Zavrieť

Porady

Kde mozem zohnat fiktivnu fakturu?

Dobry den
chcela by som sa spytat, kde by som mohla zohnat fiktivnu fakturu?
kedze nakupujem oblecenie v anglicku priamo v obchodoch a namiesto faktur mam len blocky.
potrebujem to vobec? takto mi poradil kamarat, ale niesom si ista a vobec sa tomu nerozumiem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
Chodia. Ale iba ak vyhodnotia podnet ze je dostatocne zavazny. Tj. nepojdu po tebe ak ta niekto uda ze si stat obtiahla o 100 Eur.
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

[QUOTE=profesional;1521564]By si sa cudovala, ale v tejto krajine este stale maju aj daniari aj policajti ciarkovy system.
Takze ocividne pripady su presne to co potrebuju aby nemuseli robit vela a mali vykazanu efektivnu cinnost.
Neboj sa, v najhorsom ti iba zaklopu na dvere chlapci z UBOK PPZ SR.

Ale daniari si to ujst nenechaju. A viem uz o zopar pripadoch kedy na zaklade porada.sk ludia dostali danovu kontrolu a nie len to.

profesional, a čo by tam tí daniari prosím ťa robili..veď z otázky je jasné, že to dievča nikdy žiadnu fikt. faktúru nemalo.. otázka je fakt divná, ale už z nej musíš vyčítať, kto ju podal..
1 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
profesional Pozri príspevok
By si sa cudovala, ale v tejto krajine este stale maju aj daniari aj policajti ciarkovy system.
Takze ocividne pripady su presne to co potrebuju aby nemuseli robit vela a mali vykazanu efektivnu cinnost.
Neboj sa, v najhorsom ti iba zaklopu na dvere chlapci z UBOK PPZ SR.

Ale daniari si to ujst nenechaju. A viem uz o zopar pripadoch kedy na zaklade porada.sk ludia dostali danovu kontrolu a nie len to.

A k tvojmu predoslemu prispevku: Vies ako sa vyklada laicky ustava co sa tyka trestneho prava? Zlodej nie je ten kto kradne ale ten koho chytia.
Kedze PZ SR ma sialene obmedzene kapacity, pomerne slabo vzdelanych a schopnych vysetrovatelov (cest vynimkam - PPZ), tak necudo ze najvacsi vagabundi este nesedia. Ale sem ich chodi pomerne malo. Oni rozumy nepotrebuju. Oni si to zariadia inak. Kyselinka, Olovo, ...
Ale ja na Poradu nepíšem len tak, že pogooglujem, odkukám a pricapím. Ja píšem z vlastných skúseností a poznaní....A ja sa ničomu nečudujem, lebo ja o ich čiarkach viem, vzorky daniarov a policajtov poznám dôverne, a keď poviem dôverne, tak dôverne.
Aj výklad ústavy poznám. A práve v tom je veľký prúser. Lebo zvyčajne chytia len toho, koho oni chcú......radšej oželejú čiarku. Lepšie Euro, ako čiarka......
1 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

michaela&leila Pozri príspevok
Dobry den
chcela by som sa spytat, kde by som mohla zohnat fiktivnu fakturu?
kedze nakupujem oblecenie v anglicku priamo v obchodoch a namiesto faktur mam len blocky.
potrebujem to vobec? takto mi poradil kamarat, ale niesom si ista a vobec sa tomu nerozumiem


Vedela by som niečo v SR zaviesť, bolo by to s názvom "Súhrnný výkaz SR" a "Súhrnný záznam SR" a nie bazírovať na ERP....
To by fičali kontroly v SR a nikto by o tom ani nevedel. A poriti fikciám!!!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať