Zavrieť

Porady

Treba mat zivnost a pod.?

Zdravim planujem zalozit internerovy autobazar treba na to zivnost? Ako to bude vlasnte zo ziskom ? platenie zdravotnej,social. poistovne a ostatne veci? Ak by sa mohol niekto rozpisat bol by som velmi rad. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    na začiatok napr.
    http://podnikanie.ako-investovat.sk/...rnetovy-obchod
    http://podnikanie.ako-investovat.sk/...zenie-zivnosti

    + prelúskaj trochu poradu,použi vyhľadávač,sú tu stovky zaujímavých tém

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Ja chcem založiť internetové zváračstvo.

    Chcem len sedieť doma a sem-tam chodiť do banky kontrolovať účet, ako prichádzajú uhrady.

    Ale akosi nikto sa nechce so mnou dohodnuť, aby mi niečo zaplatil...

    Laco-monter Pozri príspevok
    Ja chcem založiť internetové zváračstvo.

    Chcem len sedieť doma a sem-tam chodiť do banky kontrolovať účet, ako prichádzajú uhrady.

    Ale akosi nikto sa nechce so mnou dohodnuť, aby mi niečo zaplatil...

    Dakujem za krasny prispevok, som v tomto amater a ziadam o pomoc a ako rychlo sa mi dostalo pomoci... Jedna sa mi o to ze to ma byt portal takze ja nebudem nic predavat ani kupovat ludia si tam budu inzerovat svoje vozidla na predaj ...

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    Laco-monter Pozri príspevok
    Ja chcem založiť internetové zváračstvo.

    Chcem len sedieť doma a sem-tam chodiť do banky kontrolovať účet, ako prichádzajú uhrady.

    Ale akosi nikto sa nechce so mnou dohodnuť, aby mi niečo zaplatil...

    a načo budeš chodiť do banky veď už je aj internetbanking...

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    MartinkoB Pozri príspevok
    Dakujem za krasny prispevok, som v tomto amater a ziadam o pomoc a ako rychlo sa mi dostalo pomoci... Jedna sa mi o to ze to ma byt portal takze ja nebudem nic predavat ani kupovat ludia si tam budu inzerovat svoje vozidla na predaj ...
    budeš to robiť zdarma???
    potrebuješ živnosť... predmet podnikania: sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti...

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    MartinkoB Pozri príspevok
    Dakujem za krasny prispevok, som v tomto amater a ziadam o pomoc a ako rychlo sa mi dostalo pomoci... Jedna sa mi o to ze to ma byt portal takze ja nebudem nic predavat ani kupovat ludia si tam budu inzerovat svoje vozidla na predaj ...
    A potom z čoho budeš mať ten zisk?

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    marjankaj Pozri príspevok
    A potom z čoho budeš mať ten zisk?
    ..šak hovorím, že ako to ma byť,

    len sedieť doma pri počítači a kontrolovať úhrady ..

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    MartinkoB Pozri príspevok
    Dakujem za krasny prispevok, som v tomto amater a ziadam o pomoc a ako rychlo sa mi dostalo pomoci... Jedna sa mi o to ze to ma byt portal takze ja nebudem nic predavat ani kupovat ludia si tam budu inzerovat svoje vozidla na predaj ...
    no len si to dobre premysli, ak chceš byť úspešný, nakoľko webov, kde sa predávajú autá je pomerne dosť a majú už aj svoje meno... takže ak chceš byť úspešný skús zaujať niečim špecifickým...

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Laco-monter Pozri príspevok
    ..šak hovorím, že ako to ma byť,

    len sedieť doma pri počítači a kontrolovať úhrady ..
    No to asi dopadne ako aj ty. Kto by mu za to zaplatil?

    Aj ja sedím doma pri počítači a nič z toho.Nemal by som ti poslať faktúru? Možno sa to rozbehne.

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    Laco-monter Pozri príspevok
    ..šak hovorím, že ako to ma byť,

    len sedieť doma pri počítači a kontrolovať úhrady ..
    a čo myslíš, autovia autobazareeu ako fungujú... tiež sedia doma občas prihodia nejaký ten baner a kontrolujú úhrady

    mohlo by to fungovať, cez nejakú autorizačnú sms, alebo zverejnenie inzerátu až po úhrade... len probém vidím, v zatiaľ nulovej návštevnosti...
    Ice dive Pozri príspevok
    a čo myslíš, autovia autobazareeu ako fungujú... tiež sedia doma občas prihodia nejaký ten baner a kontrolujú úhrady

    mohlo by to fungovať, cez nejakú autorizačnú sms, alebo zverejnenie inzerátu až po úhrade... len probém vidím, v zatiaľ nulovej návštevnosti...
    presne takto funguje profesia,autobazar ma prijmy cez bannery na hlavnej stranke ja som skor za alternativu 2
    Velmi pekne dakujem za niektore prispevky dost mi pomohli

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.