Zavrieť

Porady

Obrázky a autorské práva

Dobrý deň

Potreboval by som nejaké obrázky na web neviete mi poradiť kde by som našiel obrázky a animácie ktoré nepodliehajú atorskému právu??
Môžem na stránke používať napríklad ClipArt z Microsoft Word???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Zadarmo ako zadarmo. Su fotobanky, ktore sice ponukaju obrazky zadarmo, ale ich pouzitie je podmienene na nekomercne ucely, napr. na blog, forum a podobne. Pozri si tiez podmienky pouzitia takeho obrazku, ci nie su zakazane upravy alebo ci nevyzaduju umiestnene spatneho odkazu.

    Tartarus je offline (nepripojený) Tartarus

    Tartarus
    No ja to chcem na na stránke prezentujúcej stavenu firmu a obrazky mi treba iba na nejaku dekoráciu zahlavia stranky a k textom.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Tartarus Pozri príspevok
    No ja to chcem na na stránke prezentujúcej staveBnu firmu a obrazky mi treba iba na nejaku dekoráciu zahlavia stranky a k textom.
    Najlepsie nafotit si ... firmu, logo, nejaku dokumentaciu stavebnu, nejake stavebne stroje ... a mas dekoracii a dekoracii .. a este aj nenapadnutelnych

    Deiky je offline (nepripojený) Deiky

    Mladý chalan plný cieľov, ktoré chcem pocas svojho zivota dotiahnuť do konca.. Facebook: Dalibor Deiky Kundrat ...viac Deiky
    Kvalita je kvalita dnesne fotobanky ponukaju nespocetne mnozstvo fotiek v rôznych kategoriach za smiesne ceny... Kedze to ide na web nepotrebujes velke rozlisenie... a foto pre web je taktiez omnoho lacnejsie narozdiel od fotky pre propagaciu na board.. Ked si kupis len moznost pouzivanie s tym ze si nekupis celu licenciu fotky je cena este nizsia... Preto odporucam nakupovat radcsej cez fotobanky, pokial dbas na kvalitu nieje to drahe...

    Ak ches usetrit tak si nafot vlastne ako uz bolo napisane..

    Svetova fotobanka nespocetne mnozstvo imagov:
    http://www.shutterstock.com

    dragan.michal je offline (nepripojený) dragan.michal

    dragan.michal
    ja by som išiel skôr cez fotobanky. Preda len, sú tam hotové obrázky, ktoré už nemusíš nejak extra upravovať. Ked si budeľ fotiť sám tak ich potrebuješ potom ešte upraviť do výbornej podoby. Ak to človek nevie, musí si niekoho zaplatiť a v konečnom štádiu to bude stáť viac ako fotka z fotobanky

    jareso je offline (nepripojený) jareso

    jareso
    Obrázky môžeš skúsiť pohľadať aj cez katalóg: www.StockPhotos.sk Sú tam zalistované komerčné obrázky aj obrázky zdarma.

    Obrázky a autorské práva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.