Zavrieť

Porady

ako ďalej?

Podl'a Vašich rád sa mi podarilo založit' s.r.o., mám živnostensky list, zápis v OR, a DIČ. Z OR mi však neposlali žiadny dokument. Teraz, ked' chcem zriadit' v banke účet, tak mám predložit' výpis z OR.Ako si mám vybavit' IČ pre DPH ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    vieraf Pozri príspevok
    Podl'a Vašich rád sa mi podarilo založit' s.r.o., mám živnostensky list, zápis v OR, a DIČ. Z OR mi však neposlali žiadny dokument. Teraz, ked' chcem zriadit' v banke účet, tak mám predložit' výpis z OR.Ako si mám vybavit' IČ pre DPH ?
    Do návrhu si zaškrtla osobné prebratie alebo doručenie poštou ? Ak osobne, musíš si to ísť prevziať. Ak poštou, tak si vyznač obchodné meno na schránku, by Ti to vedeli doručiť ak to pošlú na obchodné meno spoločnosti a doručovateľka aby ti to vedela správne doručiť. Aj keď si myslím, že to môžu doručiť na meno konateľky. Tie prvé zloženky z registra obchodu a živnosti zahoď, to ti určite príde skôr ako papiere z OR... O tom sa tu už tiež písalo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.