Zavrieť

Porady

Power balance naramok

Zdravim nosi to niekto. Moj znamy mi ho minule pozical na chate a bol som velmi prekvapeny ze to funguje. Neviem ci to bolo nejake placebo lebo na taketo veci moc neverim. Viem ze tento naramok nosi dost znamych osobnosti (barricelo,Shaquille O'Neal, Cristiano Ronaldo, Teemu Selanne, de Niro...). Co si o tom myslite? Nosi to niekto z Vas a ma nejake realne skusenosti.

Moj zazitok s naramkom (mal som ho na sebe asi tri minuty): V stoji som sa chcel dotknut spiciek svojich noh (bez naramku) velmi tazko. Dal som si naramok a skoro som sa dotkol zemi aj dlanami. A dalsie cviky ktore mi ukazoval su aj na youtube
Usporiadat
kabaret kabaret

kabaret je offline (nepripojený) kabaret

Chcel by som sa spýtať, keď mám obvod zápästia nejakých 17 cm akú veľkosť si mám objednať ? Ďakujem
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

kabaret Pozri príspevok
Chcel by som sa spýtať, keď mám obvod zápästia nejakých 17 cm akú veľkosť si mám objednať ? Ďakujem
veď 17,nie?
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
nie 26 radsej D
0 0
kabaret kabaret

kabaret je offline (nepripojený) kabaret

čo mi hovorili tak to sa nejak označuje ta veľkosť ......
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Vie mi niekto vysvetliť, ako by mal ten náramok fugnovať? Budem vedieť lietať ako superman?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Letko Pozri príspevok
Vie mi niekto vysvetliť, ako by mal ten náramok fugnovať? Budem vedieť lietať ako superman?
a čo si tak napríklad prečítať 45príspevkov z tejto témy alebo:
http://www.google.sk/#hl=sk&source=h...w=1024&bih=645
1 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
http://nadrevo.blogspot.com/2010/04/...r-balance.html
0 0
Benko Benko

Benko je offline (nepripojený) Benko

Ahoj, vie mi niekto povedať koľko berie Nadal za to, že nosí ten náramok? Možno by som do toho šla za tie peniaze.
0 0
Benko Benko

Benko je offline (nepripojený) Benko

Možno viem niečo iné, nejde o výkon ide o reklamu. Za tú by som si nechala platiť.
0 0
Mihi Mihi

Mihi je offline (nepripojený) Mihi

Veselý človek
Ja neverím, že to môže fungovať. Podľa mňa to je reklamný ťah a ľudia sa nechajú namotať. Ak by to malo také účinky, tak by som sa možno obávala aj vedľajších účinkov...
0 0
Zoltan Miklos Zoltan Miklos

Zoltan Miklos je offline (nepripojený) Zoltan Miklos

Bývalý IT guru (teraz už len guru)... ...viac
apropo hologram: na kazdej bankovke Eura je tiez hologram a predsa ta chudera mena akosi nevie vyzdraviet a nabrat na sile... :-D
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Letko Pozri príspevok
Vie mi niekto vysvetliť, ako by mal ten náramok fugnovať? Budem vedieť lietať ako superman?
Lietať nie.

Ale keď porovnáš cenu / úžitková hodnota - - zdvihne ťa to zo stoličky
0 0
ehsan ullah ehsan ullah

ehsan ullah je offline (nepripojený) ehsan ullah

sponzor Pozri príspevok
ak mate zaujem o power balance naramky, cena 10e, su kupene priamo od oficialneho vyrobcu...
ceny 30e su len zbytocne predrazene

Zdravim, tak za tych 10€ by som bral, ale potrebujem vacsi s obvodom 21-22 cm. Je aj taka moznost?
[/QUOTE]
za tych 10 by som si zobrala aj ja ...28-39 sa MI ZDA ZBYTOCNE DRAHE...JA TIEZ POTREBUJEM VACSI OBVOD.DAKUJEM
0 0
ehsan ullah ehsan ullah

ehsan ullah je offline (nepripojený) ehsan ullah

sponzor Pozri príspevok
ak mate zaujem o power balance naramky, cena 10e, su kupene priamo od oficialneho vyrobcu...
ceny 30e su len zbytocne predrazene

Zdravim, tak za tych 10€ by som bral, ale potrebujem vacsi s obvodom 21-22 cm. Je aj taka moznost?
[/QUOTE]
0 0
zet07 zet07

zet07 je offline (nepripojený) zet07

ja som si kupil 2 flase alkoholu a dali mi k tomu 6 ks power balance naramkov), nemoze to mat taku hodnotu...je to predrazene
0 0
bcjan bcjan

bcjan je offline (nepripojený) bcjan

počul niekto o biorezonancii? tiez som tomnu neveril a odkedy som tuto liecbu podstupil - odvtedy nefajcim!!!!je to mozne ze aj ten naramok takto funguje
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bcjan Pozri príspevok
počul niekto o biorezonancii?
...áno...
tiez som tomnu neveril
...a ani neuverím ...
a odkedy som tuto liecbu podstupil
...a ani nemienim...
- odvtedy nefajcim!!!!
...daj si ešte zo dva- tri cyklusy ...
1. možno prestaneš chlastať
2. možno už nebudeš potrebovať " perník "...
3. možno k rozumu prídeš...

je to mozne ze aj ten naramok takto funguje
...skús a uvidíš........len drísty sú to...
...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kolega nosil tento náramok, minule mi hovorí, že dával si ho dole a roztrhol sa mu a ja že ako to teraz bez neho zvláda a on nato, že mu je lepšie, že ruka na ktorej náramok mal mu tŕpla, teraz už netŕpne.
0 0
zavis1 zavis1

zavis1 je offline (nepripojený) zavis1

zdravim ak mate zaujem o power balance naramky tak mi napiste sukromnu spravu cena je 5€
0 0
kira kira

kira je offline (nepripojený) kira

Som neveriaci Tomáš no dala som sa nahovoriť/ prvý a posledný krát/ a kúpila som ho dcére - veď ak to nepomôže, hádam neuškodí. Výsledok? Už sme ho reklamovali a či pomohol? Podľa mňa je všetko len a len v hlave. 28 eurový doplnok na ruke. Veríme čomu chceme.
Pekný deň
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať