Zavrieť

Porady

Masaker v Devínskej Novej Vsi

mám rada spoločnosť, ale som rada aj sama so sebou, milujem svoju rodinu ...viac
Čo sa to, preboha, stalo dnes v Bratislave? Som z toho úplne šokovaná. Úprimne súcitím s postihnutými rodinami a prajem im veľa síl na prekonanie tohto strašného zážitku. Kto vie nejaké nové informácie, napíšte. Nevedela som narýchlo, do ktorej rubriky to zaradiť. Ak som to zaradila zle, prosím o prepáčenie.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
makiki makiki

makiki je offline (nepripojený) makiki

nemudrujem pisal som moj nazor a nestrielal som ale dobre si pamatam ako tu vyse polovica fora pisala po probleme pri byvalej vlade ako ste hned kazdeho odvolavali
cim nehovorim ze za toto moze spisiak alebo lipsic
a vidno degeneraciu mediami ked pre vas su futbalovy fans len bandou opilcov mozte si gratulovat
2 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Musim reagovat na diskusiu. Prepanakrala, vy ste schopni este aj tu sa dotahovat a podpichovat? Ved sa(predpokladam) nepoznate, tak neutocte na seba. Spytujete sa na moralku dneska, ale sami ju ihned podkopete svojimi akcnymi reakciami. Prosim, nechajte kazdeho vyjadrit svoj nazor, odpovedajte len na otazky, reagujte len na podnet pisatela. O tom je sloboda, porozumenie a respekt. Dakujem vopred za trpezlivost pri citani mojho postrehu.
4 0
tom_i tom_i

tom_i je offline (nepripojený) tom_i

Koľko otáznikov vyvoláva táto tragédia?
Bol to zúfalý otec, ktorého syn drogoval? Bol to samotný narkoman? Bola tá vystrielaná rodina spojená s dílovaním drog? Ak áno, dokedy bude polícia len sledovať dílerov? Muselo to zájsť tak ďaleko? Museli pri tom zomrieť nevinný? Je strašné kam sa hrnie nielen naša spoločnosť, ale celý svet. Mamon, drogy, násilie, nevraživosť, ... nie len že človek nepozná človeka, ale pomaly brat brata. Strašné.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
tom_i
Junior Member

Členom od: 30-10-08
Príspevky: 8
Súhlasil: 2x
Získal 2 súhlasov
v 1 príspevku Re: Už je to tu !
Búchač a je pripravená? Ale môžem otázku otočiť aj opačne, dá sa na takúto situáciu pripraviť?
Veď práve ...to som chcel naznačiť ....že NEDÁ
Poniektorí z ctených prispievateľov / bez urážky - ctím si každého / si ale fakt myslia , že policajt by mal mať pomaly nejaký radar , vyhľadávač na problémy ...
Ale to už by v našej polícii stačil len jeden človek . Ten by to v pohode zmákol , ešte ani plat by nebral , robil by to pre zábavu ...

Meno ?...
Neviete ....kľudne ho dám ...aj už ho niekto nafilmoval ...

0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať