Zavrieť

Porady

Referendum 2010 - téma dňa - treba zažiť, treba vidieť do budúcnosti...

Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Boli ste, pôjdete alebo sa neplánujete zúčastniť dnešného referenda?
Ja len, že aby sa potom predišlo na Porade takým témam a príspevkom, ako:
- načo nám je 150 poslancov
- robia si čo chcú, veď ich chráni imunita
- prečo sa za štátne /t.j. naše peniaze/ kupujú také drahé autá /nad 40 tis. €/
- načo platíme koncesionárske poplatky
- tlačový zákon
- nemám čas ísť voliť, keby sa tak dalo cez internet...

Toto všetko dnes závisí len od Vás... Tak aby ste potom v budúcnosti nehundrali...
Ja som už voliť bola - ráno cestou na nákup...
Do večera času dosť - aj slniečko svieti /teda aspoň u nás/...
Naposledy upravil Oliwa : 18.09.10 at 09:52
Usporiadat
Téma je uzavretá.
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

slavica Pozri príspevok
...Ach jo Dani, je to síce pravda a som o to radšej , že som vo voľbách neprispela k tomuto zoskupeniu a tak myslím, že pôjdem....keď len preto, aby som si pre seba povedala, že -som to využila
No, veď do večera je ešte dosť času na referendum.
Len sa mi nepáčia slová o farizejoch v spojení so slobodnou vôľou ísť, či neísť ...to je všetko.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

danushka Pozri príspevok
No, veď do večera je ešte dosť času na referendum.
Len sa mi nepáčia slová o farizejoch v spojení so slobodnou vôľou ísť, či neísť ...to je všetko.
Jasné ani mne sa to nepáči....je to naozaj každého rozhodnutie, ale poviem Ti, že obyčajne moje rozhodnutia intuitívne trvajú oveľa kratšiu dobu, ako pri tomto rozhodnutí, lebo viem že moje rozhodnutie niečomu pomôže...ale teraz?....a z toho mi je celkom smutno
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

evina Pozri príspevok
No daj ...
Juraj bežal referendiť
0 0
linko1 linko1

linko1 je offline (nepripojený) linko1

:-)
je mi smutno z toho, že väčšina slovákov vie iba hovoriť a nadávať prečo je toto a tamto zlé, kritizovať, ale keď môžu prejaviť svoj názor aj takto vecne, tak sa k referendu ani neunúvajú prísť ....
neviem dokedy to bude ľudom ešte ľahostajné, ved predsa štát sme my...
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

referendum nema nic s vladou, parlamentom. v referende mozeme vyjadrit svoj postoj, nazor na otazky v nom uvedene.

kazdy z nas ma moznost ovlyvnit veci bez politikov, bez rozdielu politickej orientacie

... inak je tam moznost aj NIE

farizejstvo - nic proti nikomu, moj nazor, mozme riesit, zmenit stav, bez vyhovoriek, to fico, dzurinda, ...., zobrat na seba zodpovednost

... nikoho nechcem urazit
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
evina Pozri príspevok
nepodriadila som sa vôbec ničomu....len sama sebe a svojmu presvedčeniu...
Tak to sme už dve.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
day Pozri príspevok
referendum nema nic s vladou, parlamentom. v referende mozeme vyjadrit svoj postoj, nazor na otazky v nom uvedene.

kazdy z nas ma moznost ovlyvnit veci bez politikov, bez rozdielu politickej orientacie

... inak je tam moznost aj NIE

farizejstvo - nic proti nikomu, moj nazor, mozme riesit, zmenit stav, bez vyhovoriek, to fico, dzurinda, ...., zobrat na seba zodpovednost

... nikoho nechcem urazit
Zobrali sme na seba zodpovednosť pri volebnej urne.
P.S. Ozaj, vieš, prečo nesedia všetci klamári? Lebo je len 150 miest....
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
linko1 Pozri príspevok
je mi smutno z toho, že väčšina slovákov vie iba hovoriť a nadávať prečo je toto a tamto zlé, kritizovať, ale keď môžu prejaviť svoj názor aj takto vecne, tak sa k referendu ani neunúvajú prísť ....
neviem dokedy to bude ľudom ešte ľahostajné, ved predsa štát sme my...
Stat nie sme my. Len Ludovit XIV. mohol povedat STAT SOM JA. Dnes su statom velke obchody a ti, ktori ich ovladaju. A je jedno, v ktorej je to krajine.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Lidičky ...budíček ...

Slovač je už raz taká ...furt bude pindať ...na futbale , v krčme , v MHD ...a tu na Porade tiež...

Veď to všetko bol len psychologický ťah sulíkovcov , s tým referendom ...
Veľmi dobre mali spočítané , prepočítané , od rôznych , iných hláv múdrosti prešpekulované teórie to boli ...
A výsledok ...hm , mariška , autíčka , média ...referendum o tom alebo onom ...
Matovič ešte pred týždňom - dvoma zahral divadielko v parlamente...a do karát nahral práve opozícii ...ľudia si povedali , zasmiali sa aj nad fackou Ankinou ...
Nik ma nepresvedčí o opaku ...nik ...že to bolo divadielko pre sprostú / sorrýýýýýýý/ slovač ...

A kolesá mašinerie sa budú točiť aj naďalej , úvahy o nesmrteľnosti chrústa riešiť ...

A " primadona " , hm tá tá trt vymyslí ...tak ako aj iní pred ňou ...
Pripravme si lovky , bugiľáre , peňaženky , portmonky , vrecúška a prasiatka ...životná úroveň sa zvýši ...hej , kua ej zvýši ...

Iné problémy budú , nie či sa nejaký opitý poslanec vydrbe do šancu ...či si prdel bude vyvážať v bavoro ....či si niekto z politikov cezmédia bude vypravdovať ...aneb voliti cez internet ...
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

durisovad Pozri príspevok
Stat nie sme my. Len Ludovit XIV. mohol povedat STAT SOM JA. Dnes su statom velke obchody a ti, ktori ich ovladaju. A je jedno, v ktorej je to krajine.
Ja si hovorím, že si sa treba snažiť meniť veci verejné aj keď vieme, že z 10 buchnutí ide 9 vedľa a desiate buchne na 50%.... ale aj to je niečo. Ak nebuchneme ani raz, tak nebuchneme nič ....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
slavica Pozri príspevok
Juraj bežal referendiť
...hej , správne ....aj zadnú časť tela som si utrel ...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
linko1 Pozri príspevok
je mi smutno z toho, že väčšina slovákov vie iba hovoriť a nadávať prečo je toto a tamto zlé, kritizovať, ale keď môžu prejaviť svoj názor aj takto vecne, tak sa k referendu ani neunúvajú prísť ....
neviem dokedy to bude ľudom ešte ľahostajné, ved predsa štát sme my...
Túžobne som očakávala, aby niekto založil tému o referende. A asi budem jasnovidkou, presne som odhadla, že všetci zprava, ktorí ani necekli v témach, v ktorých sa pojednávalo o neplnení predvolebných sľubov saskárov a matovičovcov dobehnú v jednom šíku hovoriť o tom, čo je čestné, správne, spravodlivé, neomylné, dôstojné, občianske, akoby sme my, čo sme prejavili svoju vôľu ignorovať nezmyselné referendum boli menejcenná rasa, zbavená svojprávnosti. Ak sa Vám uľavilo, dobrá správa pre Slovensko. Aj nám sa uľaví, ak budú saskári jasným prvenstvom plytvania peňazí daňových poplatníkov v našom podvedomí na tabuli hanby, aká na Slovensku v parlamentnej politike do ich príchodu ešte nebola.Som dojatá, ale v tejto Vašej jednote sila nie je. Nemožné do troch dní a zázraky na počkanie Slovensko obchádzajú.....
0 0
linko1 linko1

linko1 je offline (nepripojený) linko1

:-)
Danila Pozri príspevok
Túžobne som očakávala, aby niekto založil tému o referende. A asi budem jasnovidkou, presne som odhadla, že všetci zprava, ktorí ani necekli v témach, v ktorých sa pojednávalo o neplnení predvolebných sľubov saskárov a matovičovcov dobehnú v jednom šíku hovoriť o tom, čo je čestné, správne, spravodlivé, neomylné, dôstojné, občianske, akoby sme my, čo sme prejavili svoju vôľu ignorovať nezmyselné referendum boli menejcenná rasa, zbavená svojprávnosti. Ak sa Vám uľavilo, dobrá správa pre Slovensko. Aj nám sa uľaví, ak budú saskári jasným prvenstvom plytvania peňazí daňových poplatníkov v našom podvedomí na tabuli hanby, aká na Slovensku v parlamentnej politike do ich príchodu ešte nebola.Som dojatá, ale v tejto Vašej jednote sila nie je. Nemožné do troch dní a zázraky na počkanie Slovensko obchádzajú.....

