Zavrieť

Porady

Ako zariadit byt ?

Samuel
Hello,

Zháňam rady, tipy a triky ako zariadit byt, nech to spolu čo najlepšie ladí
Jediné o čo sa dá oprieť sú asi len parkety, kedže tie menené takmer určite nebudú. (Foto v prílohe, rovnaké sú v obývačke a aj v spálni).
Teraz asi vybrat farbu na stenu. Ale ako ? (Aby to ladilo s farbami parkiet?)
Akú farbu by ste tam vybrali a prečo ?
A potom ešte nábytok, ajéje.

/Ešte ma napadlo priložit foto ako to vyzerá teraz./
/parkety-stena v obývačke - strop v obývačke - stena v spálni/

Dík.
Naposledy upravil SamuelSK : 24.09.10 at 21:41
Usporiadat
dana9 dana9

dana9 je offline (nepripojený) dana9

právnik
ahoj,
manzel mi cez plece hovori (on je profesionalny dizajner :-)) aby som ti poradila, ze sa v tom byte da poriesit kopec zaujimavych veci :-)

napriklad by si si mohol zohnat samolepiacu foliu v tej tmavsej farbe z podlahy, a v perspektive ju mozes preniest na stenu,

zatial si dal do eteru prilis malo informacii na to aby sa dalo hodnotne poradit, nie je uplne zrejmy odtien prevazujucej casti podlahy (buk, dub..)
nie je jasne, ake svetlo pada do miestnosti a v ktorej casti dna, podla toho by sa dalo poradit akej farebnosti zvolit steny a nabytok (aby to miestnost bud rozjasnili alebo stlmilo)...
v kazdom pripade by ti vzhladom na vzor podlahy odporucal pouzitie bieleho nabytku
posobilo by to luxusne a odlahcene
0 0
dana9 dana9

dana9 je offline (nepripojený) dana9

právnik
velka sedacka nie je problemom na malej stene, zavisi to ale od celkovej velkosti miestnosti
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Tak som skusil ist do tej velkej sedacky (no velkej, 240cm), poslem foto, ked pride
dana9 - skusim pohladat nieco v tej bielej
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Mate nejake odporucania kde sa daju kupit zavesy ? nasiel som kopu, ale asi nic na kolajnicovy system zavesenia.. Hladam skor svetlu (bielu az kremovu) farbu a nech co najviac zatlmi svetlo (takze asi budu musiet byt skor hrubsie?)
0 0
esterka77 esterka77

esterka77 je offline (nepripojený) esterka77

najlepsie bude kupit latku, ktoru ti v obchode, u krajcira (alebo ak mate doma sijaci stroj) obsiju. ak chces tlmit svetlo, to su specialne zavesy, hrubsie, vnutri cierne vlakno, zvonku su ale svetle, vacsinou kremove, vanilkove. taku latku kupis napriklad v kike alebo v scanquilt pri mileticke.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať