Zavrieť

Porady

vyber zakladnej skoly v bratislave

mili poradaci,

kedze bratislavske zakladne skoly nepoznam, obraciam sa na tych, ktori s tym maju skusenosti.

jedna sa mi o prestup mojej dcery, ktora by mala navstevovat 7-my rocnik ZS a kedze ma az doteraz ciste vysledky, zalezi mi na kvalite danej skoly.

doteraz bola v triede, kde mali povinnu vyuku anglickeho a ruskeho jazyka a tiez rozsirene vyucovanie matematiky a prirodovednych predmetov.

uvitam vsetky vase skusenosti a nazory ci rady, ktore by mi boli v rozhodovani napomocne

dakujem vam vsetkym!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    mixaela Pozri príspevok
    mili poradaci,

    kedze bratislavske zakladne skoly nepoznam, obraciam sa na tych, ktori s tym maju skusenosti.

    jedna sa mi o prestup mojej dcery, ktora by mala navstevovat 7-my rocnik ZS a kedze ma az doteraz ciste vysledky, zalezi mi na kvalite danej skoly.

    doteraz bola v triede, kde mali povinnu vyuku anglickeho a ruskeho jazyka a tiez rozsirene vyucovanie matematiky a prirodovednych predmetov.

    uvitam vsetky vase skusenosti a nazory ci rady, ktore by mi boli v rozhodovani napomocne

    dakujem vam vsetkym!
    ja mám referencie iba na Petržalské zdš-ky- veľmi dobrá je Tupolevova, a Budatínska a naopak nie na Holíčsku...

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    ZS Novohradska je vynikajuca ...kazdopadne zavisi od obvodu, kde chces dieta v skole mat ... ci ho chces nechat jazdit cez celu BA alebo ci mas aspon okruh, kde by ta skola mala byt ...

    mixaela je offline (nepripojený) mixaela

    mixaela
    dakujem vam za odpovede..

    a ano, to som trosku pozabudla na bratislavske obvody...
    budeme byvat v pohranici, takze by bolo dobre mat skolu co najblizsie avsak.. ked je skola dobra, oplati sa za nou ist aj trosku dalej...

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    mixaela Pozri príspevok
    dakujem vam za odpovede..

    a ano, to som trosku pozabudla na bratislavske obvody...
    budeme byvat v pohranici, takze by bolo dobre mat skolu co najblizsie avsak.. ked je skola dobra, oplati sa za nou ist aj trosku dalej...
    V pohranici, to je kde?
    Bratislava susedi s Madarskom, Rakuskom aj s CR .... a vzdy je to ina oblast BA ....

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    mixaela Pozri príspevok
    .. v pohranici rovna sa blizko hu aj au
    A to je kde?
    Mas na mysli nejaku luku medzi dialnicami?
    ak obude to tvoje dieta chodit do skoly? MHD? Budete ju vozit?
    Prepac, ale ty chces radu a nie si schopna napisat ani, kde mas naplanovane byvanie ....
    To sa radi velmi tazko ....

    mixaela je offline (nepripojený) mixaela

    mixaela
    pre ivka70 - pytala som sa na kvalitu bratislavskych zakladnych skol, neriesila som otazku vozenia dietata do skoly.. to nie je predmetom mojho problemu a rovnako nepovazujem za potrebne uvadzat adresu mojho bydliska v suvislosti s mojou otazkou... ak ste si nevsimli, vyssie som pisala, ze za dobrou skolou sa oplati zajst aj dalej.. asi tolko k vasej reakcii.. (nic v zlom)

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    mixaela Pozri príspevok
    pre ivka70 - pytala som sa na kvalitu bratislavskych zakladnych skol, neriesila som otazku vozenia dietata do skoly.. to nie je predmetom mojho problemu a rovnako nepovazujem za potrebne uvadzat adresu mojho bydliska v suvislosti s mojou otazkou... ak ste si nevsimli, vyssie som pisala, ze za dobrou skolou sa oplati zajst aj dalej.. asi tolko k vasej reakcii.. (nic v zlom)
    Nikto nechce od teba presnu adresu, udat to, ci budes byvat v Rusovciach alebo v DNV snad nie je az taky problem.
    Chapem, ze mozno nevidis problem so vzdialenostou, ak si nikdy v rannej spicke neprechadzala Bratislavu z jedneho konca na druhy. A je to zvycajne uplne jedno, ci je to autom alebo pouzijes MHD.
    Ja by so msa rozhodne riadila aj tym, kolko by mojmu dietatu to dochadzanie do skoly malo denne trvat.
    Ja len tolko .

    babca je offline (nepripojený) babca

    babca
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    ja mám referencie iba na Petržalské zdš-ky- veľmi dobrá je Tupolevova, a Budatínska a naopak nie na Holíčsku...

    Ahoj. Prečo nie na Holíčsku? Chceli sme tam dať našu vnučku.

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    misomiso Pozri príspevok
    My tu v Bratislave mame same dobre skoly, nemusis mat obavy.
    ty asi myslíš tú najlepšiu - školu života???

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    zalobaba Pozri príspevok
    ty asi myslíš tú najlepšiu - školu života???
    Ano, presne tak. Je pekne, ze dievca ma same jednotky, ale zivot ju nauci...

    mixaela je offline (nepripojený) mixaela

    mixaela
    no dobre, takze sme sa vsetci pobavili a teraz pripojim teda konkretnejsie informacie...

    nakolko budeme byvat v madarskom pohranici, z tohto hladiska by mi vyhovovala skola co najblizsie.. teda jarovce, rusovce.... mozno petrzalka...

    v prvych dvoch castiach su len male skoly, ktorych kvalitu tazko overit... petrzalka je siroky pojem...

    ale... kedze dceru budem vozit do skoly sama, ako som pisala, nemal by byt problem zajst aj trosku dalej.. (samozrejme aj mna vytacaju kolony na ba krizovatkach a mam ich na pamati )..

    takze.. zaujala ma skola www.detieuropy.sk, ma niekto skusenost?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.