Zavrieť

Porady

Možem ho udať?- nedodaný mobil zo stranky NETT-MOBILE.com

Ahojte mam taky problem ze som kupoval mobil z stranky NETT-MOBILE.com.Mobil som si objednal a zaplatil vopred cez ucet inač sa to ani neda.Bolo mi povedane že do 2 dni ho budem mať.Ubehol už tyžden maitel mi už ani nedvyha,ked mu volam tak ma zruši.Poslal som mu sms-ku Ze mu davam 3 dni aby mi poslal ten mobil alebo vratil koruny .Lenže mi ani neodpovedal čiže sa jedna asik o podvodnika.A moj problem je či ho možem udať na policii a ak ano akym sposobom.Kedže sa jedna o sumu 520 eur.Prosim pomôžte mi, alebo porasdte ako by som to mal riešiť
Naposledy upravil arizona : 06.10.10 at 17:10
Usporiadat
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ježišíííí ..... ľudia vy ste nepoučiteľní.....

ty počuj veď teraz nemáš mobil nie? Ak mi pošleš na č.ú. 12345678/0851 sumu 520€ máš ho do hodiny !!!!
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
215gadget 215gadget

215gadget je offline (nepripojený) 215gadget

Nie mobil nemam ,lenže ja som myslel že je to normalny obchod, ked mi aj fakturu poslal na email.Proste som sa zmylil dosť ma to štve a preto by som ho chel udať aby mi tie koruny vratil
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

veď práve...nie je to nezanedbateľná čiastka
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

215gadget Pozri príspevok
Nie mobil nemam ,lenže ja som myslel že je to normalny obchod, ked mi aj fakturu poslal na email.Proste som sa zmylil dosť ma to štve a preto by som ho chel udať aby mi tie koruny vratil
Oznám mu,
písomne, že ak Ti nevydá peniaze alebo tovar do 7 dní. Tak podáš na neho trestné oznámenie za podvod a bezdôvodné obohatenie.

Škoda je vyššia ako 266 € a tým pádom sa jedná o trestný čin nie priestupok.
5 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
215gadget Pozri príspevok
Ahojte mam taky problem ze som kupoval mobil z stranky NETT-MOBILE.com.Mobil som si objednal a zaplatil vopred cez ucet inač sa to ani neda.Bolo mi povedane že do 2 dni ho budem mať.Ubehol už tyžden maitel mi už ani nedvyha,ked mu volam tak ma zruši.Poslal som mu sms-ku Ze mu davam 3 dni aby mi poslal ten mobil alebo vratil koruny .Lenže mi ani neodpovedal čiže sa jedna asik o podvodnika.A moj problem je či ho možem udať na policii a ak ano akym sposobom.Kedže sa jedna o sumu 520 eur.Prosim pomôžte mi, alebo porasdte ako by som to mal riešiť
Tak to bol potom určite tento ...

http://www.webareal.sk/e-mobile/esho...-iphone-4-16GB

Nemal si sa ulakomiť ....také zľavy sa nekonajú hocikde a hocikedy ...
Inde aj viac si pýtajú ...

Číslo produktu: 1123
Výrobca: Apple
bežná cena 660,00 Eur
naša cena bez DPH: 436,97 Eur
naša cena s DPH (19.0%): 520,00 Eur
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Udat mozes, ale priprav sa na to, ze to nebude vybavene tak rychlo ako od teba odisli peniaze.
0 0
215gadget 215gadget

215gadget je offline (nepripojený) 215gadget

Ano bol to ten .A možem ho udať?? A ak ano vedel by mi dakto poradiť akym sposobom.Lebo som bezradny nikdy sa mi taketo dačo nestalo.Samozrejme počkam ešte do utorka ako som mu napisal a potom mu napišem sms ako uviedol hore pan .
0 0
215gadget 215gadget

215gadget je offline (nepripojený) 215gadget

durisovad: to je jedno aj keby to bol mesiac ale 500 eur je dosť a podla mna oklamal viac ludi
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

215gadget Pozri príspevok
Ano bol to ten .A možem ho udať?? A ak ano vedel by mi dakto poradiť akym sposobom.Lebo som bezradny nikdy sa mi taketo dačo nestalo.Samozrejme počkam ešte do utorka ako som mu napisal a potom mu napišem sms ako uviedol hore pan .
Napíš mu doporučený list,
do vlastných rúk kde ho vyzveš písomne na vrátenie peňazí ( tovar by som už nechcela, lebo by možno kus šutru poslal v balíku ) .
Uvedieš tam termín, do kedy má vrátiť peniaze.
Upozorni ho, že podľa § 221 Trestného zákona http://www.vyvlastnenie.sk/predpisy/trestny-zakon/ , spáchal trestný čin podvodu.
Ak sa neozve a nevráti peniaze do daného termínu. Chod na políciu, a povedz čo sa stalo. Ukáš potvrdenie o prevode penazí, taktiež výzvu na vrátenie peňazí.
3 0
215gadget 215gadget

215gadget je offline (nepripojený) 215gadget

Lenže problem je ten že nemam jeho adresu lebo na stranke je adresa Uplne inej firmy
IMPACT Consulting & Events, s. r. o. IČO: 44294131 DIČ: 2022666569 IČ DPH: SK2022666569
Sídlo: Michalská 3, 811 01 Bratislava čo stmy nema nič spoločne čiže zavolm aj tam či ho nahodou nepoznaju.
Jedine čo mam jeho mob. čislo , email, č.učtu
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

215gadget Pozri príspevok
durisovad: to je jedno aj keby to bol mesiac ale 500 eur je dosť a podla mna oklamal viac ludi
to bude viac ako 3 roky roznych naťahovačiek, ty optimista ...
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

215gadget Pozri príspevok
Lenže problem je ten že nemam jeho adresu lebo na stranke je adresa Uplne inej firmy
IMPACT Consulting & Events, s. r. o. IČO: 44294131 DIČ: 2022666569 IČ DPH: SK2022666569
Sídlo: Michalská 3, 811 01 Bratislava čo stmy nema nič spoločne čiže zavolm aj tam či ho nahodou nepoznaju.
Jedine čo mam jeho mob. čislo , email, č.učtu
Chod rovno na políciu,
a podaj trestné oznámenie. Oni ťa nasmerujú a vypátrajú.
1 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Taaakze:

IMPACT Consulting ...
Tieto obchodné podmienkyupravujú práva a povinnosti spoločnosti Impact consulting a events s.r.o, Michalská 3 Bratislava Slovenská republika,...
obchodu na internetovej stránke Predávajúceho www.nett-mobile.com(ďalej len „nett-mobile.com")
...
Obchodné podmienky vstupujúdo platnosti dňom ich zverejnenia na www.thuleshop.sk
...
údajePredávajúceho pre kupujúceho:
E- mail: applestore@ymail.com
...
V prípade,že Kupujúci zaplatil už časť alebo celú
sumu kúpnej ceny, bude mutáto čiastka prevedená späť na jeho účet v lehote 30-tich kalendárnychdní.

a navyse po zadani nett-mobile.com ma to presmeruje na http://www.webareal.sk/e-mobile


Takym by som nezveril ani moju e-mailovu adresu, natoz 520 E.
Budes rad, ak ich dostanes spat do 30 dni, ako je uvedene vo VOP.

Ak ho obvinis predtym a on peniaze naozaj vrati do 30 dni, ide o krive obvinenie a popotahovat budu teba, nie jeho.
0 0
215gadget 215gadget

215gadget je offline (nepripojený) 215gadget

Ok to aj pojdem ale prvej by som mu napisal . Vedel by mi dakto poradiť ako by som mu ta mal napisať.Pošlem mu to na e-mail
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=134275&SID=2&P=0
...môže on vôbec predávať cez net?
4 0
215gadget 215gadget

215gadget je offline (nepripojený) 215gadget

Tak čo mam vlastne robiť ?? Prosim vas pomožte mi
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Chod na políciu.

Btw. kuk som si tie obchodné podmienky. Tak neviem ale gramatika dotyčným nič nehovorí, nehovoriac o chybách. No fakt tam je doba dodania 30 dní. Takže relatívne ešte majú čas.
Ale aj tak by som šla na políciu, lebo ak nekomunikuje tak je tam podozrenie na podvod.
A policajti bud ti povedia prídi o mesiac, alebo ten obchod preveria.
0 0
215gadget 215gadget

215gadget je offline (nepripojený) 215gadget

Ved to aj pojdem ale ešte by som mu napisal ten email , keby mi dakto poradil ako by to malo vypadať
0 0
215gadget 215gadget

215gadget je offline (nepripojený) 215gadget

HALO PROSIM VAS vedel by mi dakto poradiť čo mu mam napisať alebo akym sposobom ,predtym ako pojdem na policiu???
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
215gadget Pozri príspevok
Ahojte mam taky problem ze som kupoval mobil z stranky NETT-MOBILE.com.Mobil som si objednal a zaplatil vopred cez ucet inač sa to ani neda.Bolo mi povedane že do 2 dni ho budem mať.Ubehol už tyžden maitel mi už ani nedvyha,ked mu volam tak ma zruši.Poslal som mu sms-ku Ze mu davam 3 dni aby mi poslal ten mobil alebo vratil koruny .Lenže mi ani neodpovedal čiže sa jedna asik o podvodnika.A moj problem je či ho možem udať na policii a ak ano akym sposobom.Kedže sa jedna o sumu 520 eur.Prosim pomôžte mi, alebo porasdte ako by som to mal riešiť
Vytlačte si objednávku , ktorú ste mu zaslali .Vytlačte si jeho stránku , jeho číslo účtu , kontakty a všetko potrebné .Zoberte doklad o úhrade a treba ísť podať trestné oznámenie.A nečakajte .
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať