Zavrieť

Porady

Dovolenka - penale

Pekny den. Známa chce ísť z kostola do Izraela. Už má všetko zaplatené, 14. mala letieť. Neletí - má zdravotné problémy ktoré jej to nedovoľujú. Dovoenku chcela odvolat, môže ale vraj by platila 50% zo sumy. Viete mi niečo ohladne tohoto poradit aby nemusela platit ci sa to neda nejako vyriesit? Vopred dakujem R.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Proti takemuto pripadu sa da poistit (ale dopredu, teraz uz je neskoro).

    Mojmu bratovi sa stalo nieco podobne (tiez ochorel pred dovolenkou, samozrejme ochorenie treba dokladovat potvrdenim od lekara - PN), ale mal poistenie (proti stornu pobytu - tak nejako sa to vola) a myslim, ze vdaka tomu to vybavil bez problemov.

    Je vhodne zistit, ci znama nahodou taketo poistenie nema, ci nie je sucastou poistenia, ktore platila.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Nemôže za seba nájsť náhradu? Zmena by ju možno vyšla lacnejšie.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Ak ma ta pani uzatvorene kompletne cestovne poistenie staci, ak tlacivo z poistovne vypise lekar a potom jej poistovna preplati myslim, ze je to 80-90% ceny, ktoru zaplatila. Ak to poistenie nema, tak asi sa s tym neda nic urobit, pripadne zajazd predat niekomu za nizsiu cenu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.