Zavrieť

Porady

odmena drazobky..je to normalne?

potrebujem radu..je normalne ak si drazobna spolocnost uctuje po drazbe takte naklady?vydrazena suma z nehnutelnosti 15840e..dlzna suma bola 4600e a drazobka si nauctovala odmenu a naklady vo vyske 7200e.je toto v poriadku?
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Flinstone Pozri príspevok
neviem či v čase keď si SBS-ky účtuju za ostrahu objektu okolo 5-8 eur za hodinu či by obhájil... ono v detailnom rozúčtovaní by to mohlo vyzerať naozaj zaujímavo...
všetko sa dá, keď sa chce a okrem toho je volná tvorba cien...a olrem toho- to sú ( tie sbs) veľké kurviská s prepáčením...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

floos Pozri príspevok
aby som vas uviedla do obrazu..cestovne?no mal to k bytu 2min autom..pes?ziaden..nechodil ako sbs ale ako konatel drazobky,aj ked jeho zamestnankyna sa vyjadrila,ze chodil ako sbs..ziaden preukaz sbs neukazal.a nerozumiem ak by si aj uctoval "cestovne" tak len preto ze nosil zasielky ktore stacilo podat na postu..ale "mal to vraj po ceste"a vobec nerozumiem preco by mal nosit zasielky ako sbskar..takze vobec nerozumiem ako si mohol take nieco nauctovat a ked na to mal pravo,preco nechce predlozit vyuctovanie nakladov aj ked podla zakona to urobit musi pokial viem.
prečo som si ja doteraz myslel, že si chlap?
0 0
floos floos

floos je offline (nepripojený) floos

taku sbs si zalozim aj ja..ziaden zamestnanec len ja sama a na auto si dam nalepit nalepku zasahove vozidlo zrejme to staci..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

floos Pozri príspevok
taku sbs si zalozim aj ja..ziaden zamestnanec len ja sama a na auto si dam nalepit nalepku zasahove vozidlo zrejme to staci..
V sbs-kách nieje nikdy nič čisté..., to sú len formy na zakrytie iných " obchodov "( ako napr. tvoj prípad a tá dražba...)
0 0
floos floos

floos je offline (nepripojený) floos

nieje to moj pripad len potrebujem info pre znamu ale zrejme to pojde riesit len s advokatom a sudom.resp.som citala,ze konanie drazobnych spolocnosti ma pravo kontrolovat ministerstvo vnutra sr tak sa obratit tam
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

Stanislav 1975 Pozri príspevok
V sbs-kách nieje nikdy nič čisté..., to sú len formy na zakrytie iných " obchodov "( ako napr. tvoj prípad a tá dražba...)
zas tak všeobecne by som to netvrdil... to máš ako u policajtov... jeden skorumpovaný pokazí meno stovke poctivých...
0 0
arimi arimi

arimi je offline (nepripojený) arimi

ked vyplatím dlh ešte pred dnom dražby, budú mi účtované náklady od dražobnej spoločnosti?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať