Zavrieť

Porady

výber zvuku z prezentácie powerpoint

Dobrý deň.
potreboval by som poradiť, ako si z powerpoint prezentácie stiahnutej z netu, vytiahnem zvuk a prekopírujem na disk.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    regain Pozri príspevok
    Dobry den.
    Vie mi niekto poradit ci sa da nejak vytiahnut zvukova stopa z pps prezentacie powerpointu? Ak hej tak ako? Mam totiz jednu prezentaciu s vybornou melodiou,ktoru by som si rad dal do mobilu a nikde na nete ju neviem najst.
    Prip. ako si spravim zaznam zvuku pri prehravani prezentacie.Akym programom...
    Dakujem za rady.
    Dá sa. V prvom rade ale musíš zmeniť typ súboru z .pps na .ppt (prepíšeš koncovku súboru), aby sa to neotváralo automaticky ako prezentácia, ale v aplikácii Power Point na editáciu.

    Potom je to uži jednoduché - stačí uložiť prezentáciu ako HTML stránku (cez voľbu "Uložiť ako"). Vtedy sa zvuk uloží do samostatného súboru.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    bobino38 Pozri príspevok
    Dobrý deň.
    potreboval by som poradiť, ako si z powerpoint prezentácie stiahnutej z netu, vytiahnem zvuk a prekopírujem na disk.
    Veľmi jednoducho. Otvor si prezentáciu v Power Pointe, z menu Súbor vyber "Uložiť ako..." a tam zvoľ možnosť "Webová stránka *.html". Po uložení budeš mať jeden súbor .htm a pri ňom adresár s rovnakým názvom ako tento súbor. V tom adresári nájdeš jeden súbor vo formáte .wav - to je tá hudba, použitá v prezentácii.

    Pokiaľ je prezentácia samospúšťacia (s koncovkou .pps), prepíš najprv koncovku na .ppt, aby sa prezentácia nespúšťala, ale otvorila na editáciu.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Ty si neprepísal koncovku súboru pps na ppt ale ppt doplnil. Prikladám ti tvoj súbor vo formáte ppt, tiež aj návod, ako máš súbor uložiť, aby si sa dostal k pesničke. Ak uložíš vo formáte htm/html(webová stránka), súbor sa rozšifruje a vznikne adresár, v ktorom nájdeš pesničku vo formáte wav pod názvom soundxxx, kde xxx je číslo.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    regain Pozri príspevok
    No mne to treba tusim uplne po lopate... ako to ulozim ako HTML? Inak neviem ci som prepisal koncovku... ziadna sa mi nejak nezobrazuje-neviem kde si nastavim zobrazovanie koncovky.Iba som subor premenoval na .ppt ???
    Stačí, keď si otvoríš najprv powerpoint. V menu dáš otvoriť súbor pps, ten sa ti automaticky nespustí a potom si ho dáš ULOŽIŤ AKO(alebo SAVE AS) a vyberieš si z možností.

    regain je offline (nepripojený) regain

    regain
    Dobry den.
    Vie mi niekto poradit ci sa da nejak vytiahnut zvukova stopa z pps prezentacie powerpointu? Ak hej tak ako? Mam totiz jednu prezentaciu s vybornou melodiou,ktoru by som si rad dal do mobilu a nikde na nete ju neviem najst.
    Prip. ako si spravim zaznam zvuku pri prehravani prezentacie.Akym programom...
    Dakujem za rady.

    regain je offline (nepripojený) regain

    regain
    No mne to treba tusim uplne po lopate... ako to ulozim ako HTML? Inak neviem ci som prepisal koncovku... ziadna sa mi nejak nezobrazuje-neviem kde si nastavim zobrazovanie koncovky.Iba som subor premenoval na .ppt ???

    fedor39 je offline (nepripojený) fedor39

    fedor39
    Dobrý deň,
    poradí mi niekto, ako získať zvuk zo súboru PowerPoint PPS ? Existuje nejaký konverzný program, ktorý by to bol schopný urobiť?
    Ďakujem

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    fedor39 Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    poradí mi niekto, ako získať zvuk zo súboru PowerPoint PPS ? Existuje nejaký konverzný program, ktorý by to bol schopný urobiť?
    Ďakujem
    Kupodivu ide to urobiť programom POWERPOINT.

    1. Otvoríš si powerpoint
    2. Dáš otvoriť súbor
    3. vyberieš si ten svoj súbor pps
    4. Dáš to uložiť ako web stránku.
    V podadresári sú všetky fotky a aj hudba.

    Ak by bolo treba heslo, tak si ho musíš zistiť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.