Zavrieť

Porady

reklamácia obuvi - zodratá podrážka

Ahojte,

akú mám šanci, že úspešne reklamujem obuv, keď je zodratá podrážka? Topánky - športovejšie som kúpila cca pred 3/4 rokom. Cez leto veľmi nenosila, ale zrazu som si všimla, že na pravej topánke je zodraná podrážka. Ľavá topánka nie je tak výrazne zodratá... BTW - nekrívam
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

    kaco11
    osobný názor nie. Keby sa odlepovala alebo niečo podobné, pochopím, ale neviem si predstaviť to zdôvodnenie v predajni. Viete čo . Ja som ich v podstate ani nenosila a v skrini sa mi zodrali? /bez urážky/

    JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

    JAJA11
    kaco11 Pozri príspevok
    osobný názor nie. Keby sa odlepovala alebo niečo podobné, pochopím, ale neviem si predstaviť to zdôvodnenie v predajni. Viete čo . Ja som ich v podstate ani nenosila a v skrini sa mi zodrali? /bez urážky/
    Dôležité je, kedy ste ich kúpili. Ak sa tá podrážka zodrala 2 mesiace po kúpe, tak by som to určite reklamovala. Ak ich máte viac ako pol roka, je to asi ťažko uznateľná reklamácia. Len v tom prípade, ak by boli celé ako nové a podrážka neúmerne zodratá.
    Ja som kedysi zodrala podpätky na čižmách za 2 mesiace a reklamáciu mi uznali a opravili ich. Keď sa mi však podrážka na nich prederavila ani nie pol roka po kúpe tak som ich znova reklamovala a vrátili mi peniaze
    Aj rýchle opotrebenie niektorej časti obuvi je dôvodom na reklamáciu. Hlavne ak sa jedná o drahšiu obuv
    Až teraz som si všimla, že píšete 3/4 roka, takže už asi nie, ale skúsiť môžete
    Naposledy upravil JAJA11 : 08.09.10 at 11:59 Dôvod: doplnenie

    andreawww je offline (nepripojený) andreawww

    andreawww
    Takže som to išla skúsiť a vybavila som to... bez frflania mi topánky zobrali a vrátili peniaze. Predsa len - topánkam, ktoré sú označené ako vychádzkové by sa asi nemali brutálne zničiť podrážky do polroka... Alebo som možno mala iba šťastie na predavačku - kto vie...

    reklamácia obuvi - zodratá podrážka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.