Zavrieť

Porady

Ako odstranit lepidlo /na mysi/ z kefy od vysavaca

Zadavam tu taku raritnu otazku, ze ako odstranit lepidlo na mysi z kefy na vysavac? Stopercentne sa este nikomu okrem nas toto nepodarilo.
Len z tej rotacnej kefy to nejde dolu. Skusila som to obliat vrelou vodou s purom, ale vysledok urcite bude nevalny. Dakujem za rady pri podobnych skusenostiach
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    misomiso Pozri príspevok
    Lepidlo na mysi neodstranis nicim. Jedine snad vymontovat kefu a vyprat v acetone...
    ... a rozpustí aj tú kefu...

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Chobot Pozri príspevok
    ... a rozpustí aj tú kefu...
    Aceton rozpusta len niektore (stare typy) plasov, no, to je mozne. Ale iny sposob nieje, potom uz iba rovno kupit novu kefu.

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    bupi Pozri príspevok
    Zadavam tu taku raritnu otazku, ze ako odstranit lepidlo na mysi z kefy na vysavac? Stopercentne sa este nikomu okrem nas toto nepodarilo.
    Len z tej rotacnej kefy to nejde dolu. Skusila som to obliat vrelou vodou s purom, ale vysledok urcite bude nevalny. Dakujem za rady pri podobnych skusenostiach
    Ak máš ešte to lepidlo, tak pozri si zloženie-určite je tam zložka nejakého riedidla z čoho sa skladá, tak to riedidlo bz malo pomôcť...ale nie je to 100%-né, lepidlo tak silného rázu ničím nezničíš dokonale, asi ozaj kúpiť len novú kefu.

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    Chobot Pozri príspevok
    ... a rozpustí aj tú kefu...
    To nevadí, aspoňže rúčka zostane celá...

    Ako odstranit lepidlo /na mysi/ z kefy od vysavaca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.