Zavrieť

Porady

Zmena lekára počas PN


Zdravím.
CHcem sa opýtať, či je možné počas PN zmeniť lekára, či to má vplyv na poisťovňu alebo tak.. aby neboli s tým potom ťažkosti.
Konkrétne: po úraze kolena(mimo práce) som bola na úrazovej chirurgii. Urobili rontgen, zaviazali a išla som s barlami domov. V prípade, že sa to zhorší, mi kázali prísť naspať a kontrola o niekoľko dní.
MEdzitým sa stav zhoršil, ale keďže tam robia len do 10tej doobeda, išla som za ortopédom, ktorý mi vybral z kolena krv a odporúčal ďalší postup..

Moja obvodná mi PN vypísala na základe papiera od úrazovky.
A teraz sa pýtam, či musím niekde nahlásiť, že liečbu "prebral" iný doktor, alebo ej to jedno.. aby potom s tým neboli dajaké problémy..ohľadom poisťovne a tak ..
VĎaka moc za odpoveĎ.

má niekto skúsenosť s krvou v kolene? vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Nikam nemusis nic hlasit, PN od obvodnej je OK, ta bude zhromazdovat vsetky udaje, po dolieceni ta ortoped posle zasa k nej a dostane aj informaciu, kedy ukoncit PNku.

    evatomm je offline (nepripojený) evatomm

    evatomm
    super vďaka za odpoveĎ. a keď mi ten prvý do papiera napísl, že kontrola o 4 dni, (ale ja už som u toho ortopéda) - mám na tú kontrolu ísť, alebo už nechať tak..?

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    evatomm Pozri príspevok
    super vďaka za odpoveĎ. a keď mi ten prvý do papiera napísl, že kontrola o 4 dni, (ale ja už som u toho ortopéda) - mám na tú kontrolu ísť, alebo už nechať tak..?
    A co povedal ortoped, kedy kontrola?
    Ak treba ist k ortopedovi, tak by som na chirurgiu uz nesla.
    Pripadne sa poradila s obvodnym, telefonicky.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    evatomm Pozri príspevok
    no, ortopéd kázal prísť o dva týždne na kontrolu.
    Tak to staci , ist az potom.

    nikulik je offline (nepripojený) nikulik

    nikulik
    Ahojte, chcem zmenit gynekologa ale momentalne som na pn. Musim ukoncit pn u sucasneho gynekol. a zacat novu pn u noveho, alebo staci ak prejdem k novemu a pn sa mi automatick prenasa a pokracuje akoby nic? Dakujem

    Zmena lekára počas PN

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.