Zavrieť

Porady

Hudba do videa

Dobrý deň,
Potreboval by som poradiť vo veci hudby o videa. Mám video bezo zvuku vo formáte avi a chcem k nemu pripojiť hudbu vo formáte mp3. Aký soft sa na to hodí a mohli by ste mi dať aj návod ako aj s tým softom robí, ktorý mi odporučíte.
P. S skúšal som windows movie maker a tam som mal problem kvôli kodekom.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Kristian182 Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    Potreboval by som poradiť vo veci hudby o videa. Mám video bezo zvuku vo formáte avi a chcem k nemu pripojiť hudbu vo formáte mp3. Aký soft sa na to hodí a mohli by ste mi dať aj návod ako aj s tým softom robí, ktorý mi odporučíte.
    P. S skúšal som windows movie maker a tam som mal problem kvôli kodekom.
    Ďakujem
    Existujú síce aj iné videoeditory, ale väčšina je platená. Alebo si nájdi nejakú free verziu a tú nainštaluj.

    Na tvojom mieste by som radšej nainštaloval aktuálne kodeky a robil to vo WMM, ten je predsa len free.

    Inak postup je rovnaký. Natiahne sa video súbor do editora, prepne sa na timeline a tam sa pridá audiostopa. Nakoniec sa to zrenderuje a urobí sa z toho výsledný súbor, napr. vo formáte .avi.

    FrantišekK je offline (nepripojený) FrantišekK

    Pomáham lídrom v rôznych oblastiach šíriť ich hodnotné posolstvá do sveta, vďaka on-line videu, aby mohli efektívnejšie meniť tento svet k lepšiemu. ...viac FrantišekK
    Nech sa páči tu si môžete pozrieť detailná video návod,
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Užitočné, i keď za skoro sedem rokov tam tú hudbu už vložil...... sleduj dátumy.
    Chobot Ale však si musí urobiť trochu reklamy na svoj YouTube profil....
    FrantišekK No veď na túto diskusiu môžu ľudia naraziť kedykoľvek teraz alebo aj v budúcnosti a môže im to pomôcť
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.