Zavrieť

Porady

Plastové okná, zistenie pravosti...

Ahojte,

Zaujímalo by ma, či sa dá rozpoznať, že mi dodávteľ dodal plastové okná, ktoré som si objednal...

Uvediem príklad :

Objednané okná - Profil Rehau Brillant s kovaním winkhaus.

Viem zistiť, že to čo mi príde je daný profil... Čo sa týka kovania, tak tam predpokladám, že to bude na ňom vyrazené, ale ako je to z profilom okna ?

Proste sa mi jedná o to, či nedostanem iné ako objednám, jednoducho podvod...


Ako to je
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Niektorý výrobcovia to píšu na bok profilu.Názov ,norma .A vždy je to páskach ktorými je profil obalený.Tvar profilu vlastnosti rezy nájdete na stránkach výrobcu.
    Naposledy upravil 220870 : 29.08.10 at 07:14
    P9230041.jpg  

    day je offline (nepripojený) day

    day
    100% istotu mat nebudes, preto sa odporuca kupit okna u vacsich, na trhu dlhsie posobiacich predajcov

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Majky11 Pozri príspevok
    Ahojte,

    Zaujímalo by ma, či sa dá rozpoznať, že mi dodávteľ dodal plastové okná, ktoré som si objednal...

    Uvediem príklad :

    Objednané okná - Profil Rehau Brillant s kovaním winkhaus.

    Viem zistiť, že to čo mi príde je daný profil... Čo sa týka kovania, tak tam predpokladám, že to bude na ňom vyrazené, ale ako je to z profilom okna ?

    Proste sa mi jedná o to, či nedostanem iné ako objednám, jednoducho podvod...


    Ako to je
    V predajni zvyčajne býva vystavený prierez profilu, alebo nejaké vzorové okná toho profilu. Dobre si pozri ten profil, zapamätaj si ho a porovnaj s tým, čo máš doma.

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    Treba sa pýtať na počet tesnení,tvar výstuže a robiť sa,že tomu rozumieme.Potom si nedovolia oklamať.

    Plastové okná, zistenie pravosti...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.