ale ved tu nejde o to, kto fandí akej strane,
ja to chápem tak, že referendum je hlas ľudu či je taký alebo taký...
ale JA SAMA mám povinnosť voči SEBE a budúcnosti mojich detí, sa vyjadriť aj takto, že na voľby aj referendum pôjdem a vyjadrím svoj postoj
2 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Význam referenda chápem v niečom inom.Ak by sa refeerendum podarilo a bolo by cez 50% .Tak by to bol obrovský demokratický pokrok.Aj ten najobyčajnejší človiečik by v tomto banánistane pochpil , že má moc ktorej sa všetci tý hajzli boja a preto proti referendu tvrdo broja.Že aj on môže tresnúť päsťou po stole a povedať tej tlupe bude to tak ako chce on.Ak by toto referendum vyšlo následovali by určite dalšie.
Škoda ,ale asi málokto z vás dnes počul v slovenskom rozhlase rozprávať Dánsku diplomatku ,ktorá pôsobí na Slovensku.
3 0
day day

day je offline (nepripojený) day

dolezite si je uvedomit rozdiel, referendum ovplyvnujene MY,
nema nic so stranami a ich "velitelmi"

to hovorim ako pravidelny nevolic

ci clovek inklinujuci k pravici, lavici, kde len chce, kazdemu vadi napr. imunita, pocet "odsudenych" v parlamente
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...ešte ma tak napadlo ...

Keby chodili volebné komisie od bytu k bytu ako jehovisti , aj tak by nebol dostatočný počet hlasov ..
1 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
buchač Pozri príspevok
...ešte ma tak napadlo ...

Keby chodili volebné komisie od bytu k bytu ako jehovisti , aj tak by nebol dostatočný počet hlasov ..
A vies, ze je to dobry napad? Skoda, ze si na to neprisiel skor a nenavrhol to Sulikovi, Kedze ma v okrskovych komisiach dost ludi, mohol im dat takyto prikaz. Ak by boli taki vlezli ako su jehovisti, urcite by to malo efekt.
1 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

220870 Pozri príspevok
Význam referenda chápem v niečom inom.Ak by sa refeerendum podarilo a bolo by cez 50% .Tak by to bol obrovský demokratický pokrok.Aj ten najobyčajnejší človiečik by v tomto banánistane pochpil , že má moc ktorej sa všetci tý hajzli boja a preto proti referendu tvrdo broja.Že aj on môže tresnúť päsťou po stole a povedať tej tlupe bude to tak ako chce on.Ak by toto referendum vyšlo následovali by určite dalšie.
Škoda ,ale asi málokto z vás dnes počul v slovenskom rozhlase rozprávať Dánsku diplomatku ,ktorá pôsobí na Slovensku.
Ano, ja som povodne nechcel ist kvoli Sulikovi, ale zena ma ukecala, ze sa mam vykaslat na nejake antipatie ku konkretnej strane a ist, takze som si "obciansku povinnost" nakoniec splnil. No obavam sa, ze som to svojou ucastou nezachranil. Mal som pokusenie zalozit sem anketu, o predpokladanej ucasti na referende, kdeby boli tri moznosti:

ucast 0 - 5%
ucast 5- 10%
ucast 10 - 15%

Kto by v odpovedi tipol napresnejsie cislo, tomu by som preplatil ucast na stretnuti Poradakov

Lenze Richard by mi anketu aj tak vymazal, pretoze ako nas nedavno upozornil, politicke temy tu nebude tolerovat. Je pre mna opat zaujimave, ze ale toleruje tuto...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

day Pozri príspevok
dolezite si je uvedomit rozdiel, referendum ovplyvnujene MY,
nema nic so stranami a ich "velitelmi"
to hovorim ako pravidelny nevolic

ci clovek inklinujuci k pravici, lavici, kde len chce, kazdemu vadi napr. imunita, pocet "odsudenych" v parlamente
ójojój, keby sa mi tak chcelo hľadať blog, v ktorom som čítala, ako rozvážali petičné hárky!
Jurajku, nájdeš?
pred voľbami aj napriek moratóriu hustia do nás do poslednej chvíľky a teraz nemám pocit, žeby ma niekto za rukáv ťahal
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka Pozri príspevok
ójojój, keby sa mi tak chcelo hľadať blog, v ktorom som čítala, ako rozvážali petičné hárky!
Jurajku, nájdeš?
pred voľbami aj napriek moratóriu hustia do nás do poslednej chvíľky a teraz nemám pocit, žeby ma niekto za rukáv ťahal
Toto ???

http://matejov.blog.sme.sk/c/234922/...-neuspelo.html

lebo je toho neúrekom ...

http://www.google.sk/search?client=o...utf-8&oe=utf-8
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať