Zavrieť

Porady

Hľadám partnera

Hľadám človeka ktorý by chcel založiť s. r. o. a taktiež hľadá partnera. Hlavnou oblasťou firmy by malo byť menšie stavebné a rekonštrukčné práce - jednoducho oblasť stavebníctvo.

Ja som z Bratislavy, takže ideálne by bola BA a blízke okolie...

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na email rhfaktor071@azet.sk

Ďakujem a ostávam s pozdravom
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    msviki je offline (nepripojený) msviki

    Spolupracujem s ľuďmi, ktorí si založili firmu a sú už úspešní. Avšak vedia, že teraz nie sú schopní sa prekonať. V zmysle, stratégie a taktiky vďaka ktorým dosiahli úspech ich neposunú ďalej ...viac msviki
    Hladam partnerku

    Som SEXI strela s velkymi zelenymi ocami, Huste Blond vlasy po pas, plne krvave pery a kypra, ze sa z toho oci prevracaju.

    hladam partnerku ... na spolocnu cestu ... eserockou.

    cinnostou by boli bezkonkurencne mensie aj vacsie sluzby pre ine sereocky.

    okolie BA.
    Iba solventne, prosim!

    Inzerciu aj tak nikto necita, tak preco si to nevylepit sem? ...ci?

    rastik000 je offline (nepripojený) rastik000

    rastik000
    msviki Pozri príspevok
    Hladam partnerku

    Som SEXI strela s velkymi zelenymi ocami, Huste Blond vlasy po pas, plne krvave pery a kypra, ze sa z toho oci prevracaju.

    hladam partnerku ... na spolocnu cestu ... eserockou.

    cinnostou by boli bezkonkurencne mensie aj vacsie sluzby pre ine sereocky.

    okolie BA.
    Iba solventne, prosim!

    Inzerciu aj tak nikto necita, tak preco si to nevylepit sem? ...ci?
    Tak Ťa beriem

    Ale nie..nikdy nevieš kedy a kde na koho natrafíš a dosť veľa ľudí tu myslím našlo presne to čo hľadalo..Tak prečo neskúsiť??

    msviki je offline (nepripojený) msviki

    Spolupracujem s ľuďmi, ktorí si založili firmu a sú už úspešní. Avšak vedia, že teraz nie sú schopní sa prekonať. V zmysle, stratégie a taktiky vďaka ktorým dosiahli úspech ich neposunú ďalej ...viac msviki
    Rastik, Skus este raz, prosim. Mam rad sikovnych a ambicioznych ludi. mozno si aj ty jeden z nich. predtym nez moderator zrusi tuto temu ako inzercia, skus preobratit vyznam nazvu tejto temy, ako:AKO MOTIVOVAT NIEKOHO, ABY SA VOBEC ZAOBERAL MOJOU SNAHOU O ZACATIE PODNIKANIA (ako napriklad)

    takze, skus to v odstavci napisat tak, ze tomu ten dotycny, koho hladas aj uveri, pretoze to bude neodolatelna ponuka. skus. a mozno aj ini sa pridaju
    Naposledy upravil msviki : 14.08.10 at 08:13

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    msviki Pozri príspevok
    Hladam partnerku

    Som SEXI strela s velkymi zelenymi ocami, Huste Blond vlasy po pas, plne krvave pery a kypra, ze sa z toho oci prevracaju.
    hladam partnerku ... na spolocnu cestu ... eserockou.

    cinnostou by boli bezkonkurencne mensie aj vacsie sluzby pre ine sereocky.

    okolie BA.
    Iba solventne, prosim!

    Inzerciu aj tak nikto necita, tak preco si to nevylepit sem? ...ci?
    msviki, dúfam, že syn už nechodí na Poradu, lebo ak áno, si v krátkej dobe mojou nevestou.

    rastik000 je offline (nepripojený) rastik000

    rastik000
    msviki Pozri príspevok
    Rastik, Skus este raz, prosim. Mam rad sikovnych a ambicioznych ludi. mozno si aj ty jeden z nich. predtym nez moderator zrusi tuto temu ako inzercia, skus preobratit vyznam nazvu tejto temy, ako:AKO MOTIVOVAT NIEKOHO, ABY SA VOBEC ZAOBERAL MOJOU SNAHOU O ZACATIE PODNIKANIA (ako napriklad)

    takze, skus to v odstavci napisat tak, ze tomu ten dotycny, koho hladas aj uveri, pretoze to bude neodolatelna ponuka. skus. a mozno aj ini sa pridaju
    V podstate máš pravdu..ale nebudem tu písať aké je to a čo neodoľateľné lebo viem, že podobných firiem je na trhu veľa..Ono je to tak vybavenie / stroje a pod / máme, autá máme, nejaká finančná hotovosť je..Ale predovšetkým mi ide o to, aby som do toho nešiel sám...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.