Zavrieť

Porady

Názov čajovne

:-)
Dobrý deň, v časovom horizonte 2-3 týždne budem otvárať jednu čajovňu. Jedna z vecí, ktoré zatiaľ nemám celkom doriešené je názov . Skúste dať nejaké tipy ako by ste ju nazvali. Mala by byť zameraná hlavne na vodné fajky. Vopred vám veľmi pekne ďakujem
Usporiadat
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Jano69 Pozri príspevok
Takže mám si dať názov Tea Time?
Áno, vychádza najlepšie číslo, ale musíš to mať napísané spolu, inak to získava úplne iné číslo.
Zadaj si do googla a uvidíš aké formy tea time existujú a čomu sa weby venujú.

Skús si to ešte prejsť s numerológom, aby bola väzba na tvoj dátum narodenia.
Sú rôzne školy numerológie, ja dôverujem chaldejskej, viem si to odôvodniť.
Dôležitý je aj dátum založenia firmy. Niekedy sa vhodný dátum objaví raz za rok.

Ešte som si skontrolovala názov svoj, dcérin - majú toto číslo, syn má iné, ale že viem že konzultoval.

Teatime- je v tom predmet podnikania, ľahko zapamäteľné, z môjho pohľadu až univerzálne pre čajovňu. Pekné, vhodné. Krátke, výstižné.
Už si len postrážiť doménu.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

rickman Pozri príspevok
Tiez sa mi paci TeaTime. Dokonca mas este aj volnu .sk, .eu a .co domenu "tea-time".
Ak bude brať ohľad na numerológiu, neviem ako sa kvalifikuje pomlčka.
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

korela Pozri príspevok
Ak bude brať ohľad na numerológiu, neviem ako sa kvalifikuje pomlčka.
Tak verzia bez pomlcky nie je volna.
0 0
Jano69 Jano69

Jano69 je offline (nepripojený) Jano69

:-)
No, horšie je, že existuje jedna s.r.o s názvom Tea Time
http://www.123dodavatel.sk/detail/163676-tea-time-s-r-o
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Jano69 Pozri príspevok
No, horšie je, že existuje jedna s.r.o s názvom Tea Time
http://www.123dodavatel.sk/detail/163676-tea-time-s-r-o
V tom by som problem nevidel, firma sa nemusi volat rovnako ako sa oznacuje prevadzka.
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

čo povieš na toto?
čajovňa "čajanfaj"
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ja by som navrhla, ak ste ochotní sa pridať, nemusíte uvádzať mestá kde sa nachádzajú jednotlivé čajovne, ale nebolo by dobré uviesť reálne názvy vám známych existujúcich čajovní na Slovensku? Aspoň by sme videli, ako si s tým poradili ostatní, a čo v človeku názvy evokujú?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Možno sa to niekomu hodí aj mimo tejto témy.

http://www.petr-novotny.cz/P%C5%99es...9/Default.aspx presmyčky


Návod na vygenerovanie vhodného názvu za predpokladu, že poznáme hodnoty číselné abecedy, kto by mal záujem o numerologický prístup.
Tabuľku môžem doplniť.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

korela Pozri príspevok
Možno sa to niekomu hodí aj mimo tejto témy.

http://www.petr-novotny.cz/P%C5%99es...9/Default.aspx presmyčky


Návod na vygenerovanie vhodného názvu za predpokladu, že poznáme hodnoty číselné abecedy, kto by mal záujem o numerologický prístup.
Tabuľku môžem doplniť.
Co mas stale s tou numerologiou? Dobry nazov je o psychologii.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Čajafajka u Janka
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

bettylou Pozri príspevok
Čajafajka u Janka
Ja by som urcite do nazvu nezahrnal fajcenie. Vsetko smeruje k uplnemu zakazu fajcenia v podnikoch, a potom by nazov vyznieval smiesne.
2 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

a čo
Jánošova čajovňa
1 0
Jano69 Jano69

Jano69 je offline (nepripojený) Jano69

:-)
Zatiaľ som na 90% rozhodnutý pre názov Tea Time. Ak ešte máte niekto nejaké nápady, napíšte Určite tam nechcem dávať svoje meno, mne to pripadá také "krčmové". Ak by som otváral krčmu, tak dám kľudne názov Krčma u Janka ale na čajovňu sa mi to nehodí.
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

Flavor Tea
0 0
Jano69 Jano69

Jano69 je offline (nepripojený) Jano69

:-)
Tartarus Pozri príspevok
Prepáčte za otázku mimo témy ale ja by som ťa chcel poprosiť či by si mi ked sa ti tvoj podnik toršku rozbehne napísať či sa to otvárať oplatí a nejaký priemerny mesačný zisk ak by si bol taký dobrý.O otvoreni čajovne už dlhší čas premýšľam ale stále som sa nejko neodhodlal lebo mi väčšina ľudi hovorí že na vodných fajkach,kave a čaji nezarobym .
Ak len začínaš podnikať začni s niečím, k čomu máš vzťah. Ak to urobíš kvalitne, zarobíš na tom. Od čajovne zas nemôžeš čakať nejaké 100 tisícové zisky. Ináč, kde ju chceš otvárať?
0 0
Jano69 Jano69

Jano69 je offline (nepripojený) Jano69

:-)
Tartarus Pozri príspevok
No to je ten problem že v Košiciach a tu je ich už mnoho na ktoré su ľudia zviknutý AHL,smallvile,letom svetom atď. takže preraziť by nebolo jednoduché.A počul som že všetky takéto podniky v centre KE maju aj pravidelné holohlavé návštevy a to si neviem predstaviť že by som mal konkurovať cenou,platiť nájom a ešte nejakým výpalnikom to by som raz dva skrachoval a to ešte nejaké tie problemy s konkurenciou ktoré by určite boli.A okrem centra sa to inde otvárať neoplatí lebo tam chodia hlavne mladý väčšinov neplnoletý ľudia a ty radšej vyrážajú do mesta čo najďalej od rodičov a nejaké opletačky z rodičmi to za to nestojí.A nejaká čajovňa sa možno objavý aj v Auparku čo je už vo výstavbe a to by bol posledný kliniec do podnikatelskej rakvy.
Ak to vidíš takto tak čo riešiš?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať