Zavrieť

Porady

Vylúčenie člena Porady

Založila som túto tému v nádeji, že pre niektorých členov bude prospešné, ak sa vopred zverejnia podmienky pre vylúčenie člena. Z istého dôvodu ma to osobne zaujíma, pretože administrátor v niektorej z tlačidlových tém spomínal, že ich systém je nastavený tak, aby ony slúžili aj pre takéto opatrenie. A je jasné, že v rozsahu a obsahu tlačidiel, ani hodnotení príspevkov sa v dohľadnom čase neuskutočia žiadne zmeny.

Mňa by teda zaujímalo, či dôjde k automatickému vylúčeniu pri dosiahnutí určitého počtu tzv. zlých bodov alebo či rozhodne administrátor. A hlavne by bolo dobré vedieť, ktoré tlačidlá sa zarátavajú medzi zlé body a pri akom ich počte „spadne klec“. Myslím, že znalosť uvedeného by slúžila jednak ako prevencia, možno niekomu aj na to, aby úmyselným klikaním vyhnal iného z Porady , ale bolo by fér, ak by sa o týchto podmienkach vedelo vopred.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Petra Nová Pozri príspevok
Založila som túto tému v nádeji, že pre niektorých členov bude prospešné, ak sa vopred zverejnia podmienky pre vylúčenie člena. Z istého dôvodu ma to osobne zaujíma, pretože administrátor v niektorej z tlačidlových tém spomínal, že ich systém je nastavený tak, aby ony slúžili aj pre takéto opatrenie. A je jasné, že v rozsahu a obsahu tlačidiel, ani hodnotení príspevkov sa v dohľadnom čase neuskutočia žiadne zmeny.

Mňa by teda zaujímalo, či dôjde k automatickému vylúčeniu pri dosiahnutí určitého počtu tzv. zlých bodov alebo či rozhodne administrátor. A hlavne by bolo dobré vedieť, ktoré tlačidlá sa zarátavajú medzi zlé body a pri akom ich počte „spadne klec“. Myslím, že znalosť uvedeného by slúžila jednak ako prevencia, možno niekomu aj na to, aby úmyselným klikaním vyhnal iného z Porady , ale bolo by fér, ak by sa o týchto podmienkach vedelo vopred.
Richard Pozri príspevok
Ja som písal o zámere, nie že to takto funguje.
Zámer je taký že po X bodoch príde upozornenie a po Y by prišlo vylúčenie na X dní. Opakované vylúčenie by potom bolo už asi navždy.
alla66 Pozri príspevok
záleží po akých bodoch bude nasledovať vylúčenie... po Neužitočných alebo po NEVHODNÝCH?
...na čo vôbec zámer ...
...a prečo vôbec neužitočné , mimotémy , nevhodné ...
...na čo je to vôbec dobré ????
...veď keď už , tak tieto ...súhlasím , užitočné , zábavné úplne postačujú ...

Som ešte členom jedného fóra ...tam nie je žiadne hodnotenie , každý si vyberie to svoje , vyjadrí svoj názor , poprípade poradí a hotovo ...
Tam sa hodnotí len jedno ...nazvem objektívna slušnosť a odbornosť ...a že si med popod nos nenatierame , je tiež pravda ...
Na nadávanie a ventilovanie máme zvlášť témy ...pindacie ...
V opačnom prípade je výstraha len jedna - verejne k tomu , od príslušných moderátorov . Potom už len jedno nasleduje , vyhadzov ...
1 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ja si myslim, ze to bude uplne na nic, ak sa nebude brat do uvahy pomer dobrych a zlych bodov. Niekto sem moze prispiet dvoma prispevkami do mesiaca a za tieto dva prispevky moze vyfasovat 5 zlych bodov. Nikomu nic neporadi, dobre body neziaska ziadne.

Niekto je tu denne tri hodiny, intenzivne radi, reaguje, napise povedzme denne 30 prispevkov. Moze mesacne ziskat 50 dobrych bodov, no najde sa niekto, komu z nejakeho dovodu chemicky nezavonia a da mu 10 zlych.

To je ako keby sme chceli porovnavat mieru dodrziavania dopravnych predpisov podla toho, kolko raz rocne clovek plati pokutu. Niekto sadne za volant styri razy do roka a v priemere raz rocne plati pokutu. Iny v aute stravi dva krat dve hodiny kazdy den a tiez plati raz rocne pokutu. Z pohladu policajnych statistik su obaja rovnako "disciplinovani" vodici.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Nešlo by o neužitočné ale o nevhodné body.

Mohlo by to byť tak že si nepovieme koľko má byť takýchto bodov, ale koľko príspevkov, aby niekto nevyletel náhodou za jeden.

Ale ako vidím, tu sa ťažko presadzuje kolektívna zodpovednosť
No nič zatiaľ budem ja za zlého a nespravodlivého
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Richard Pozri príspevok
Nešlo by o neužitočné ale o nevhodné body.

Mohlo by to byť tak že si nepovieme koľko má byť takýchto bodov, ale koľko príspevkov, aby niekto nevyletel náhodou za jeden.

Ale ako vidím, tu sa ťažko presadzuje kolektívna zodpovednosť
No nič zatiaľ budem ja za zlého a nespravodlivého
No, priznám sa, že veľmi nerozumiem tej druhej vete, možno skôr tuším, že všetko zostáva po starom. Keďže vylučovanie členov tlačidlami bezprostredne nehrozí, tak sa môžme upokojiť, a kto si myslí, že tému treba uzavrieť, môže kliknúť na "vyriešené".
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Richard je to Tvoja stránka, my sme tu hostia, dobre. Ale naozaj došlo podľa mňa k situácii, kedy naozaj pomaly nevieme sa rozhodnúť kedy, ktoré tlačítko požiť. A naviac s vylúčením niektorých nickov, ktoré tu šarapatia, sa zrejme asi tiež len tak ľahko nedá nič rýchle urobiť. Ale o tom je virtualita, admin je zodpovedný, ten musí nájsť najvhodnejšie riešenie, aby jeho server šlapal ako hodinky a nedošiel o dobrých rádcov, na tomto servere poraďákov.
3 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

veľmi pekne a dobre si to napísala, bez "hostí" ako si členov pomenovala, by však žiadna Richardova stránka nebola .
Možno niky nevhodné sa naozaj nedajú rýchlo vylúčiť, ale bolo by možno dobré, aby sa pri uzatváraní témy moderátor neskrýval za anonimitu a podpísal sa pod zámok a tiež by bolo vhodné , napísať dôvod, prečo sa tá, ktorá téma uzatvára.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať