Zavrieť

Porady

KOBEREC

POTREBUJEM POMOC ĽUDÍ S DOBRÝM SRDIEČKOM A MOŹNOSŤOU POMOCŤ!
Dobrý deň,mám velkú prosbu k ľuďom, ktorý by mi-NÁM dokázali pomôcť. Potrebovali by sme do NAŠEJ Materskej škôlky kúpiť detičkám nový koberec,lebo ten čo tam majú je asi 30 rokov starý a nedá sa už ani vyčistiť a je v dezolátnom stave.Je aj maličký a nie je cez celú triedu a ako vieme deti sa velmi rady hrávajú na zemi ale na ten koberec sa ani všetky nezmestia.Naša obec momentálne prispieť nemôže a ani my nemáme dostatok financií.Jedná sa o koberec do triedy pre 3-ročné detičky,teda tie najmenšie.Minulého roku ich bolo pomenej tak mali triedu s väčšími deťmi ale tento rok ich je oveľa viac a musíme zútulniť druhú triedu pre tých malinkých a chýba nám tam práve ten koberec.
Chcela by som poprosiť ludí,ktorý by mohli sponzorsky zaobstarať koberec o výmere 80m2 alebo nám prispieť na jeho kúpu.
My by sme sa velmi potešili ale najviac by sa potešili určite detičky.
Ďakujem Vám a verím že sa nájdu ľudia, ktorý nám pomôžu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.