Zavrieť

Porady

BIO KRB NA TEKUTÉ BIO PALIVO (bio krby)

Kúpili sme cez e-shop REACTION závesný bio krb na tekuté bio palivo. Je pekný (každý sa hned nad ním pozastaví), elegantný, účelný (pekne vyhreje miestnosť a dokonca keď haprovali radiátori tak nás dosť zachranil, keďze máme malé bábo a aby neochorela). Super kúpa, odporúčam každému.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    terinka1 Pozri príspevok
    Kúpili sme cez e-shop REACTION závesný bio krb na tekuté bio palivo. Je pekný (každý sa hned nad ním pozastaví), elegantný, účelný (pekne vyhreje miestnosť a dokonca keď haprovali radiátori tak nás dosť zachranil, keďze máme malé bábo a aby neochorela). Super kúpa, odporúčam každému.
    A za koľko si ho kúpila? Ja keď som zháňal pred rokom do bytu v Tatrách tak u nás oproti Polsku boli všade drahšie min. o 40-50% nakoniec som kúpil v Nowom Targu a stále tam kupujem aj bioalkohol nakoľko je tam o 40% lacnejší ako u nás.
    http://www.zipkominki.pl/joomla15/
    http://www.zipkominki.pl/joomla15/in...=105&Itemid=99

    magda13 je offline (nepripojený) magda13

    magda13
    Dobrý deň, mohli by ste mi poskytnúť informáciu, aký bio krb ste si zakúpili? Ďakujem

    clerc je offline (nepripojený) clerc

    clerc
    Ja som si kúpil biokrb zo Slovenskej internetovej predajne (nakoniec vysvitlo že Poľskej výroby) kde boli ceny podobné ako v iných e-shopoch v Európe, naviac mi ochotne poskytli podrobné informácie a poradili pri výbere. Nakoľko bývame v činžiaku vybrali sme si malý prenosný krb, ktorý sa dá položiť hocikde napr. na konferenčný stolík.
    48-146-thickbox.jpg  

    BIO KRB NA TEKUTÉ BIO PALIVO (bio krby)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.