahe viacerych ludi som nas skaner nepresvedcil nech to robi inac. Niektorym pomaha program InfranView, nam nepomohol.
    Na zaciatok som pouzival TIFF COMBINE
    http://www.tiffsoftware.com/
    To je shareware, takze zadarmo je len prvych 30 dni, potom stoji tusim 50 USD. Teraz som si dal ACDSee, ktory je zadarmo tiez len na urcite obdobie.
    Zevraj sa dane programy daju aj kreknut.

    ZEP - ako vytvoriť viacstranovú prílohu tif

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.