Zavrieť

Porady

Vytahovacia postel

Dobry den,chceli by sme urobit v byte vyvysene podium,pod ktorym by bola vytahovacia postel.Nevie mi niekto poradit,resp.zaslat nejaky nacrt,projekt tej konstrukcie,a vsetky technicke a ine veci,co sa toho tykaju....Alebo poskytnut kontakt na nejakeho stolara,ktory s tym ma uz skusenosti....Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    pozri sem, je tu zopár variánt vysúvacích postelí.Fakt pekné, možno si niečo vyberieš. http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/...racie/5030496/

    Ak chceš kontakt,asi by si mala napísť odkiaľ si,možno niekto poradí

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    v jednom fantastickom videu som videla postel, kt. bola v stavanej skrini, ale nie tak klasicky otvoris skrinu a vyberies postel...

    ale normalne vstavana skrina s polickami, kt. boli vyuzite a cely panel o sirke postele sa otocil o 180 stupnov a az tam bola tato postel, kt. vysunuli dole, mala normalne nohy, klasicke rosty lamelove a matrac tiez podla potreby... vyzeralo to vyborne!

    Ekonomka-SR je offline (nepripojený) Ekonomka-SR

    Ekonomka-SR
    dobrý deň Martinka,
    neviem z ktorého regiónu pochádzate. Osobne poznám jedného šikovného a hlavne kvalitného stolára. Mojej známej robil vysúvaciu postel, susede nábytok a kuchyňu do celého bytu. Veľmi si vychvaľujú jeho prácu. Robí zákazky v Bratislavkom a Trnavskom kraji. Ak máte záujem, môžem Vám dať kontakt a následne Vám môže urobiť návrh a cenovú ponuku.

    S pozdravom

    Ekonomka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.