Zavrieť

Porady

aka pozicka je vyhodna ci uver?

Dobry den vam prajem.Neviem ci pisem na spravnu rubriku ale inu vhodneisiu mojej otazke som nenasiel.
Prosim o radu aku pozicku ci uver a kde v akej banke ak viete poradit mam zobrat ked chcem kupit pozemok do 10 tisic euro a zacat stzavat dom .Pracujem ako zdravotnicky opatrovatel v rakusku , chodim na dvoj tyzdnove turnusi , kazde dva tyzdne plat mam dobry a splacat by som bol schopny aj ked radsej dlhsie a pomalsie po mensich splatkach.
mam zobrat uver lebo si myslim ze stavanie domu casom hrubu stavbu potrebzujem a s platu ktory mam by som dalej mohol dokupovat dalsie potrebny material na dostavanie domu potrebujem peniaze v podstate teraz na kupu pozemku a stavbu hrubej stavby co mi staci 500 tisci korun este slovenskych v prepocte.Prosim vas o radu .dakujem Vam
Naposledy upravil Dav : 07.10.10 at 12:26
Usporiadat
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

iriska Pozri príspevok
ja som bola z toho už párkrát na nervové zrútenie, lebo banka ani ako svojmu dlhodobému klientovi, ktorý využíva všelijaké ich ponuky mi nebola schopná poskytnúť po.... 600,-EUR, ktoré som mohla za mesiac vrátiť, ale do nebankovky som nešla - odolala som
0čujú, rozumný človek...
Iriska, a tých 600 € nešlo vykryť z debetu na bežnom účte? Hlavne, keď píšeš, že to mala byť jednomesačná záležitosť...
Alebo to bolo už nad rámec debetu?
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

"klud" = strach
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Aha , ešteže tak .
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Buchač nemať strach - Buchač mať svoj "kvér"...
Iba ak zo "zubatej" - ale aj tá radšej pošla kade-ľahšie, či...?
Naposledy upravil Oliwa : 08.10.10 at 12:53
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Vieš vydokladovat prijem? Ak ano a mas uz vyhliadnuty konkretny pozemok, co tak skusit hypotekarny uver na tento pozemok? Mozno by to slo, ale kazda banka ma ine podmienky. Ja som napriklad na ID, v 4 bankach mi povedali, ze hypouver musi ziadat manzel, v 5-tej mi povedali, ze lepsie je ked budem ziadat ja, ze mam nizzsie splatky, uver sme brali na 3 x, nakolko sme mali zle rozpocty.Teraz sa mi ich podarilo zlucit do jedneho a za tu istu mesacnu splatku mi vysiel este o 5000,-€ vyssi. Treba skusat.
0 0
Wlady Wlady

Wlady je offline (nepripojený) Wlady

My sme brali hypo uver na pozemok, lebo sme nemali inu moznost. Potom sme mali ale obrovsky problem s dalsim uverom na dom, ktory sme postavli na tom pozemku, lebo banka ma podla zmluvy dosah na pozemok, ale aj vsetko co na nam vyrasie.
Tak pozor na to, nam to riadne skomplikovalo zivot.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať