Zavrieť

Porady

ako zistiť meno keď mám len rodné číslo

kto mi poradí?
čistím jednu strašne zabordelovanú firmu, kde nemám žiadne doklady ani podklady ani poznámky, skrátka nič od roku 2004 do 2008...teraz čistím fiktívnych ľudí na sociálke a mám len rodné čísla...neviem či sú to slováci, či sú to česi, neviem ako a kde zistiť mená ...ani na registroch zdravotných poisťovní ani v sociálke sa mi to nepodarilo...neviem už kam z konopí, viem len, že tie mená musím čo najskôr vypátrať
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    brm Pozri príspevok
    kto mi poradí?
    čistím jednu strašne zabordelovanú firmu, kde nemám žiadne doklady ani podklady ani poznámky, skrátka nič od roku 2004 do 2008...teraz čistím fiktívnych ľudí na sociálke a mám len rodné čísla...neviem či sú to slováci, či sú to česi, neviem ako a kde zistiť mená ...ani na registroch zdravotných poisťovní ani v sociálke sa mi to nepodarilo...neviem už kam z konopí, viem len, že tie mená musím čo najskôr vypátrať
    Požiadaj SP písomne o vystavenie zoznamu poistencov. Z toho zistíš, či sú odhlásení, alebo ešte stále v evidencii SP. Alebo ten zoznam už máš a je bez mien ?

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (6)
    Lianka, drobeceva, vieraaaa, Stefan2005, Zdenka175, promont maja
    6

    judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

    judita1971
    Ja som mala tiež fiktívnych ľudí na Sociálnej poisťovni a tí mi vznikli zlým rodným číslom , mala som rodné číslo ale aj meno a priezvisko osoby, vedela som, že takí u nás nikdy nepracovali. Nahlasovať som ich určite nikdy nenahlasovala. Jeden čas sa však prílohy mesačných výkazov do sociálnej poisťovne skenovali a zrejme to vzniklo zlým oskenovaním. Výkazy som vypisovala ručne do predpísaného tlačiva, mala som napr. že mala byť 5 a počítač ju prečítal ako 6. Inak si to neviem vysvetliť, lebo pri kontrole výkazov som mala rodné číslo správne .

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    frk je v tom, že sociálka tvrdí, že to rodné číslo nie je prihlásené...preto ho vedú ako fiktívneho...mzdy a personalistiku za staré roky viedlo a ako sa zdá tak hlavne neviedlo viacero firiem, doklady podklady a celé zložky sa jednoducho vyparili...komplet sa vymenili aj ľudia a vedenie v tej zabordelovanej firme...skrátka nemám ako zistiť kto sa za tými rodnými číslami fiktívnych ľudí skrýva...nemám výkazy, nemám výplatné listiny, nemám nič o čo by som sa mohla zadrapiť...

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Fiktívni ľudia vznikli v SP zle nastaveným SW u dohodárov, kedy došlo k zmene v registrácii (tuším od 1.4.2004?). Mala som ich vo viacerých firmách

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    meno, priezvisko, bydlisko podľa rodného čísla je schopná zistiť Evidencia obyvateľov u Polície. Robia to za poplatok v kolkoch... voľakedy to bolo 50 Sk, teraz netuším.

    ako zistiť meno keď mám len rodné číslo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.