Zavrieť

Porady

MÁM PROBLÉM S TLAČIARŇOU

Mám doma tlačiareň LEXMARK 2600 a došla mi farba.
Tak som si ju dal zrenovovať. Vložil som ju do tlačiarne, lenže mi stále píše že je nutné čiernu farbu vymeniť, takže nemôžem nič tlačiť...
Čím to je???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    najag je offline (nepripojený) najag

    najag
    Mam podobnu skusenost s HP. Vyrobcovia do kaziet asi montuju cip, ktory ma ulozenu v pamati nejaku maximalnu zivotnost naplne pre tlacenie. Po tejto dobe, aj ked je kazeta plna atramentu, uz ju neakceptuje a je potrebne kupit novu napln. Ved nakoniec to vychadza aj z filozofie ceny vyrobcov tlaciarni, ktora je lacnejsia, ako je cena ciernobielej a farebnej naplne dohromady. Kup si tlaciaren, tu ti dame lacno a nasledne sa zhojime na naplniach do nej a nebude nam nejaky chytrak ju plnit striekackou do nekonecna......

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    adam554 Pozri príspevok
    Mám doma tlačiareň LEXMARK 2600 a došla mi farba.
    Tak som si ju dal zrenovovať. Vložil som ju do tlačiarne, lenže mi stále píše že je nutné čiernu farbu vymeniť, takže nemôžem nič tlačiť...
    Čím to je???

    Tu povtrrdzujú, čo napísal najag:

    http://answers.yahoo.com/question/in...6120248AAnGxdJ


    Ďalej pozri sem:

    http://www.fixyourownprinter.com/forums/inkjet/35235

    medzi príspevkami máš návod, ako ojebabrať čip - treba to prelepiť páskou, presný návod máš tam (daj si vyhľadať "2600").

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    najag má zčasti pravdu, ale ak ti ju renovovali a malo to čip, mali ho zresetovať...
    ďalšia vec je že farby musia byť všetky, teda napríklad ak ti chýba trojfarebná náplň /možno ich máš osobitne každú farbu RGB/ tak ti to bude odmietať tlačiť aj čiernobielo, pričom čierny toner môžeš mať aj nový...

    MÁM PROBLÉM S TLAČIARŇOU

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.