Zavrieť

Porady

Rýchlosť www.porada.sk

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
V posledné dni mám problém s rýchlosťou. Nekonečné čakanie na každé načítanie novej témy, profilu.....Tiež ste postrehli spomalenie, alebo je chyba na mojej strane?
Usporiadat
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

terezamaria Pozri príspevok
Aj mne už týždeň ide veľmi pomaly alebo vôbec. Ostatné stránky mi idú normálne, takže to bude len a len vinou Porady, zrejme sa na stránke pracuje. Škoda, že to nie je hore napísané, tak ako to už pár krát bolo.
Tak neviem, môj príspevok by sa možno hodil aj do témy "Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo" , lebo ma potešilo, že chyba nie je asi v mojom PC. Tento problém s poraďáckou stránkou mávam aj ja. Nič škodoradostné , len sa mi uľavilo uff-uff, že nemusím utekať kúpiť nový PC , lebo som si myslela, že ten, ktorý mám, chudák už asi nevládze, veď nie je nové bábätko ...
5 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
načítavanie je fakt pomalé, horšie je, že badám výskyt aj určitých anomálií - napr. označil som príspevok za užitočné, a objavilo sa (-1) - tak som to radšej zrušil...
5 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Stefan2005 Pozri príspevok
načítavanie je fakt pomalé, horšie je, že badám výskyt aj určitých anomálií - napr. označil som príspevok za užitočné, a objavilo sa (-1) - tak som to radšej zrušil...
Štefan presne toto sa stalo aj mne, označením užitočného sa mi ukázalo -1, tiež som to radšej zrušila. Možno nám Richard bude hore písať, kedy pôjde Porada pomaly, resp. nepôjde skoro vôbec.
2 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
Načítavanie je pomalé alebo sa vôbec nedá dostať na stránku, ale čo ma rozladilo ešte v piatok bolo to, že som sa vôbec nevedela na poradu prihlásiť. Stále mi vypisovalo, že zadávam zlé heslo. To heslo poviem aj o polnoci, keďže ho tu používam od začiatku, takže v žiadnom prípade som ho nezabudla.
Skúšala som sa prihlásiť z PC, z notbuku a napokon som to skúšala aj na dvoch iných PC a nič. Nakoniec som to vzdala a požiadala o vygenerovanie nového hesla.
Neviem, čo si mám o tom myslieť, stalo sa to už niekomu z vás?
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať