Zavrieť

Porady

Nadrozmerná obuv

Prosím o radu, kde sa dá najbližšie v okolí Trnava, Piešťany, Nitra kúpiť pekná dámska obuv č. 42 alebo či niekto neviete o šití obuvi na mieru. Vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    Dámske č.42 je dostať u Baťu, v HUMANICU, v RENO-Schuhe, firma Rieker ich tiež vyrába (ale majú dosť "starobabské" modely) a Rieker predáva každá slušná obuv....V katalogu Quelle majú tiež v ponuke 42-ky, Baťa má teraz tiež akýsi Baťa klub(aj na nete sú)-tam sa tiež dajú objednať vybrané modely na dobierku a majú aj 42-ky. Dnes to už nie je s č. 42 taká katastrofa ako v časoch, ked som mala prvý krát 17 . A človek rýchlo nakúpi v ostatných obchodoch - vojdem, spýtam sa čo majú v 42 a zväčša vzápätí odídem ale v tých horeuvedených obchodoch sa dá aj vyberať (občas).

    Veľa zdaru

    Luba

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    Môj snúbenec má tiež tento problém. Chodíme po obchodoch a už vo dverách sa pýtame, či majú trinástky...väčšinou nemajú. Sem-tam majú 12-tky a sem-tam sú mu dobré.
    Teraz zháňame lyžiarky. Som čakala, že v Capricorne budú mať od výmyslu sveta...predavač na nás vybalil, že max. do 10-tky, aj to len pár. Aj korčule mal problém kúpiť...nakoniec sa podarilo.

    Ľudia, čo si žijú "na veľkej nohe" to majú ťažké.

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Veľmi Vám ďakujem za ochotu a snahu pomôcť. V stredu sme boli v Trnave a po prechodených aspoň 10 km a presnorení všetkých predajní /to už sme mali aj nohy o číslo väčšie, čo sme ich mali také opuchnuté/ sme konečne kúpili čižmy pre dcéru. Sú to síce 40-ky, ale predavačky boli také veľmi milé a ochotné /to myslím naozaj/ že ju nakoniec do toho narvali, a keďže čižmy sú kožené, tak sa jej každý deň obúvajú ľahšie a ľahšie. Na konci zimy ich hádam ani nebude musieť rozopínať.:-)

    romo69 je offline (nepripojený) romo69

    romo69
    Jedna nadrozmerka je v BRATISLAVE v Lamači.
    www.fuxo.sk - toto je link.
    Sú to síce dosť mastné ceny, ale čo už keď si žijeme
    na veľkej nohe. Ženské čísla tam majú 42 - 46.
    Ja potrebujem 50 - 51 už sa tam chystám na nákup.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.